View Poll Results: Cine va lua trofeul?

Voters
81. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    39 48.15%
  • FC Barcelona

    42 51.85%
Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 508

Thread: [FINALA CL] FC Barcelona - Arsenal

  1. #85
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis
    Nu-ti fie teama ... de o saptamina imi ies iar toate pronosticurile .... Cistiga Arsenal ... cu greu dar cistiga
    Pariezi? Eu merg pe victoria Barcelonei. Chiar daca nu as fi fost fanul Barcelonei, daca as paria la o casa de pariuri tot pe mana Barcelonei as merge. Desigur ca disputa asta poate continua pana pe 17 Mai cand ne vom imparti in doua tabere... invingatori si invinsi! Invingatorii vor zice "v-am zis noi ca echipa X e cea mai buna", invinsii vor da vina pe arbitraj si pe ce motive se vor mai gasi. Lasand aceasta disputa la o parte, sper ca toata zarva de aici, sper ca asteptarile milioanelor de fani ai celor doua echipe sa aiba parte de un spectacol fotbalistic si sa merite toata aceasta asteptare!
    In primul rand, as vrea sa castige fotbalul! Nu-mi doresc un meci tacticizat, nu-mi doresc un meci anost... vreau multe faze de poarta, multe goluri si un fotbal de calitate! Peste 2 saptamani vom fi ori in 9-lea cer de fericire ori vom fi multumiti ca echipa cu care tinem a ajuns in aceasta finala de CL, ceea ce e o performanta deosebita si o vom lua de la capat... cu un nou sezon de CL!

    Offtopic... delaparis mergi la finala? Daca da, cand se pun in vanzare biletele, ce preturi sunt... daca ai ceva informatii despre asta, fiindca eu sunt total neinformat!

  2. #86
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    se pare ca e anul lui barcelona

  3. #87
    sport legend bran's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    442
    Reputatie
    1

    Cool

    Va fi un partida foarte echilibrata. Cred ca se va decide la 11 metri.

  4. #88
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy
    Offtopic... delaparis mergi la finala? Daca da, cand se pun in vanzare biletele, ce preturi sunt... daca ai ceva informatii despre asta, fiindca eu sunt total neinformat!
    preturile, in mod normal sunt intre 60-120 €. Insa nu prea mai gasesti, deci valoarea lor este acum de la 500 in sus
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  5. #89
    senior dasal's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    In fata calculatorului
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis
    Nu-ti fie teama ... de o saptamina imi ies iar toate pronosticurile .... Cistiga Arsenal ... cu greu dar cistiga
    Cam greu sa-ti iasa toate pariurile.Poate in 17.05 esti in saptamana oarba si gresesti...ce bine .Nu fii suparat la fotbalul pe care il joaca Barcelona acum doar din greseala poata sa castige Arsenalul,dar deja Barca e campioana si se poate concentra pentru UCL.
    Cel care poate zambi cand lucrurile merg prost, s-a gandit deja la cineva pe care sa dea vina.

  6. #90
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,983
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul
    preturile, in mod normal sunt intre 60-120 €. Insa nu prea mai gasesti, deci valoarea lor este acum de la 500 in sus
    Minimum 550 € am gasit pe net ...
    Sunt locuri de KK....
    Atentie cu Stade de France (90000 capacitate ...) daca nu esti bine plasat vezi mai prost decit din elicopter ...

    Daca vrei locuri ca lumea trebuie pus 1800 € ... !!!!

    Pe cuvint ... au luat-o razna cu preturile. De fapt e prea tirziu de facut o afacere pe chestia asta. E mai ieftin la televizor.

    Oricum prefer sa vad Arsenal campioana la TV decit sa fiu printre spaniolii tristi (20000 anuntati cel putin pe stadion) ...

    Va fi un meci frumos .. parerea mea ...
    Barcelona merita si ea sa fie echipa anului Campioana Spaniei si cistigatoarea CL ... frumos nimic de zis...
    Arsenal ar fi minunat ... jucatori tineri ... joc in viteza ... echipa in constructie ... formidabil ...
    Se anunta o finala deosebita ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #91
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    acum doar din greseala poata sa castige Arsenalul
    Deci da, ti-ai dat pronosticul de analist profesionist
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    In mod normal, Arsenal nu prea are sanse, sa zica mersi ca au ajuns pana aici.

  9. #93
    Senyera SixeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Plus City
    Posts
    650
    Reputatie
    1
    Exact! Cine ar fi crezut ca Arsenal o sa ajunga in finala? Acum va trezirati ca o sa bateti pe Barca?! Nu zic ca nu puteti, dar putin respect nu ar strica!
    [FONT="Comic Sans MS"][B]We make a mean team, my adidas and me
    We get around together, rhyme forever.[/B][/FONT]

  10. #94
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    cine ar fi crezut ca barsa o sa ajunga aici?¿... o finala surprinzatoare
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  11. #95
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Pai toata lumea se astepta ca Barça sa ajunga in finala, din moment ce la toate casele de pariuri echipa catalana avea cea mai mica cota pentru castigarea trofeului.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte
    cine ar fi crezut ca barsa o sa ajunga aici?¿... o finala surprinzatoare

    Barcelona era favorita inca din toamna, ValiEnte, asa ca nu mai baga strambe...

  13. #97
    FC Bayern Fan CiRiC's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    R. Moldova
    Posts
    176
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Feanor
    In mod normal, Arsenal nu prea are sanse, sa zica mersi ca au ajuns pana aici.
    E bine pentru Barca daca ia UCL, dar cine'i dadea lu Liverpool vro' sansa anu' trecut? totul ramine de vazut. Eu cred ca va fi un meci frumos si rezultativ: vr'o 3-4 goluri.
    [COLOR="Red"][B][SIZE="4"]FCBayern[/SIZE][/B][/COLOR] - [SIZE="4"][COLOR="Blue"][B]Deutscher Rekordmeister[/B][/COLOR][/SIZE]

  14. #98
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Nu zic ca nu puteti, dar putin respect nu ar strica!
    Pai exact asta ziceam si eu ca putin respect din partea voastra nu ar strica, ca or fi ajuns tunarii aici neasteptat dar nici ultimii desculti nu sunt.
    Si juventinii si madrilenii au vrut acelasi lucru si au primit impreuna 3 boabe de respect fara sa dea vreo una inapoi

    In mod normal, Arsenal nu prea are sanse,
    Si asta pentru ca zici tu? In mod normal, daca Arsenal isi face jocul pe care poate sa il faca nu m-as avanta prea repede sa dau pronosticuri.
    Last edited by RajaF; 6th May 2006 at 16:31.
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    RajaF, sa-ti aduc aminte ca Arsenal a luat o capaceala de la Barca in 1999 cand era mult mai tare decat acum ?

  16. #100
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Am citit ca nu joaca Messi, este adevarat ?...daca nu joaca, Barca ne va plictisi mai rau ca in meciul cu Milan din retur

    bine ma desteptule ca joaca guti raul si romaldo in finala asta da sport extrem palpitant
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micºorarea salariului cu 30 la sutã?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc sã rãspund ºi eu la fel într-o perioadã delicatã. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. #101
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Barca ii buna numa cu cadiz,mallorca si alte echipe fantoma de prin Spania , numa cu ele poate face show .
    Cand o dat de Chelsea sau de milan, o fost plop .
    asa ca nu mai va dati cu parerea ;fiecare are sanse 50-50 sa castige finala(asta o spun io desi sunt "proud to be Arsenal supporter",in primu rand sunt realist)

  18. #102
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by rus_arsenal
    Barca ii buna numa cu cadiz,mallorca si alte echipe fantoma de prin Spania , numa cu ele poate face show .
    Cand o dat de Chelsea sau de milan, o fost plop .
    Tu urmaresti fenomenul de ieri ? Cateodata joci shi in functie de adversar...
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  19. #103
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Feanor sper ca glumesti nu? Ca daca nu insemna ca esti paralel rau de tot. Ia zi tu asa cati din echipa aia de acum 7 ani mai joaca la Barcelona? Si cati la Arsenal?
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RajaF
    Feanor sper ca glumesti nu? Ca daca nu insemna ca esti paralel rau de tot. Ia zi tu asa cati din echipa aia de acum 7 ani mai joaca la Barcelona? Si cati la Arsenal?
    Pai asta voiam sa spun si eu. Daca Arsenal au luat-o atunci cu 4 - 2 cand erau in plina forma, Barca nu va avea probleme acum.

  21. #105
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Deci e clar ca habar nu ai de ce insemna fotbalul Arsenal in 99' era in plina forma intr-adevar. Din toata echipa de atunci au mai ramas 2 jucatori... Henry si Ljunberg... intr-adevar se pot face comparatii

    Arsenal in plina forma acum este de doua ori mai buna decat era Arsenal in plina forma in 99'.
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •