Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 102 of 102

Thread: Tur/retur 2006-2007

  1. #85
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    ai luat si tu ?

  2. #86
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sorin_otelarul View Post
    cand scorul era 0-7 suporterii otelului cereau de zori autografe lui razvan si jucatorilor rapidului........am vazut un obosit cu fularu'lu otelul la gat luand autograf de la MOLDOVAN....
    Lasa ca iti mai spun eu una; la inceputul meciului oficiali imbracati in echipament visiniu cu inscriptia Rapid pe spate stateau langa banca de rezerve, la invitatia arbitrului au pasit gardul si au trecut in trib. 1 printre fanii galateni. Asta poate fi o dovada de civilizatie insa suntem in Romania si civilizatia e inca departe de noi eu il consider mai mult un moment de slabiciune mai ales ca in trecut exista chiar o teama pt. echipele ce jucau la Galati. Cati galateni ar fi putut urca in tribuna giulesteana? Conducerea are o mare parte din vina pt. schimbarea atitudinii publicului galatean deoarece in loc sa-l apropie de stadion ei l-au indepartat.
    P.S. Cand ma gandesc la atmosfera pe stadionul din Galati imi vin in minte danezii de la Vejle care la inclazirea dinaintea meciului din UEFA Cup in momentul alergarii priveau tribunele stadionului era clar o teama in ceea ce priveste publicul asta inseamna presiune pe adversar si cateodata chiar da rezultate. Oricum atmosfera ramane si creeaza o impresie favorabila ceea ce din pacate nu mai e cazul acum.
    Last edited by starsteel; 6th November 2006 at 14:13.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  3. #87
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    ai luat si tu ?
    N-am luat eu niciun autograf, nici nu-mi trebuie.... da nu vad care e problema daca ar fi fost sa fi luat
    Iar tu starsteel cred ca nu ai vazut bine, eu nu am vazut niciun visiniu la Tribuna 1

  4. #88
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Eu iti spun ce am vazut in fata mea iar tu imi transmiti ca nu am vazut bine.....nici macar nu port ochelari. Apropo am o poza cu... cineva care ma iubeste ce fac sa o postez?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  5. #89
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Eu iti spun ce am vazut in fata mea iar tu imi transmiti ca nu am vazut bine.....nici macar nu port ochelari. Apropo am o poza cu... cineva care ma iubeste ce fac sa o postez?
    Bai,ce faceti mha?
    Va cautati unu' pe altu' prin stadion?:ras-plans:
    Tare de tot faza....
    Baieti,nu va lasati,tineti-o tot asa....
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  6. #90
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    La nr. de spectatori care se preconizeaza pe viitor e posibil sa ne facem poze obiectiv in obiectiv. :ras-plans:
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #91
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    O sa fie gen vanatoare de vanatori....
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  8. #92
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    ce am observat eu...

    la cfr cluj dupa ce jucatorii au primit amenda ca au luat gol in minutul 90 acum cateva etape au urmat cateva etape de declin..

    la otelul dupa ce au dat 5 goluri in cupa cu corvinul jucatorii au fost amendati si a urmat o perioada de declin..

    sa fie oare amenzile fara rost cauza declinului otelarilor ?

  9. #93
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Tot ce-i posibil sa fi fost de vina amenzile!
    Nu vad rostul ei cand in teren a fost echipa de rezerve!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Sper ca in ultimele 2 etape sa acumulam cat mai multe puncte nu de alta dar returul se anunta greu.

  11. #95
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    sa vdem cum se vor descurca pe teren cu noile achizitii

  12. #96
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Un meci interesant astazi cu plusuri si minusuri, importanta ramane victoria inregistrata, 3-2 cu Unirea Urziceni o echipa bataioasa dupa o evolutie sinusoidala a scorului. Cel mai mare minus al partidei ramane puturosul de D. Stan chiar regret ca nu am scapat de el in aceasta iarna.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #97
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    D. Stan si Gado niste umbre a jucatorilor care au fost in sezonul trecut...

  14. #98
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    mai degraba am scapa de nogo
    anti s.d.r.

  15. #99
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    mai degraba am scapa de nogo
    Corect.Cel mai slab jucator pe care l-am putut vedea in ultimii ani in liga I.E baiat bun dar ca jucator e praf.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  16. #100
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    nogo de bine de rau are ambitie,chiar daca mai are de invatat,dar dani stan m-a dezamagit alerga jula intr-un picior iar el se plimba.gado la fel,la golul 2 a trecut criminalul cu nr 8 pe langa el ca trenul accelerat
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  17. #101
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    mda..dupa 1 an la otelul sa ajuns..sper sa nu ne dea motive pe viitor sa ii zicem cate ceva de dulce

  18. #102
    Forza OTELUL !! soldatu''s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Big Jula , Bacionne si Seme au trecut la urmatorul nivel !!!
    caractere de ********** stele ! (anti-steaua , sa nu se speculeze)


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •