View Poll Results: Cand va promova Bihorul In Divizia A??

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Sezonul acesta!!!

    3 42.86%
  • Peste un an!

    2 28.57%
  • Peste 3 sau mai multi ani

    0 0%
  • Niciodata

    2 28.57%
Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 733

Thread: FC Bihor Oradea

  1. #43
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Raman cativa! Nu intru in detalii, dar eu ma asteptam sa plece chiar mai multi!

  2. #44
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Deci UTA pastreaza sanse de promovare in divizia A la anu,sa speram daca nu promoveaza UTA atunci cine CFR,ramane de vazut
    F.C.Bihor-Poli Aek Timisoara
    1 0

    LA meci o asistat cam 2000 de spectatori iar noua achizitie a celor de la Oradea nu este nimeni altu decat Marginean unul dintre jucatori de la uta
    F.C.Bihor are sanse sa se claseze intre primele 7 echipe din campionat dupa Jenei HA ha ha Poate intre primele 3 iar poli in ultimele 3
    Daphix te astept la Oradea pe 9 sau 10 august mai vb noi okk
    sii
    FOrza Rebely Oradeni!!!!!!1
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #45
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    La oradea inca un jucatore de valoare
    fundasul central Aleksandar Stevanovici viitoarea stea din Ardeal

    FOrza bihoru
    POli-n b Langa UMT
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #46
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Marginean a jucat bine... imi pare rau ca a plecat...
    UTA nu "pastreaza sanse" la promovare, ii obligata sa promoveze!
    Ramane de vazut cum v-om juca insa...
    Vezi ca pe 30 iulie joaca Poli AEK- UTA amical, la TM! Daca esti in TM, da-mi de stire!

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am citit in presa ca ar veni si Boby Verdes la oradea ,daca vor juca amandoi ati avea un atac 100% "fabricat" in Oltenia"...
    Pe mine m-ar interesa o scurta caracterizare a jucatorilor care credeti
    ca vor prinde unsprezecele de baza la startul returului , as vrea sa folosesc cativa in echipele de "divizia fantastica"...poate ma ajuta cineva care-i cunoaste bine...
    Va doresc succes in campionat ( si in cupa ).

  6. #48
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    uta umt gaz metan...

    Mie teama ca oradea sa aiba aceashi soarta cum au avut echipele care recent promovate au retrogradat de pe ultimul loc. .
    Nu shtiu ce echipa avetzi voi dar sper sa facetzi o figura frumoasa in sezonula viitoru(mai putzi im meciurile cu stiinta ).

    Vrajitoarea pare un atacant veritabil deshi cand a evoluat anu trecut la craiova n-a prea reushit.
    De boby verdes ce sa mai zic...
    Se pare ca jucatorii care nu reushesc la stiinta reushesc la alte echipe :? :?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Bihorul nu va avea probleme cu retrogradarea.... ba chiar cred ca va face o figura frumoasa ...am vazut cu cat entuziasm au sarbatorit promovarea!

  8. #50
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    sa vezi EDMOND cand revine Apparte ce laudat vei fi
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Inter ,eu sunt mai nou pe aici ,nu stiu cine este....legat de Bihor am urmarit reactiile suporterilor si autoritatilor ,imediat dupa promovare si am fost impresionat ...

  10. #52
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Bihor

    Bihoru' are echipa buna mai ales ca are shi 2 olteni vraja shi bobita.
    Va vad pe la mijlocul campionatului
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Se pare ca Verdes ,de ultima ora va ajunge la Otelul impreuna cu alti 5 jucatori din grupul Netoiu ...poate e mai bine pentru Bihor!

  12. #54
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Edmundo ai dreptate toata lumea a facut valuri cand bihoru a promovat si echipa este cat de cat acum ca cei doi sarbi sunt pe cale sa semneze cu ros albastri,dar sunt o gramada de probleme in ceea ce priveste conducrea Vizer se pare ca isi retrasese sprijinul dorind sa isi vanda actiunile iar acum a cam revenit asupra deciziei si pana la urma ramane pana cand nu se stie poate pane maine sau poate nu ramane deloc dar nu asta conteaza conteaza ca echipa sa ii invinga pe giulesteni pe 10 august au toate sansele,poate ca o sa joace chiar cu echipa a doua dar desi as fi preferat sa se prezinte cu echipa de baza totul depinde de ce se va intampla in mansa tur a ligi campionilor de rezultat,oricum daca invinge pe rapid are sanse de salvare de la retrogradare daca nu dumnezeu stie

    Pentru fani Olteni la Bihor se afla 2 olteni Amzacu si Vrajitoarea,amzacu noua achizitie de la Echipa cu care Bihoru e infratita PanDURI Tg. Jiu

    Daphix nu cred ca o sa fiu la tm pe 30 tu mergi, suna cam nasol poli-uta amical nu mai bine alegeati bihor,da daca voi nu at ales bihoru o sa va aleaga ei pe voi(Hattrick)
    Marginean a jucat bine la uta,misto!!!! si la bihoru e titular

    FORZa BiHOru!!!!!
    ForZa RebEli!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #55
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    daca sinteti infratiti cu pandurii inseamna ca sinteti si cu Universitatea

  14. #56
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Nemuritorule nu stiu sa fie infratita cu Univeritatea doar cu panduri si inainte cu dinamo sper ca si acum
    RespeCt
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #57
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    atunci nu veti putea fi infratiti nici cu Pandurii ti-o spun din sursa foarte sigura. Sint din Targu Jiu si galeria pandurilor este si galeria Craiovei.Daca va infratiti cu cainii rosii deveniti inamici. Este alegerea voastra

  16. #58
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Olteni

    Nu cred ca vom fi infratiti cu oradea /nope/ /nope/ .
    Chiar daca sunt olteni acolo..
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ad3an , stii ceva despre un anume Semeniuc , sau cam asa ceva ,unul tanar ,a fost probabil atacant pe la tineretul vostru...astazi a facut antrenament cu Universitatea ...nu stiu daca Sorin il va retine , dar sunt curios...!???

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Sau poate la Oradea , nu stiu prea bine.....

  19. #61
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    slabe sanse sa-ti raspunda cineva, ma uitai de la inceput ,astia sint doar doi oradeni .Si nici ei nu sint cu bihorul cu adevarat. Unul e stelist si altul dinamovist :o tin si cu oradea asa ca obtiunea doi astia mai repede spun de staeua si dinamo decat de ce e la Oradea.

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Cred ca ai dreptate ...sunt cateva forumuri deschise degeaba....probabil ca si asta pe care suntem!

  21. #63
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Edmundo_ iti zic sigur ca Bihoru e infratita cu DURI din tg Jiu de craiova nu stiu nu cred dar cu DURI iti zic sigur 100% informeaza-te si ai sa vezi iar cu dinamo ce sa zic era infratita inainte acuma nu mai stiu nimic dar cu Panduri sunt sigur.
    Si chestia cu steaua sau cu dinamo nu stiu de alti dar eu sunt REBEL pana la moarte si inapoi iar pe steaua nu o suport impreuna cu mancester si Poli Aek dar asta nu inseamna ca nu marita sa ii respect pentru ce au mai bun si anume galeria,au o galerie "Beton" de tot dar in fine.probabil crezi ca sunt cu dinamo te inseli urmareste topicul asta si poate vei intelege da nu conta
    Despre Semeniuc nu stiu mare lucru decat ca Popa l-a pus pe liber impreuna cu alti cativa jucatori de la Oradea printre care di Sita preferatul meu da in fine
    La UUniversitatea e in probeun alt bihorean Ciprian Rosca,dar el a jucat ultima data la ACU Arad,dar a fost si pe la bihoru si pe la cateva echipe din prima liga ungara iar acum da probe la Craiova imi zici cum sta treaba cu el ok

    Si Pacalici vezi nu mai pacali lumea ca nu merita okk
    FORZA REBELY ORADENI
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •