View Poll Results: Cand va promova Bihorul In Divizia A??

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Sezonul acesta!!!

    3 42.86%
  • Peste un an!

    2 28.57%
  • Peste 3 sau mai multi ani

    0 0%
  • Niciodata

    2 28.57%
Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 733

Thread: FC Bihor Oradea

  1. #22
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Ok apparte perfect deci steeni au resuit sa peomoveze in C poate la anu in B pe urma urmeaza A( HA HA HA)
    iar pt. cei din tm chiar la meciul de pe Dan Plapumaru al vostru se scanda chestia asta de vre-o 4-5 suporteri erau sit in stanga tribunei oficiale,asa ca va rog frumos nu mei mere cehestia cu noi suntem cei mai civilizati si noi suntem fruncea, si la voi exista uscaturi ca si in toate galeriile okkk
    FORZA BIHORU!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Acuma fara sa jignesc pe nimeni,dar in stanga oficialei sta meci de meci un grup de derbedei care urla tot meciul numai prostii.Am stat si eu o data acolo,da m-am lamurit.Asa ca asta e cu grupul de la tribuna I.Ad3ane,sper ca nu sunt din Oradea,cu tine in frunte,ca imi schimb parerea,pe bune...
    Oricum,la baraj n-am stat acolo,deci nu ma pronunt.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #24
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Plapumaru?Esti penibil ad3ane!Rusinica :oops: !

  4. #25
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sergio nu am fost eu,habar n-aveam cine erau,nici nu ma intereseaza,dai incolo..,da nici voi nu sunteti sfinti
    Sir ce e nu asa se numeste stadionul vostru Dan Plapumaru(ha ha ha)nu asta e noua denumire,cred ca sta e dupa ce a plecat Panduru,sau mai nou Dan Somnambulu,e un fel de loc de dormit pentru jucatori vostri cand vin din baruri intra si ei pe teren si in loc sa alerge dorm,singurul lucru care mei tine treaz cat de cat pe Danica Plapumaru e Curva aia din banat care nu il lasa sa doarma si il tot deranjeaza.

    he he he
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #26
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    adriane, venele ti le iei cand realizezi ca nu veti avea niciodata un asemenea public si o asemenea galerie (hahaha). Vezi ca mai esti si prost crescut. Dan Paltinisanu a murit imediat dupa revolutie. Ti-e ti-ar conveni sa-i pum tot felul de porecle lui bunica-tu care a decedat? Stii ca asta e chestie de bun simt sau tu n-ai fost cand s-a impartit bunul simt. Oricum, nu uitati sa va puneti tribune sa nu picati cu ele si daca puteti sa inventati si un nume ca-i plina tzara de municipale, tineretului, centrale. Astea-s pentru cei fara pic de imaginatie.

  6. #27
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Tribuna a doua trebuia demolata in 90.dip!Oricum,restul stadionului a fost reconstruit in 89,ramasese tribuna aia pt 90,au inceput problemele,stadionul era al nimanui,asa ca tribuna aia a ramas in picioare,si e mai mica decat cealalta si peluzele cu cateva randuri!De asemenea peluza tabelei a fost construita in iarna lui 89 pe frig,asa ca rezultatele-s previzibile!
    Oricum,stadionul din Oradea,e unul de FOTBAL!Si fiind proprietatea primariei,normal ca se numeste"Municipal".Desi s-ar putea numi Iuliu Baratky,Mircea David sau Emerich Jenei!
    Culmea,sa te lauzi cu stadionul Dan Paltinisan,cand ai avut valori ca Dobay,Zombori,Wetzer,Ciosescu etc.!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  7. #28
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Valorile ripensiste de care pomenesti tu nu a au jucat nici 5 minute pe actualul Dan Paltinisan. Daca cunosti Timisoara (si sunt sigur ca da) Ripensia a jucat pe terenul Electricii de azi vecinii UMT-ului.
    Dan Paltinisanu a fost omul care a lasat Celticul acasa cu un sut de zile mari chiar pe arena ce-i poarta azi numele.
    Desi in Milano si Inter si AC joaca pe San Siro stadionul se cheama Giuseppe Meaza. Cum de nu se cheama "municipale" din moment ce serveste mai multe echipe ale orasului?

  8. #29
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    deep purple ce tot vrei,posteaza naibi la PULI AEKKA,e vai samar de voi ma stadionul care a fost construit de locuitori timisoarei a ajuns sa joace fotbal,pardon sa doarma o adunatura de mitici,voi care nu ii suportati pe mitici,si ca tot veni vorba de imaginatie,las ca aveti voi imaginatie pentru toata tara,imi zici si mie ce inseamna AEK de la ce naiba o veni ca habar nu am,voi erati instare sa ii dati nume la echipa POLI TIMISOARA AEK BUCURESTI,ca doar aveti imaginatie.
    Si cu suporteri nu mi-as dori sa aiba F.C.Bihor o asemena galerie ca si a voastra(plina de rapidisti) prefer un plina de stelisti
    Las ca vedem la toamna ce "COOL" suneti voi in meciul direct
    Acuma ca a venit Balint la voi,o fi si el ca si marele vostru portar,ca doar de la aceasi echipa vin nu

    yeah yeah yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #30
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    ad3an>esti penibil.

  10. #31
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    adrian, cum iti spuneam ai lipsit la impartirea bunului simt. Voi pleca definitiv de pe topicul vostru cand veti iesi si voi de pe al nostru. Oameni mai plini de ura ca voi inca n-am intalnit. Pana si dinamovistii par fiinte inocente pe langa voi. Macar de aia ne mai luam si noi pentru hotiile facute de clubul lor dar cu voi nimeni n-a avut nimic de impartit.

  11. #32

  12. #33
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Deep Purple eu am iesit de pe topicul vostru,chiar tu ai zis asta si am iesit daca v-a deranjat.Ac e randul vostru sa ne lasati in pace ok.Astept
    ? ? ? drak
    Max omule fii calm pentru ca atunci cand o sa veniti la oradea Poli o sa fie in B,acum nu mai e Panduru,iar despre lectia de fotbal vezi ca la noi e antreno Popica,care de cate ori a avut okazia a batut-o pe poli pe unde a prins-o mai stii acel 3-4 de pe Dan Plapumaru al vostru cand publicu facea valuri la pauza(ii inteleg poate poate au fost la mare oameni).
    Oricum abia astept sa asist si eu la acea lectie...

    Si nu cred ca sunteti cel mai indreptatit club sa ii acuzati pe alti de hotii,daca era UTA sau sportu mai ziceam si eu dar cand vine de la voi parca nu are farmec sunteti la fel de "Blatisti" ca si majoritatea echipelor din campionat.
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #34
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Adn -ule , sa-mi spui daca ai primit echipa la Hattrick! Tu m-ai provocat la un amical? Te intreb ptr ca echipa care m-a provocat se numeste FC BIhor Oradea!
    Mah, io ti-am spus tie sa nu te certi cu timisorenii! Lasa-i mah sa posteze si aici! Poate iti fac o coregrafie sa para si topicul asta mai... normal. Nu mai imi adu aminte de acele valuri, eram mort de nervi in momentele acelea. Oricum, D-zeu a fost aradean in ziua aceea. :forza uta:

  14. #35
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daphix,daca ai probleme cu nervii iti sugerez sa nu mai asisti la astfel de meciuri,ca-i periculos,pe bune. /nope/
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  15. #36
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    nici o problema, va lasam in pace cu placere - atata timp cat nu va legati de noi ! Mi se pare de un prost gust absolut sa te fortezi sa pocesti numele unui om care nu mai e printre noi (R.I.P.) ! Putin bun simt n-ar dauna la unii suporteri !
    ugtm

  16. #37
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Haideti sa-i lasam si vom vedea ce "activ" le va fi forumul.
    Daca te uiti mai atent observi ca mai bine de jumatate din mesaje sunt de la fanii Poli ,asa ca le-am facut un favor postand aici.
    Dar nu-i nimic,daca ei nu ne vor,nici noi nu-i vrem.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  17. #38
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sergio voi ati inceput primi Deep Purple da nu are rost sa mai vb,lasati-ne in pace si gata ne-am saturat de timisoreni care sustin o echipa mitica,ar trebui sa va fie rusine ma aveati pe UMT si pe Poli real Poli si nu i-ati lasat sa joace pe DAn Paltinisanu,ati lasat sa joace acolo o adunatura
    de mitici cu un Betiv in Frunte si anume Buia

    Daphix nu am ami intrat pe Hattrick eu nu ti-am facut nici o provocare inca nu am primit echipa.

    P.S. F.C. Stei este noul satelit al bihorului dupa ce Minerul Si Otelul Stei s-au Unit a rezultat f.C.Stei. Oiectivul penru sezoanele viitoare al celor de la stei Pormovarea in Divizia b
    F.C.Bihor 4 Ever

    La F.c. Oaraedea o gramada de jucatori in probe,nimic concret inca.
    Zaha vrajitoarea si Cehi raman la Oradea,panin si Botis,nult doriti Aradeni nici o sansa.

    Bihoru Campioni ARDEALULUI

    A venit Vacanta asa ca ajunge cu discutiile despre fotbal,e timpul sa mai si practicam!!!!!!
    (nu fifa 2002 sau 2003)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #39
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mah... am luat de la Fc Bihor Oradea 6-1! Ai mei is cam naspa, da' i-am bagat la antrenament! Incearca sa-ti inscrii si tu o echipa, da' da-le date corecte, ca altfel nu iti da echipa. Pe de alta parte tre' sa ai grija de echipa ta, cam 1 data/sapt. tre' sa da-i "ordine", adica sa intri in scopul asta pe net! Oricum, ii fain!

    Revenind la realitate, m-as bucura enorm sa joace FC Stei in B! Asa as veni si eu mai des... u know, sa sustin pe ACU Arad... normal! Sau poate pe Tricotaje Ineu, whatever! Mah! Bihoru Campionii Ardealului? La ce sport? Eu stiam ca-s Poli! S-au ei is din Banat? :? Stiu ca noi (UTA) suntem Campionii Vestului (Salbatic) !

  19. #40
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Daphix,inca nu am primit oferte de la nici o echipa serioasa asa ca nu are roet eu nu is ca si Popica al vostru sa se se multumeasca numa sa promoveze echipe din B in A P
    O sa imi iau o echipa iar fc Stei,deja au fost eliminati din cupa deci ce sa mai vb de divizia B
    Ma la voi cate echipe is in B acuma 3?
    Despre Bihor ce sa zic naspa rau de tot
    Etapa I F.C.Bihor---Rapid Bucuresti
    Etapa II Dianmo---F.C.Bihor
    Si avand in vedere ca achizitiile facute sunt =0 Bihoru principala Candidata la retrogradare
    Etapa 4 Poli---- F.C. Bihor
    1 3

    Oricum pana la inceperea camp ai este iar pe Campioni ii putem depasi usor despre dinamo ca sa zic un egal ar fi perfect,oricum pe 9 august la Oradea o sa fie Mare sarbatoare,Bihoru invinge Campiona cu un categoric 4-0

    Daphix te astept la Oradea pe 9 august poate reusesc sa ii conving si pe smecheri aia 2 stii u care,ala mai mare e sef de galerie la F.C. Stei
    FORZA BIHORU FORZA BIHORUUUU
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #41
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Un lucru stiu sigur: la Poli - Bihoru , in etapa 4 vin!
    Da, avem 3 echipe in B: FC UTA Arad, ACU Arad si Tricotaje Ineu.

    Rapidul a batut pe UTA, cand am avut acasa, cu 2-0, da' cu un bulan!!! Ma rog, face parte din joc!
    Fara intariri, va fi foarte greu ptr voi in A. Nici Poli-AEK n-au miscat mai nimic, deci nici pe ei nu-i vad prea bine. Apoi ar fi Argesul, au pierdut jucatori, Petrolu, Alba-Iulia... A-ti putea ramane in A, totusi.

    Daca iti iei o echipa, poti s-o numesti FC Stei chiar!

    Spune-i la smecheru' al mare, sa vina sa-l invat cum sa-si organizeze galeria. Apoi, cu timisorenii poti vorbi de niste coreografii. Ei se pricep si pot sa-l invete.
    La ala' mai mic, spune-i ca N'Jock nu pleaca la Dinamo! N-are voie! La Rapid nici atat!

    Pe 9 august..., mai vedem, ma mai tii tu la curent.

  21. #42
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Chestia cu transferurile nu stiu sigur se asteapta inca cativa jucatori printre care si de la UTA 2 Fritea si Margineanu care vor veni din franta se mai duce ceva fundasi de la Arges iar pe rapid in prima etapa o sa ii neneorcim sunt sigur
    Cu echipa F.C.Bihor nu F.C Stei.
    Si cica N'Jock e la rapid La voi mai raman jucatori sau pleaca toti
    Mai vb noi ok

    Bihoru va castiga campionatul anu asta,cel putin ae sanse egale cu celelelte echipe
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •