View Poll Results: Cine va fi urmatorul galactic?

Voters
0. You may not vote on this poll
  • Wayne Rooney

    0 0%
  • Patrick Vieira

    0 0%
  • Altul (care)

    0 0%
Page 4 of 19 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 380

Thread: Urmatorul galactic!

  1. #64
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Vieira nu mai vine la real..ptr ca nu`l lasa arsenal sa plece , dar o sa fie owen ...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  2. #65
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Da ce bucuros sunt, eu vroiam fundasi si mijlocasi care sa faca si o faza de aparare si in schimb primesc cadou de la Real un ATACANT

  3. #66
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Michael Owen will leave Liverpool for Real Madrid, Reds manager Rafael Benitez confirmed.

    Benitez said Owen would move to Real in return for an undisclosed transfer fee and midfielder Antonio Nunez, who will become a Liverpool player provided he passes a medical.

    The former Valencia boss, who replaced Gerard Houllier earlier this summer, said he had been powerless to prevent the England striker from leaving because he only had a year left on his contract.

    "When I came here he (Owen) had one year left on his contract," Benitez told a press conference here Friday.

    "Real Madrid knew that, and when a big club like them come knocking you cannot control it."



    Huh....asta este,trebuie sa ne multumim cu ce avem :p
    ...Iker Casillas

  4. #67
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Eu cred ca ei sun o echipa perfecta. nu cred ca la mai trebuie portar, fundash, mijlocash, sau atacant. Poate caaa... da nu ca nici antrenor nu le trebe' . Eu ash zice sa mai vanda din jucatori ca are prea multi; la fel shi Manchester Utd; au prea multi jucatori.

    Quote Originally Posted by Thanya
    Michael Owen will leave Liverpool for Real Madrid, Reds manager Rafael Benitez confirmed.
    ......

    Huh....asta este,trebuie sa ne multumim cu ce avem :p
    mai degraba incercai sa scrii in romaneshte. nu vreau sa fac mishto de tine dar ai cam multe gresheli cand ai scris in engleza.

    P.S.: Eu ar fi trebuit sa scriu in engleza ca am cam multe gersheli in romana .
    Last edited by realmadrid.com; 24th August 2004 at 13:05.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  5. 24th August 2004, 10:17

  6. #68
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Woodgate, asta da galactic
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #69
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    Ar trebui sa fie Cannavaro, dar e cam batran
    O singura echipa. Un singur destin.
    STEAUA BUCURESTI

  8. #70
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hai POLI
    Woodgate, asta da galactic
    Este considerat cel mai bun fundas de la newcastle asa ca nu vad de ce comentzi atata !!!
    Doar glume proaste la adresa realului stitzi sa scrietzii in rest nimic...
    Galacticul de anul asta este considerat owen iar restul sunt jucatori buni de care real avea mare nevoie...
    Last edited by realmadrid.com; 24th August 2004 at 17:08.

  9. #71
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    dumitrescule nu asa raspunde un moderator!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #72
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Bey Ionutz una e gluma si sa folosesti semnele din dotarea forumului si alta sa raspunzi asa, si tocmai unui alt moderator.Ar fi bine sa intrii si sa-ti editezi singur mesajul. Ai un si de la mine.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  11. #73
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Pai poate nu asa se raspunde, dar daca moderatorul respectiv tot face glume din astea se ajunge si la raspunsuri din astea...
    Prea multe glume proaste facute la adresa Realului, este prea de tot

  12. #74
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Ionutz, e una sa glumesti si alta sa scrii asa ceva din postura de moderator.Editeaza-ti mesajul ala si eventual hai sa continuam pe PM.Eu nu am treaba dar nu e ok.
    P.S Nu-i iau apararea lui Hai Poli..treaba lui ce face, e drept ca te provoaca dar tu nu trebuie sa raspunzi asa.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  13. #75
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution
    Eu cred ca ei sun o echipa perfecta. nu cred ca la mai trebuie portar, fundash, mijlocash, sau atacant. Poate caaa... da nu ca nici antrenor nu le trebe' . Eu ash zice sa mai vanda din jucatori ca are prea multi; la fel shi Manchester Utd; au prea multi jucatori.



    mai degraba incercai sa scrii in romaneshte. nu vreau sa fac mishto de tine dar ai cam multe gresheli cand ai scris in engleza.

    P.S.: Eu ar fi trebuit sa scriu in engleza ca am cam multe gersheli in romana .

    Poi nu eu l-am scris asha mey...tu eshti blond?
    Eu asha am luat articolul de pe un site.
    ...Iker Casillas

  14. #76
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1

    Talking Urmatorul galactic?

    se pare ca va fi brazilianul Rubinho
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  15. #77
    senior
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    I doubt Rooney after his game yesterday. This kid is crazy. And Vieira will stay at Arsenal.
    I´m not Romanian;all of you can write Romanian but please let me write in English. Thanks.

  16. #78
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    viste lo que le ha hecho ayer a casillas ese chaval es tonto
    Visca el Barça
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  17. #79
    senior
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    Yes, he´s totally mad...but very funny as well
    I´m not Romanian;all of you can write Romanian but please let me write in English. Thanks.

  18. #80
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Polistule, ce ai vrut sa zici acolo, de fapt ce inseamna ?

  19. #81
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    'Ai vazut ce i-a facut lu fraieru de Casillias'...(tonto asta inseamna, nu? )...ceva de genu asta, hai ca mai stiu si eu ceva.. o data ma uitam si eu la telenovele.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #82
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    discutam si eu cu ''prietenul'' meu din Spania despre ce i-a facut rooney lui casillas (l-a impins asa de tare, in timp ce proteja mingea, ca a trecut si de reclame si de foto-reporteri...si de tot )
    mai mult, rooney a fost un ''criminal'' facand niste faulturi cum numai el stie sa faca

    P.S. ady tonto=prost, daca era fraier puteam sa-i zic ''capullo''
    Last edited by Hai POLI; 18th November 2004 at 15:32.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #83
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Aha, pai discutatzi si voi in romana, cel putzin tu
    Bine ca mi-ai zis, sper sa nu mai ajunga ronney pe la Madrid

  22. #84
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    cum sa discutam in romana daca deluxe e spaniol e din provincia de asturias dar tine cu Barça daca nu ma crezi intra si tu pe threadul dedicat lui Claudiu Raducanu pe Stranieri :p
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •