Page 157 of 259 FirstFirst ... 57107147155156157158159167207257 ... LastLast
Results 3,277 to 3,297 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #3277
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ti le unesc.

  2. #3278
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    l-ai nasit vadime

    s-a nascut a doua oara dar de baut nu da nimeni
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  3. #3279
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    de unde dracu a mai aparut si acest dumitru stircu?
    o fi tot vreun "canadian" pripasit care ne invata fotbal.
    pe noi oltenii.
    pentru ca mai este un alt " canadian " care ne invata politica.
    propozitia "giulestenii au controlat jocul pana la final " este sublima,dar denota un parti-pris dezarmant ca sa nu spun o prostie caracteristica de altfel pseudoziaristilor absolventi " de spiru haret ".
    in concluzie un articol de tot rahatul.

  4. #3280
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Este un om care intamplator simpatizeaza cu Craiova. Asta nu il impedica sa fie obiectiv si sa vada meciul asa cum a fost. Ai vazut meciul? Rapid in 10 a dominat si a egalat pe final, de asemenea am scris ca penaltyul s-a dat usor Rapidului. Asa ca este o cronica obiectiva. Asta a fost meciul, fie ca tie nu ti se pare asa.

  5. #3281
    sport legend dumy84's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,725
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    de unde dracu a mai aparut si acest dumitru stircu?
    o fi tot vreun "canadian" pripasit care ne invata fotbal.
    pe noi oltenii.
    pentru ca mai este un alt " canadian " care ne invata politica.
    propozitia "giulestenii au controlat jocul pana la final " este sublima,dar denota un parti-pris dezarmant ca sa nu spun o prostie caracteristica de altfel pseudoziaristilor absolventi " de spiru haret ".
    in concluzie un articol de tot rahatul.
    Iti inteleg frustrarea dupa egalul smuls in extremis de Craiova, dar hai sa pastram limitele bunului simt. Cred ca sunt ultimul jurnalist care poate fi acuzat de subiectivism si cu atat mai mult de partizanat progiulestean Daca m-as cobori la nivelul tau de peluza ti-as fi raspuns in felul asta: "dar tu de unde dracu ai mai aparut ma, anonimule de pe forum?" Insa, cum n-am facut facultatea la spiru si ma respect in primul rand pe mine, ma simt nevoit sa-ti vorbesc frumos, desi sincer nu meriti.

  6. #3282
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    smecherasule,eu vad meciurile stiintei din tribuna oficiala de vreo 20 de ani.
    asa ca pot sa spun cu usurinta ca eu m-am coborat la nivelul unui pseudoziarist de duzina.
    sa fii mandru ca unul ca mine ti-a citit mazgaleala de pe site.
    oricum ai prea mult tupeu pentru un nimeni din presa,baietica!

    @ vadime,pana si nesimtitul de geambasu a recunoscut ca rapidul a fost in corzi in repriza a 2-a.
    zici ca ai vazut meciul?
    cred ca nu ai distins echipamentul jucatorilor...

  7. #3283
    sport legend dumy84's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,725
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    smecherasule,eu vad meciurile stiintei din tribuna oficiala de vreo 20 de ani.
    asa ca pot sa spun cu usurinta ca eu m-am coborat la nivelul unui pseudoziarist de duzina.
    sa fii mandru ca unul ca mine ti-a citit mazgaleala de pe site.
    oricum ai prea mult tupeu pentru un nimeni din presa,baietica!

    @ vadime,pana si nesimtitul de geambasu a recunoscut ca rapidul a fost in corzi in repriza a 2-a.
    zici ca ai vazut meciul?
    cred ca nu ai distins echipamentul jucatorilor...
    Prin cele scrise mai sus sa stii ca nu ma jignesti cu nimic, doar te descalifici ca un 'veteran' al tribunei oficiale ce spui ca esti. Dar sa stii ca oficiala nu te face nici mai educat, nici mai cu bun simt si nici nu-ti da dreptul sa jignesti. Probabil si asa se explica de ce Craiova nu mai joaca nimic de vreo 17 ani. Prea multi vad meciurle la oficiala cu ochelari de cal pe cap si cu punga de seminte in mana.
    Last edited by dumy84; 18th September 2010 at 13:52.

  8. #3284
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    smecherasule,ai o parere prea buna despre tine.
    tu esti un nimeni in presa,platit sa "umflii" echipele bucurestene ,eu sunt totusi cineva in orasul meu.
    si stau la loja datorita pozitiei mele sociale.punct
    daca continui sa faci pe desteptul cu mine,vorba supermoderatoarei, vei suporta consecintele.

  9. #3285
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    ciudat, am vazut si eu meciul. rapidul a dominat destul de clar, nu vad unde este nemultumirea. oltene, mai lasa de la tine
    chiar te-ai luat de un baiat valabil, fost coleg.

  10. #3286
    sport legend dumy84's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,725
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    smecherasule,ai o parere prea buna despre tine.
    tu esti un nimeni in presa,platit sa "umflii" echipele bucurestene ,eu sunt totusi cineva in orasul meu.
    si stau la loja datorita pozitiei mele sociale.punct
    daca continui sa faci pe desteptul cu mine,vorba supermoderatoarei, vei suporta consecintele.
    Ok. Hai ca m-am lamurit

    Pe de-o parte sunt un nimeni, iar pe de alta parte sunt platit sa umflu echipele bucurestene, deci n-as fi chiar asa insignifiant in peisaj din moment ce Becali, Copos si Borcea imi umfla contul sa scriu bine de echipele lor

    Te astept cu placere si alta data sa polemizam pe orice subiect daca esti dornic, dar sa nu uiti cei 7 ani de acasa si bunul simt pe undeva pe la oficiala. Pozitia ta sociala intra cam in dezacord cu limbajul folosit pe pe aici. Ne contram oricand vrei pe argumente, dar nu-mi veni cu 'ieftinataturi' gen smecheras, baietica sau nimeni ca nu bati la usa potrivita pentru asa ceva.

  11. #3287
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    daca crezi ca esti o persoana importanta tocmai pentru ca esti platit sa umfli echipele bucurestene,cazi in ridicol.
    tu ai o meserie,de ziarist sportiv, pe care o urmaresc de zeci de ani.
    nu am mai auzit de ziaristul dumitru stircu.
    asa ca da-mi voie,eu un simplu user,sa ma indoiesc de capacitatea ta de a fi obiectiv.
    mai ales in ceea ce priveste redarea meciurilor universitatii craiova cu echipele bucurestene.

    a intervenit vadim pentru tine.
    a fost parerea lui si o respect.

    tu, daca aveai cei 7 ani de acasa, nu incercai sa te umfli in pene si sa-ti arati si tu muschii fata de patron.
    cum i-am spus si altuia astazi,nu-ti convine meseria,sau te streseaza parerile altora, pleaca baiete in alta zona de activitate.

    sau ati devenit toti vreun basescu si nu doriti nicio critica...

  12. #3288
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    nu cred ca il streseaza parerile altora..ci il streseaza parerile nefondate ....

    ii bine ca ai mentionat printre randuri ca esti influen..stai la oficiala.....bine ca nu te-ai laudat..ti-au murit laudatorii?
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  13. #3289
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0


    "hopsieu",probabil aceasta este traducerea in limba romana a limbajului de mirk folosit la nick-ului tau.
    il meriti cu prisosinta!

    daca mie mi-au murit laudatorii ( ,se pare ca ziaristul in devenire se bucura de ei pe site!
    ardelene,stii tu butada aia, cine se aseamana,se aduna...

  14. #3290
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    nici nu il cunosc pe dumy..nu cred ca am interactionat vreodata pe forum, dar tind sa ii dau dreptate..exagerezi. ti si tu cu o echipa vai de capu ei, si faci si scandal..
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  15. #3291
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ardelene,la noi vin pe central 25.000 de suporteri de trei etape consecutive.
    cand o sa aveti si voi echipa de fotbal cu o asemenea po****ritate poti sa emiti pareri despre universitatea craiova...

  16. #3292
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    eu nu am zis ca noi avem echipa...dar ti-am zis..a avut perfecta dreptate dumy. daca tu nu poti sa accepti asta...
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  17. #3293
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    scuza-ma ca incerc sa-ti daram idolul!

    cand vei scrie si tu cronica unui meci?
    poate esti mai tanar ca ala nascut in '84 si ai viitorul in fata!

  18. #3294
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    scuza-ma ca incerc sa-ti daram idolul!

    cand vei scrie si tu cronica unui meci?
    poate esti mai tanar ca ala nascut in '84 si ai viitorul in fata!
    stai linistit ca scriu..dar nu pentru onlinesport.... si nu imi darami idolul..pentru ca nu e idol pt mine..o fi pentru altcineva...eu am citit doar articolul respectiv dupa ce am vazut cat de tare sustii ca a fost nedrept..
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  19. #3295
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    si tu faci parte din ghilda?!

    mai sa fie!

    ce parere ai atunci de articolul despre meciul din cupa davis?
    trebuie sa parcurgi tot textul ca sa-ti dai seama de scor...
    tipic feminin,multe amanunte si tocmai ce este mai important lasat la urma!
    adica scorul meciului de dublu.

    hai ca astazi am inceput sa citesc articolele din OLS!
    sa fie de bine?

  20. #3296
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    oltene, se cheama teasing ... tu pe tati le vrei de-a gata, hop si direct la chilotul fetei.
    Last edited by relansat; 18th September 2010 at 18:33.

  21. #3297
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    uups!
    inca unul din ghilda!

    sa stii ca unul ca mine era incitat sa cunoasca rezultatul si era nevoit sa parcurga tot textul...
    asta legat de " teasing ".
    parca nu aveam de unde sa ma informez.


    nu prea am inteles ce ai vrut sa spui in partea a doua a povestirii tale,dar facand legatura cu partea intai () si cu obiectul vestimentar indicat ,ajungem la strip-tease!
    doamne fereste...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •