Page 237 of 259 FirstFirst ... 137187227235236237238239247 ... LastLast
Results 4,957 to 4,977 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #4957
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Initial intrasem de pe mobil (browserul de android) si nu se vedea nici pe dracu din cauza la reclama. Apoi cand am dat pe pc si am scris mesajul imi aparuse din nou (broswer mozila) si nici adblock-ul nu putea sa ma scape de ea.
    Pe PC hai ca mai merge, nu e asa enervant, dar daca intri de pe mobil sau tableta...mai bine lipsa, pur si simplu te face sa iesi

    Si nu, nu ai dreptate la faza cu afisarile, nu e vorba de o data sau de 2 ori, se intampla mult mai des.
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  2. #4958
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Nu ducem lipsa de prosti care mor de grija altuia,.
    Te consumi prea mult sa argumentezi aici, parerea mea. Demonstratia e facuta de mult timp, chiar de la inceput. Daca nu ma insel averea ta nu a reprezentat posesia de terenuri etc ... ci doar, mult, o idee care a dat roade.
    Problema unora este ca ei nu au avut idei si de aici si critica insistenta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #4959
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu se imbogateste nimeni din siteuri gratuite pe internet.
    Mai trage un loz.
    beleafer

  4. #4960
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    parizianule, sper ca nu faci referire la mine, ca eu nu am hobbyuri cu numaratul averii nimanui si chiar glumeam la faza cu sporul ala la numarat, de mai sus. Nu de alta, dar nu sunt fan PSG si nu sunt obisnuit cu sumele mari

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Ce browser folosesti? Reclama aia de reciclare apare cum am pus in captura de ecran de mai jos, in coltul dreapta jos si cu buton de close rosu mare. Reclama apare rar. Ti-am zis daca intri o data pe site pe zi si faci 1-2 afisari e posibil sa iti apare la fiecare, daca intri si faci 10 afisari acum si inca 40 peste o ora din 50 de afisari iti apare de 1-2 ori, ceea ce e in regula.
    Sa nu zici ca zic prostii, vezi printurile de mai jos. Baga un ochi la ceas
    Attached Images Attached Images
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  5. #4961
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Mai trage un loz.
    ... de informatii vorbesc

    Facebook e exceptie. Zuckerberg nu a facut schimb de terenuri ci schimb site contra viata privata a tuturor.

    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    parizianule, sper ca nu faci referire la mine, ca eu nu am hobbyuri cu numaratul averii nimanui si chiar glumeam la faza cu sporul ala la numarat, de mai sus. Nu de alta, dar nu sunt fan PSG si nu sunt obisnuit cu sumele mari
    Nu la tine ma refeream.
    Dar trebuie sa te obisnuiesti cu bani multi ... si pierduti. Vindeti Persie cu 30 milioane si cumparati Ozil cu 50
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #4962
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Daca am cumparat o masina noua ii dau bani sefului de la Audi
    huh? ai trecut de la Passat la Audi ? nu te-ai lecuit de masini Geramne, adica VAG?? Baga aici la cap vorba lui Obama "next time buy American"
    beleafer

  7. #4963
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ... de informatii vorbesc

    Facebook e exceptie. Zuckerberg nu a facut schimb de terenuri ci schimb site contra viata privata a tuturor.
    Nici facebook nu ti la bagat nimeni pe gat cu forta, tot "word of mouth" te-a facut sa-ti faci cont prima data ca apoi sa descoperi tot felul de conspiratii.

    Ce, crezi ca daca ols avea 35 milioane de utilizatori activi, Vadim nu primea "an offer he can't refuse" ??
    beleafer

  8. #4964
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Scopul OLS nu este sa aiba 35 de milioane de fraieri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #4965
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Scopul OLS nu este sa aiba 35 de milioane de fraieri
    Cum nu> citeste ce a scris Vadim mai sus, ceva cu fraiei sunt destui.... plus ca eu daca eram moderator si, de exemplu, lexus ii spune hingherului ca mananca ***** cu lopata, eu personal ii dadeam 48 de ore nab lexusului, ma intelegi?

    dar asa, cum nu-s moderator, ma gandesc sa-mi fac forumul propriu... te bagi SM? nu platesc mai bine decat Vadim, de fapt nu platesc deloc.
    beleafer

  10. #4966
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    TheIceMan, aici nu trebuie confundat.
    Nu este un loc unde putem ataca administratorul acestui site cu pretextul ca dorim binele userilor. E o ipocrizie ce a fost acolo si Vadim a raspuns. Si nu el a jignit primul

    Nu sunt subiectiv deoarece si eu am criticat un titlu de pe site si mentin parerea dar ma opresc la argumentele pe care sunt capabil sa le aduc aici. Nu incep sa imi dau cu parerea aiurea despre Vadim sau alte persoane care muncesc pt site.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #4967
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    imi plac reclamele de pe site, pe cuvant. din ele imi primesc banii la sfarsitul lunii. chiar nu inteleg ce aveti impotriva lor

  12. #4968
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Poate gresesc eu, dar resita n-a fost si el angajat, sau colaborator al site-ului? Nu stiu cat de aiurea isi da cu parerea, dar reactia lui Vadim nu e de nivel Audi, mai degraba Trabant tunat, sau hai un Jiguli ceva pe acolo.

    cat ma priveste pe mine, am mai spus-o si nu imi e jena sa repet, de ceva timp eu nu mai citesc site-ul ols.ro, intru direct pe forum.
    beleafer

  13. #4969
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    imi plac reclamele de pe site, pe cuvant. din ele imi primesc banii la sfarsitul lunii. chiar nu inteleg ce aveti impotriva lor
    Acu' vro doi-trei ani, cand te bateai in piept ca in 1-2 luni emigrezi, ca-i tara de rahat Ro si nu o mai suferi si cand ti-am spus diect ca nu o sa pleci, ca nu ai ce-i trebuie unui emigrant, nu m-ai crezut... ai ajuns la vorba mea.

    Sincer, ma bucur ca ai o cariera de succes in Romania!
    beleafer

  14. #4970
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Poate gresesc eu, dar resita n-a fost si el angajat, sau colaborator al site-ului?
    Nu stiu si nu am cum sa cunosc relatia Resita-OLS.
    Tot ce pot spune este ca Resita a fost SM pe forum, a facut treaba buna apoi nu a mai fost. A cerut sa fie scos din echipa si in general nu prea a comunicat cu echipa de moderatori. Avea tendinta sa coboare din Luna cu atitudini venite de nicaieri si, noi, restul moderatori surprinsi, eram obligati sa reglam problema
    ... da, Resita. Cam asa a fost, sorry.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #4971
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    ok, whatever...
    beleafer

  16. #4972
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    imi plac reclamele de pe site, pe cuvant.
    Mai onest ca tine nu se poate pe net
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #4973
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Mai onest ca tine nu se poate pe net
    Vezi, daca ai plecat de mult din tara...?
    Corect se spune onestean, nu onest unui locuitor din Onesti.



    Hai ca ne "vedem" vineri si apoi pe 15 la ultimul meci al barbugiului ca antrenor (cel putin sezonul asta) si apoi pauza pana de Craciun, ca la UCL interesant numai din Februarie incepe sa fie, n-ajunge Steaua, ca devine foarte predictibilea si neinteresanta sezonul asta

    Allez.. Arsenal
    beleafer

  18. #4974
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @TheIceMan Crede-ma, si acum am cateva umbre de regret, desi pot spune ca imi merge foarte, foarte bine. Timpul insa inca nu e pierdut, eu inca mai sper ... pentru sotie si pentru viitorul meu numar 10 de la nationala Romaniei

  19. #4975
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    dupa cum un mare clasic spuna "orice ai face, tot o sa regreti ceva.."
    beleafer

  20. #4976
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu stiu si nu am cum sa cunosc relatia Resita-OLS.
    Tot ce pot spune este ca Resita a fost SM pe forum, a facut treaba buna apoi nu a mai fost. A cerut sa fie scos din echipa si in general nu prea a comunicat cu echipa de moderatori. Avea tendinta sa coboare din Luna cu atitudini venite de nicaieri si, noi, restul moderatori surprinsi, eram obligati sa reglam problema
    ... da, Resita. Cam asa a fost, sorry.
    Resita nu a lucrat sau colaborat la site.

    TheIceMan se supara ca i-am zis ca Resita manca *****, dar poate a emigrat si a uitat o vorba de cand eram mici si ne jucam in fata blocului, nu e urata si in acest caz e chiar adevarata.

    Legat de emigrare, nu cred ca e pe calitati, e doar pe dorinta de a fi cu familia (ai pe cineva acolo si vrei sa stai cu ei) sau pe lipsa de oportunitati din tara in care te-ai nascut. Nu e nici un titlu de glorie ca pleci din tara ta. Eu am avut posibilitatea si nu am ramas afara. Nu regret, e greu sa fii strain, cel putin la prima generatie.

  21. #4977
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    TheIceMan se supara ca i-am zis ca Resita manca *****, dar poate a emigrat si a uitat o vorba de cand eram mici si ne jucam in fata blocului, nu e urata si in acest caz e chiar adevarata.
    Cand eram mic, cu sigurata 100% nu ma jucam cu tine in fata blocului
    Cand eram eu mic, nu foloseam asa cuvinte, iar termeni de gen manelist, cocalar si altele pur si simplu nu existau in vocalubar. Probabil cea mai nasoala insulta intre copii la vremea aia era sa spui "esti prost!".
    Dar ma rog, subcultura e la rang inalt azi in Ro, si este promovata pe toate "gardurile" audio-vizuale, iar cand in mod curent folosesti asa vocabular, dl Vadim cu siguranta nu vi se mai pare ceva deplasat.
    Scuze, intradevar nu mai inteleg eu "cultura" romaneasca actuala, e greu sa poti sa citesti, sa gasesti un articol in ziarele online care sa nu iti dea impresia ca e scris undeva printr-o carciuma in Fundeni (ma feresc sa scriu Ferentari, dar cam tot aia e).
    Scuze, nu va mai deranjez.
    beleafer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •