Page 15 of 259 FirstFirst ... 513141516172565115 ... LastLast
Results 295 to 315 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #295
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    "Sunt mulţumit de meci, pentru că jucătorii au arătat caracter şi motivaţie, lucruri fundamentale într-un campionat dificil precum al nostru. Sunt mulţumit şi de prestaţia lui Mutu şi a lui Zalayeta, pentru că am la dispoziţie cinci atacanţi, iar, cu atât de multe meciuri, am nevoie ca fiecare să fie pregătit să-şi facă treaba", a spus Capello.
    Asta e raspunsul indirect dat de Capello cu referire la Mutu
    Probabil ca portalul dumneavoastra are cunostinte mai ample in materie tehnico-tactica decat tehnicianul italian
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  2. #296
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    divizia C. ultima actualizare se pare ca s-a facut in aprilie si clasamentele sunt din sezonul trecut.
    io nu inteleg la ce se mai pune link pe pagina la divizia C daca tot nu se ocupa nimeni decit foarte ocazional? lucru valabil pentru mai toate "publicatiile de sport" romanesti, plus site-ul FRF. ce-i asa greu de actualizat maxim 7*9=63 de rezultate pe saptamina?
    nu ca ar trebui sa se osteneasca cineva sa scrie review-uri de meci, dar daca tot exista o sectiune de divizia C...

  3. 15th September 2005, 03:58

  4. #297
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Hai ca era buna


    Juve castiga cu Mutu pe banca

    Hat-trick

    Udinese a invins cu 3-0 pe Panathinaikos gratie unui hat-trick reusit de Vincenzo Iaquinta. Internationalul italian a marcat o data in prima repriza si o data in a doua.



    Sa inteleg ca al treilea a fost dat la pauza?

    P.S. Iaquinta a marcat in minutele 28, 73, 76
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #298
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by desdemona
    " Udinese a invins cu 3-0 pe Panathinaikos gratie unui hat-trick reusit de Vincenzo Iaquinta. Internationalul italian a marcat o data (in minutul 27) in prima repriza si de doua ori (in minutele 73 si 75) in repriza secunda. "
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  6. #299
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Bravo! Care se trezi primul sa faca modificarea?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #300
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by GoPens
    divizia C. ultima actualizare se pare ca s-a facut in aprilie si clasamentele sunt din sezonul trecut.
    io nu inteleg la ce se mai pune link pe pagina la divizia C daca tot nu se ocupa nimeni decit foarte ocazional? lucru valabil pentru mai toate "publicatiile de sport" romanesti, plus site-ul FRF. ce-i asa greu de actualizat maxim 7*9=63 de rezultate pe saptamina?
    nu ca ar trebui sa se osteneasca cineva sa scrie review-uri de meci, dar daca tot exista o sectiune de divizia C...
    am inteles ca din etapa viitoare, se va actualiza si divizia C
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  8. #301
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Inca una:
    Steaua pune un picior in grupe

    Meciul

    Steaua a început destul de prudent, în faţa unei echipe tinere, de rezerve, dar şi-a creat primele ocazii de gol. Oaspeţii au preferat să nu folosească o serie de titulari (alţi jucători aui fost suspendaţi sau accidentaţi), deoarece se află pe primul loc în campionatul Norvegiei şi luptă pentru titlu.
    O fi din cauza ca autorul articolului scria la 2 maini: cu una cronica pt Steaua, cu una pt. Dinamo si ... deh, se mai intampla... Modificati totusi, ca nu arata frumos...

    Vorba unui amic: "O juca Steaua numai cu norvegieni in ultimul timp, dar asta nu-i face campioni in Norvegia "
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #302
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    mai verificati si voi info. inainte sa postati pe prima pagina.

    ex. rasism contra lui dinamo.

    cum puteti posta asta ceva dupa site-ul altei echipe... pe un forum public scris acel mesaj... si daca cititi mai atent parca e scris de un suporter dinamovist. (oricum un suporter subiectiv)asta e contra-jurnalism... sau cum vreti sa-l numiti.

  10. #303
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Citeste pe forumul asta si vezi daca gasesti cuvintele pe care le vezi acolo. Tot rasism se cheama, chiar daca nu e pe stadion. Pe formul Onlinesport se interzice prin regulament asa ceva. Pot aparea si probleme legale.

  11. #304
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    probabil si pe forumul everton e interzis asa ceva... dar oricum nu vad importanta ptr ce a scris unu pe alt site.

    si aici s-ar scrie mai multe. sa fim seriosi.

  12. #305
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iata mesajul care a aparut pe forumul lui Everton, pe prima pagina:

    "Please note that moderators of the Blue Room will be forced to shut the service down if the recent spate of foul and abusive language continues. Any user found using foul and abusive language will be banned immediately."

    Normal ca si aici s-ar scrie mai multe. Dar nu se scrie.

    Apoi, iata alt mesaj:
    > steaua 3-0 away, rapid 1-1 at feyenoord, dinamo 5-1!! you spoke to much before the game and know... silence. bravo romani
    ORPHAN

  13. #306
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    oricine poate scrie mesaje acolo..deci ..nu vad care e problema..si aici sunt destule mesaje in acest gen..

  14. #307
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    Craiova, ''portocala mecanica''

    sper sa vad numai articole ca asta pe site despre Craiova... daca nu ma insel este primul in ultimul an
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  15. #308
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    care a fost tentatia proasta de jurnalist care a putu scrie aberatia aia de articol: Consiliul Judetean Timis nu-l mai vrea pe Olaroiu... am mai spus in nenumarate randuri, vadime pune-ti dracu angajatii sa se semneze daca nu vrei sa-ti faca de kko tot siteul...
    una e consiliu judetean si una e un membru sau presedinte (ostaficiuc), una e sa nu-l mai vrea pe olaroiu si alta e 'se va analiza prestatia echipei'... asa pot si eu sa public un articol cu titlul: "Onlinesport.ro e cel mai prost site" in care sa explic de fapt ca e cel mai prost accesat site din camerun in comparatie cu cele 2 siteuri de sport din africa....
    sau ce, daca muzumainenii care scriu in numele ols s-ar semna nu s-ar mai putea baga articole 'aducatoare de useri', nu?...
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  16. #309
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/sport/fotb...&viewItem=5283

    "Putem bate Steaua. Avem la Rapid II mai multi jucatori tineri, talentati, care pot face o surpriza placuta", considera Costel Zotta, directorul sportiv al clubului de sub Podul Grant.


    Poate Costel ii zice persoana care a scris articolul (din nou nesemnat) cand joaca cu el table in fatza blocului, dar intr-un articol cred ca trebuie scris Constantin Zotta.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  17. #310
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    ia zii fia , tu cum ii zici lu Gigi Becali ... Gheorghe sau Gigi ... ?

    Ce , lu Campeanu ii zicea Constantin sau Costel ?

    Brava , Rapid echipa lu Leana si Costel

  18. #311
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Eu ii zic cum am chef, ca nu scriu articole pe "cel mai citit ziar electronic de sport din Romania". Daca as scrie articole m-as mai gandi cum as scrie. In plus mai e si diferenta de calitate a persoanei.... unae Nea Jiji sau MM si una e Constantin Zotta.
    Na ca incerc sa caut un om respectabil de la Steaua ca sa iti arat ca alauia nu ii dau porecle dar din pacate nu prea gasesc... a, ba da uite.. Valeriu Argaseala... nu cred ca-i zice nimeni intr-un ziar: Vali Argaseala
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  19. #312
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Dar lui Hagi de ce ii zic Gica?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  20. #313
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Pentru ca a si-a capatat numele de cand era jucator. Un jucator il alinti, de obicei e tanar, iti permiti sa-i zici asa... Si oricum nu ii zice chiar oricine si oricand Gica Hagi.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  21. #314
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Hai ma... ce-s cu exemplele astea? Gigi Becali si Gica Hagi... n-au nimic in comun

  22. #315
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cocomic
    care a fost tentatia proasta de jurnalist care a putu scrie aberatia aia de articol: Consiliul Judetean Timis nu-l mai vrea pe Olaroiu... am mai spus in nenumarate randuri, vadime pune-ti dracu angajatii sa se semneze daca nu vrei sa-ti faca de kko tot siteul...
    una e consiliu judetean si una e un membru sau presedinte (ostaficiuc), una e sa nu-l mai vrea pe olaroiu si alta e 'se va analiza prestatia echipei'... asa pot si eu sa public un articol cu titlul: "Onlinesport.ro e cel mai prost site" in care sa explic de fapt ca e cel mai prost accesat site din camerun in comparatie cu cele 2 siteuri de sport din africa....
    sau ce, daca muzumainenii care scriu in numele ols s-ar semna nu s-ar mai putea baga articole 'aducatoare de useri', nu?...
    Esti consternat pentru ca ai citit pe ols ceva ce nu era nicaieri poate. Azi (miercuri) este peste tot informatia respectiva. Sper ca acum sa te edifici si sa iti dai seama de penibilul a ceea ce ai scris mai sus. Dar te inteleg, esti subiectiv din moment ce tii cu P(oli).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •