Page 52 of 259 FirstFirst ... 242505152535462102152 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #1072
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aliss View Post
    ps: chiar nu te-ai prins ca ma calci pe nervi tu ca persoana, fara nici o alta legatura cu forumurile, nu? ...pacat
    E dreptul fiecaruia sa iaba antipatii sau afinitati. Am schimbat doua vorbe cu tine in viata, e treaba ta ce parere ai despre mine. Personal nu am nici un sentiment fata de tine, ma refer la antipatie sau afinitate, pentru ca nu am vorbit mare lucru niciodata. Sint sigur insa ca esti o fata buna, dar esti prost informata.

    Reritor la clienti nu stiu de ce insisti cu treaba asta si nu inteleg unde e problema ta de fapt. Stii bine ca nu se spune nimic, uita-te pe site, in rest alte detalii nu.

    Delaparis, nu te obosi. E numai invidie si rea-intentie. Deh, e mare diferenta intre Liga Campionilor si Divizia B, unii se mai plicitsesc si isi calca pe inima...

  2. #1073
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    oh...sorry...uitai ceva:
    Daca e numai invidie si rea intentie..si nu te deranjeaza..si-asa si pe dincolo...de ce mi-ai sters mesajul in care atasasem articolul si postarile lui adi si m-ai amenintat ca imi dai ban? (e adevarat nu sub forma asta)
    aaa...si desigur, de ce ai sters threadul ala?
    te contrazici singur, singurel....

    ps:vadim...nu subestima oamenii si nici puterea lor de intelegere

    gata:...me, out....

  3. #1074
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pentru ca nu facem reclama, ceea ce vrei tu, de aia am sters. In rest, da-ma in judecata. Daca redactorul onlinesport s-a inspirat din alta parte, va plati. E clar ca ai dreptate, era un paragraf acolo lasat aiurea, se va lasa cu o amenda aici. Daca era ceva sa imi atragi atentia, imi spuneai pe privat sau in alta forma. Hai sa lasam ipocrizia. Multumesc pentru atentionare. In rest, raman la parerea mea cu individia si intentia rea, ceea ce inteleg e normal. Vrei sa iti arat cat da copy/paste Sorin Arotaritei pe alte siteuri din ceea ce se scrie la Prosport, Gazeta si Mediafax? Nu un paragraf, ci mii de semne. Hai sanu intram pe terenul asta, ca nu prea sint clienti... Si nici nu ma intereseaza cat se da copy/paste de pe Onlinesport in alte locuri, ca se ia la greu si ii numeri pe degete pe aia care spun de unde e informatia. Ma refer la stiri exclusive.

  4. #1075
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    ar fi o chestie ca userii sa nu mai fie jigniti de administratori si de moderatori

    si sa nu se mai cenzureze opiniile curate, fara vulgaritati pe motive gen off-topic, trolling sau alt thread pe aceeasi tema

    oricum


    JOS CENZURA

    elphax mi-a sters 5 threaduri aiurea numai in ultima saptamana
    Last edited by SAMM; 27th September 2006 at 21:38.
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #1076
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    pai daca erau aiurea...

  6. #1077
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    "aliss.. who the fuck is aliss?" ... frumoasa melodia nu?... poate iese si continuarea.. "aliss.. what the fuck want aliss?"

  7. #1078
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Sa nu vrea aliss some fuck...

  8. #1079
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    de ce nu incetezi?
    nu accepti o argumentare?
    te deranjeaza mult discutiile in contradictoriu in care iesi in pierdere observ.
    ai grija mai bine sa nu te prinda careva pe la colturi si sa te futa pe tine. nu se stie niciodata in Romania de azi.
    pana la urma nu m-am inselat in privinta ta.

  9. #1080
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Aliss, eu am facut un joc de cuvinte, nu am vrut sa te jignesc si te rog sa nu ma jignesti nici tu. De ce te enervezi? Nu mai poate bigcif?

  10. #1081
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    auzi idiotel, chiara asa blonda ma crezi?
    ma confuzi cu lidia sau alta fatuca de pe aici?
    io zic sa stai dracu' in banca ta.

    nu mai pomeni numele "aliss" si n-o sa mai auzi de mine. n-are legatura cu nimeni altcineva. acum am ceva personal cu tine si numai cu tine.

  11. #1082
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Repet, am facut un joc de cuvinte poate nefericit. Daca te-a deranjat imi cer scuze. Legat de banca, eu stau in ea dar uite ca altii nu ma lasa sa stau. Nu stiu cine e Lidia, nu o cunosc.

  12. #1083
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    joc de cuvinte pe dracu'.
    ramai aici cu lingaii tai.
    imi pare rau ca te-am cunoscut si personal.

  13. #1084
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Aliss, eu nu port pantofi negri cu ciorapi albi ca altii si lumea dupa cum vezi e libera in limitele decentei, iar aici nu exista nici un bigcif. Repet, noi nu ne-am cunoscut personal, ci numai vazut de 2-3 ori si am schimbat doua vorbe in care ai fost foarte placida cu mine, nu mi-ai reprosat nimic niciodata. Am acceptat argumentarea legata de acel articol, am recunoscut ca a fost o greseala si cine a facut-o a luat-o. Dar pana aici, nu vreau sa murdaresc forumul cu altele si nici la modul cum s-a pus problema.

  14. #1085
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Sa nu vrea aliss some fuck...
    Era o poezie: de-i spui prostului ca-i prost...
    De la o anumita varsta capacitatea omului de a-si pune in functie materia cenusie scade direct proportional cu varsta pe care o are

    ps:si asta e un joc de cuvinte

  15. #1086
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Asa e, ai dreptate! Tu cati ani ai, ca nu iti vad varsta? 50?

  16. #1087
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    daca ne luam dupa firul logic tre' sa ma mai putini ca tine,da' fie,o sa-mi pun in profil 50

  17. #1088
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Multi inainte. Ai o logica de fier, o sa iti zic de acum inaine Socrate. A trait mult Socrate... E bine ca nu iti arati varsta, te tii bine...

  18. #1089
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Pfui, ce la intepaturi pe aici
    S-o fi terminat rezerva nationala de bere?

  19. #1090
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oricum, poate sa ma bata Aliss, dar nu vad ce e rau in "some fuck". La urma urmei toti o facem. Nu e nimic aberant. Cand nu o faci, atunci cred ca pot aparea nervi.

  20. #1091
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    bai drace o cauti cu lumanarea

  21. #1092
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Serios, stiu ca la tine nu e cazul. Ai de unde alege, ii joci pe degete.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •