Page 255 of 259 FirstFirst ... 155205245253254255256257 ... LastLast
Results 5,335 to 5,355 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #5335
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cum mai arunc un ochi pe site cum mai vad un jigodism!
    bilete la meciul lazio-steaua!
    slugile oierului din lpf si frf nu au anuntat inca la uefa decizia instantei.ca fecesebeeul nu este steaua! ca nu are palmaresul stelei.
    asta pentru in.do.bi.to.cirea si asa in.do.bi.to.citilor fecesebisti.
    la mai mare olsule!
    sau frate mai mic al lui ziare.com?

  2. #5336
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cand va fi oficial vom tine si noi cont. Pana atunci luam varianta oficiala. Multumim de mesaj. Noi suntem fratele mai mare.

  3. #5337
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ce cordial raspuns! multumesc de el.
    eu stiu ca este oficial atata timp cat in intern fecesebeeul nu este steaua!

    ps.este si asta un merit ca recunoasteti ca sunteti big brother!
    aia stiu ca recunoasteti in public?
    marius este de acord?

  4. #5338
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5339
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    clovnule,nu trebuia sa-ti mai arati slugarnicia fata de patron.
    se stie ce fel de poama slugarnica esti.tovaras cu sluga de la oficiosul sekurist ziare.com.
    castigi si tu un ban.

  6. #5340
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    iti aratam doar ce fel de linge blide esti. tipul de latrinist clasic. trepanat pana in maduva oaselor si calomniator dar imediat cu legea-n gura cand i se raspunde cu aceeasi moneda

    ar trebui sa dai zilnic click pe toate reclamele de pe onlinesport.ro, ca sa iti arati recunostinta ca esti tolerat aici!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #5341
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    du-te bai in pm cu toleratul tau.esti un site public.nu este al lui maa-ta!
    esti o javra infecta.
    un paduche al sociatatii sorosiste.

  8. #5342
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ops, iar clocoteste toleratul
    Trebuie ca ai avut o copilarie tare nefericita.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #5343
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    clovnul forumului.sluga lui vadim si tovarasul lui marius de la oficina sekurista ziare.com.

  10. #5344
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce borac rasfatat gretos... Fac pariu ca in adolescenta te bateau toti copii. Nu numai parintii
    Trista viata ai. Sa incerci sa fii important pe internet in timp ce in viata reala esti un ratat...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #5345
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    bai pw..a esti boare de vant pe langa mine.
    clovn al haznalei olsului...

  12. #5346
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Vadim nu are sluga decat pe Delaparis, nu se coboara atat de jos sa-si ia hingheri!
    Hingherul nu e altceva decat o mare gresala a forumului, dar s-au mai facut si altele.
    Insa asta e reversibila!


    Moderator cu alergie la un user nu s-a mai pomenit, pana acu de 4 luni incoace! Cum il vede pe Paul, cum ori ii da ban ori il ameninta si i-l da dupa cateva zile. Jeg de ultima speta moderator tolerat in continuare. Asta e.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #5347
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    daca vadim il tolereaza pe acest homuncul ca moderator inseamna ca-l accepta ca sluga.o sluga infecta.iar legatura cu celalalt moderator,scrijelitor la oficina sekurista ziare com este evidenta.
    imi spune aceasta pw..a ca sunt tolerat aici.da de 12 ani sunt tolerat pe ols.pentru ca nu suport fecesebistii feisbucistii,basistii si ziaristii vanduti corporatiilor kapitaliste si sovietice.
    a ajuns o pw..a de homuncul sa ma judece pe mine!
    un futevant al mirosului pestilential emanat de gasca sorosista din care face parte.
    oricum mi-am mai bagat rar nasul in aceasta hazna care a devenit olsul.
    prea pute...din cauza unor indivizi onctuosi precum hingherul,sevilla,novac sau duba.adevaratii tolerati de conducere pe un site public.

  14. #5348
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ionele, pentru un pedofil esti foarte incrancenat.
    Eu sunt pus tocmai ca sa tin forumul curat de mizeriile amicului tau nebun. In schimb, tu ca moderator sa sustii pedofilii si actiunile lor, mi se pare grav.

    Cat despre nulitatea care n-a avut jucarii cand era mic.. Iar l-am facut sa-si dea arama pe fata. E atat de simplu sa agiti maimuta.... Inuman de simplu
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #5349
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nu ai facut decat sa-ti arati conditia de sluga pe care n-o vei depasi toata viata ta amarata.
    este o mare diferenta de cunoastere intre persoana mea si micimea persoanei voastre.
    din pacate pe un forum ca si in viata de zi cu zi mai dai si de clovni care dau din coada pentru o bucata de paine,pentru stapanii lor..scuipi,il calci in picioare si mergi mai departe.
    asta este viata in Romania kapitalista!

  16. #5350
    Netherlander Iulian.'s Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Romania
    Age
    54
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iulian. View Post
    1). Un lucru care nu e prea plăcut e cel legat de poze. Dai clic pe poză, se deschide tab nou (gol) si se deschide si fereastră pentru a salva imaginea in calculator. Nu e mult mai frumos să vezi poza in postare?... Se pot impune limitări la dimensiuni (să zicem 800px sau si 600px e bine, numai să se vada asa) - adica se redimensioneaza poza daca e mai mare decat limita fixata...

    2). Dacă se poate face ceva pentru diacriticele la literele pentru sh si tz ar fi si mai bine.
    Revin asupra chestiunii legate de imagini. Fiindcă eu consider că eliminarea acestora a contribuit serios la plecarea multor useri de pe forum. In plus, există multe postări care ar putea fi făcute dar nu sunt tocmai pentru că userul ar vrea să posteze imagini. (Prea se cade în extrema opusă Facebook-ului).

    Dacă implicit nu este decât varianta actuală se poate face imediat în acest forum vBulletin un BBCode pentru IMG.../IMG, chiar cu imagini externe (si chiar dacă trebuie să scrii manual BBCode-ul în interiorul căruia pui link-ul cu adresa imaginii). Recomand https://imgur.com/, pozele de aici nu dispar si oferă link direct.
    # Fotbal : NEDERLAND, Rapid Bucuresti
    # Tenis : FEDERER, Hingis

  17. #5351
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Vadim nu are sluga decat pe Delaparis
    Delaparis hai incoa'
    si saluta-ti armata...
    in silabe si cu accent pe ultimul a,sa fim bineintelesi,ca altfel nici nu rimeaza
    granita la Orsova!

  18. #5352
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Asta e cand nu mai am timp sa fac instructie cu ei
    Ma tot tin de razboaie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #5353
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iulian. View Post
    Revin asupra chestiunii legate de imagini. Fiindcă eu consider că eliminarea acestora a contribuit serios la plecarea multor useri de pe forum. In plus, există multe postări care ar putea fi făcute dar nu sunt tocmai pentru că userul ar vrea să posteze imagini. (Prea se cade în extrema opusă Facebook-ului).

    Dacă implicit nu este decât varianta actuală se poate face imediat în acest forum vBulletin un BBCode pentru IMG.../IMG, chiar cu imagini externe (si chiar dacă trebuie să scrii manual BBCode-ul în interiorul căruia pui link-ul cu adresa imaginii). Recomand https://imgur.com/, pozele de aici nu dispar si oferă link direct.
    Eu cred ca s-a rezolvat cu imaginile. E alt procedeu dar merge.

    Uite exemplu
    psg1.jpg
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #5354
    Netherlander Iulian.'s Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Romania
    Age
    54
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Eu cred ca s-a rezolvat cu imaginile. E alt procedeu dar merge.

    Uite exemplu
    psg1.jpg
    Sunt thumbnails... Eu ziceam totusi cu un maxim de 800 (sau hai 600) de pixeli.
    (Dacă vreau să afisez un clasament, de exemplu, dau click si se deschid cele 2 - un tab nou gol si fereastra care te invita sa salvezi poza in calculator...)

    Eu zic că e un lucru usor dar foarte important.
    Dar dacă nu se doreste din anumite ratiuni atunci postăm link-uri, altă solutie n-avem...
    # Fotbal : NEDERLAND, Rapid Bucuresti
    # Tenis : FEDERER, Hingis

  21. #5355
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iulian. View Post
    Sunt thumbnails... Eu ziceam totusi cu un maxim de 800 (sau hai 600) de pixeli.
    Se pot atasa poze.

    Am oprit inserarea in posturi pentru ca erau surse dubioase in cod html, dar si pentru ca stricau paginile.

    Atata timp cat se pot atasa imagini, nu vad de ce ar fi o problema. Poti atasa un clasament, dar nu insera in post ca imagile full.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •