Page 248 of 259 FirstFirst ... 148198238246247248249250258 ... LastLast
Results 5,188 to 5,208 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #5188
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Problema e "o echipa romaneasca" sau " sferturile de finala ale ligii campionilor de handbal"?

    Nu de alta dar am observat interesul deosebit fata de acest sport pe forum cu ocazia ultimului campionat mondial handbal masculin 2015
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #5189
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Steaua s-a apropiat la 4 puncte de ASA Tirgu Mures in clasamentul Ligii 1, dupa infrangerea inregistrata cu Petrolul, scor 1-0, in ultimul meci al etapei a 25-a.
    sursa: http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...-1-nid-113360/

    stirea este noua, faceti rocada mica intre echipe, asa-ul s-a apropiat, nu invers, iar tirgul este targ.
    koszonom!

  3. #5190
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Problema e "o echipa romaneasca" sau " sferturile de finala ale ligii campionilor de handbal"?

    Nu de alta dar am observat interesul deosebit fata de acest sport pe forum cu ocazia ultimului campionat mondial handbal masculin 2015
    Tu amesteci merele cu perele. Adica pentru voi targetul este reprezentat de forumisti? Credeam ca vreti sa fiti cel mai bun ziar de sport din Romania. Plus ca ai o gandire pe termen scurt. Pai din moment ce pe site nu apar niciodata stiri de handbal, cum naiba vrei sa atragi forumisti pasionati de acest sport? Practic aveti 100 de forumisti care posteaza la cate 3-4 sporturi. Credeti ca eu, sau altii nu urmarim polo, handbal, box, etc? Doar pentru ca nu postam pe forum asta nu inseamna ca nu ne pasa.
    Dar m-am convins. Raspunsul tau spune tot. "Nu punem stiri pentru ca nu sunt pasionati pe forum". Asta e perla anului. Keep up the good work!
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  4. 10th April 2015, 20:02

  5. #5191
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Nu e vorba doar de handbal ci de cam toate sporturile de echipa. Sa numesti ols ziar de sport e blasfemie curata. Și partea proasta e ca nici gsp nu e mai breaz. Habar n-am dacã mai sunt și Altele.
    În schimb bine ca ni-l baga pe gat pe oier. Am sperat ca macar la pirnaie sa scap de el

  6. #5192
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    Tu amesteci merele cu perele. Adica pentru voi targetul este reprezentat de forumisti? Credeam ca vreti sa fiti cel mai bun ziar de sport din Romania. Plus ca ai o gandire pe termen scurt. Pai din moment ce pe site nu apar niciodata stiri de handbal, cum naiba vrei sa atragi forumisti pasionati de acest sport? Practic aveti 100 de forumisti care posteaza la cate 3-4 sporturi. Credeti ca eu, sau altii nu urmarim polo, handbal, box, etc? Doar pentru ca nu postam pe forum asta nu inseamna ca nu ne pasa.
    Dar m-am convins. Raspunsul tau spune tot. "Nu punem stiri pentru ca nu sunt pasionati pe forum". Asta e perla anului. Keep up the good work!
    Probabil ca nu cunosti exact si de asta tu amesteci mere cu père. Eu nu am nicio responsabilitate pe siteul cu stiri iar interventia mea la postul tau este ca simplu forumist. Eu mi-am facut datoria pe forum, am deschis subiect pe sectia aia la un eveniment important. Am inteles ca forumistii si probabil romanii in general sunt interesati de handbal doar cand Romania este reprezentata. Deci nu confunda si nu-mi rastalmaci postarea te rog frumos.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #5193
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Am inteles ca forumistii si probabil romanii in general sunt interesati de handbal doar cand Romania este reprezentata. Deci nu confunda si nu-mi rastalmaci postarea te rog frumos.
    Ai înțeles prost.

  8. #5194
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    100 de forumisti pe dracu suntem maxim 40 cu tot cu moderatori si clone


    Ca tot veni vorba, v-ati hotarat daca dascalescu este clona au ba??? hint: cel ce posteaza cu userul respectiv este oltean

  9. #5195
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Vezi cum e sa citești și sa nu intelegi nimic? Ca novacu de sus.

    Cit despre frantuzu, el È™i acuma mai cauta sa gãseascã clona mea cu toate ca securitatea francezo engleza ar putea pune japca pe el. El se sacrifica pt puritatea forumului.

  10. #5196
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Nu stiu daca Dascalescu e clona si nu mai imi pierd timp sa caut. Indiferent de user original clona e proasta
    Sincer cred ca este cel mai frustrat user pe forum OLS de cand sunt moderator si de cand este user
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #5197
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Se duce naibii forumul, nu mai vrea sã se sacrifice ca sa tina puritatea aici. Frustrat ca frantuzu ca nu vrea nimeni sa ii explice si lui cum se face impartirea???


    Cuuum ziceai? Eu tot nu inteleg? Pfffffft

  12. #5198
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Exact cum ziceam noi, doua zile trecute È™i ols absolut nimic de hcm sferturi. O apa È™i un pãmânt.

  13. #5199
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Ma mir ca Dascalescu nu a observat ca au trecut inca doua zile
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #5200
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/tenis/minu...et-nid-113694/
    Ce titlu de tot rahatul. Nu stiam ca OLS e un ziar de hateri. Va e ciuda ca a batut-o pe Halepeno? De acum inainte dupa fiecare infrangere a lui Halep urmariti traseul invingatoarei si va bucurati cand pierde?
    Da, stiu, acum va scoateti si o sa ziceti ca e un titlu nevinovat. Aveti acoperire legala, ca sa spun asa. Nu e o jignire. Dar stiu ce ati incercat sa faceti. E o ironie de 2 bani. Iar pe langa asta va bateti joc de munca unei jucatoare. De ce spuneti ca a fost o minune faptul ca a batut-o pe Halep, cand de fapt a dominat-o la toate capitolele? De ce nu ii recunoasteti meritele frantuzoaicei? Eu nu cred ca L`equipe ii insulta pe jucatorii care ii elimina pe francezi.
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  15. #5201
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...re-nid-113878/
    Iar ati dat-o rau de gard. "Ultimele doua sunt retrogradate matematic, iar depunctarea va fi aplicata in clasamentul sezonului 2015/2016."
    Ce conteaza daca sunt sau nu retrogradate? Depunctarea e pentru toate echipele IN SEZONUL VIITOR, indiferent daca vor ramane sau nu in prima liga.
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  16. #5202
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Esti sigur?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #5203
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Eu nu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #5204
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Esti sigur?
    Ce nu-ti convine acum?
    Din exprimarea autorului reiese faptul ca punctele se vor scadea in sezonul viitor doar daca echipele retrogradeaza.
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  19. #5205
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/str...ia-nid-114200/
    "Petrescu a mai antrenat-o pe Kuban cand aceasta se afla in liga secunda din Rusia, reusind promovarea in Premier League, dupa care a plecat la Dinamo Moscova."
    Petrescu a antrenat-o pe Kuban si in Premier League din Rusia. Toata presa romaneasca a facut mare tam tam deoarece era sa ii duca in Europa la primul an de la promovare. Se pare ca doar voi nu stiti ca a antrenat-o si in prima liga
    Probabil ca stiati asta, dar iar v-ati exprimat de-ampixu, ca la observatia anterioara. Aveti grija ce formulari alegeti deoarece de multe ori se intelege ceva total diferit din stirile voastre.
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  20. #5206
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Slab.
    Ai ratat asta
    http://www.onlinesport.ro/tenis/rola...tu-nid-114185/

    Sa te vad daca esti critic profesionist aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #5207
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Aia a fost greseala de tastare. Se poate intampla oricui, desi un jurnalist ar trebui sa reciteasca articolul de cateva ori. In orice caz, nu ma intereseaza chichitele astea, dar ma enerveaza cand va exprimati gresit si se intelege altceva din articol.
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  22. #5208
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/tenis/flor...ba-nid-114230/
    Voi va bateti joc de meseria de jurnalist. Un articol de 3 randuri, plin de dezinformari.
    1. Cum sa se califice in optimi? Pai la dublu esti din start in optimi. S-a calificat in sferturi!
    2. Sunt favoritii 4 ai turneului, nu 5.
    3. De unde pana unde 5 favoriti pe tablou de 16?
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •