Page 211 of 259 FirstFirst ... 111161201209210211212213221 ... LastLast
Results 4,411 to 4,431 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #4411
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    cat de penibil e articolul asta acum http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...l-lui-hagi.htm

  2. #4412
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    ce sa mai zic de asta: http://www.onlinesport.ro/stiri/teni...a-montreal.htm
    sa pierzi la un punct diferenta in tiebreakul decisivului e umilinta? A pierdut cu locul 41 mondial, jucator care a castigat cateva turnee anul asta
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  3. #4413
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    cat de penibil e articolul asta acum http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...l-lui-hagi.htm
    cica Munti nu mai juca nimic? Toata presa europeana il lauda, toti fotbalistii nostri! Am ratat calificarea tocmai pentru ca s`a renuntat la el!
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  4. #4414
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Pagina goala m-am referit la pagina fara reclama aceea pe tot ecranul care lui i se incarca greu.
    Acum e bine, merci

  5. #4415
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    In ceea ce priveste calitatea, tin sa te contrazic. E de 5 ori aleasa cea mai buna bere pils din lume la Buxelles Monde Selection.
    Excelent pentru ei, da bine la reclama. Sigur nu au dat spaga? Mie tot nu-mi place, iar daca tot m-ai intrebat, doar bere neagra beau cu placere, si doar Kostritzer, sporadic Guinness. [Silva cand sunt in Ro]

    in alta dezordine de idei:
    "..dar si traducerea celor mai interesante declaratii ale primelor declaratii oficiale facute de Costel..." credeam ca ziaristii sunt absolventi de filologie sau asa ceva
    beleafer

  6. #4416
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Ba, dar de sursa ati auzit p`aci?
    Quote Originally Posted by ziua de cluj ieri pe la 10 seara
    Clubul va semna un contract cu CJ, urmând ca toate partidele sale oficiale să se joace pe Cluj Arena. Alin Tișe a divulgat că a primit o cerere și din partea clubului "feroviar". "Și cei de la CFR mi-au trimis o cerere simplă în care și-au exprimat interesul de a juca pe Cluj Arena. Este o chestiune delicată, având în vedere că acest stadion s-a construit din banii tuturor clujenilor, de aceea va trebui să analizăm cu atenție această cerere și să oferim un răspuns cât mai repede", a afirmat Tișe.
    Quote Originally Posted by onlinesport azi pe la ora 13:00
    "Si cei de la CFR mi-au trimis o cerere simpla în care si-au exprimat interesul de a juca pe Cluj Arena. Este o chestiune delicata, având în vedere ca acest stadion s-a construit din banii tuturor clujenilor, de aceea va trebui sa analizam cu atentie aceasta cerere si sa oferim un raspuns cât mai repede", a spus Alin Tise.
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  7. #4417
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    ce sa mai zic de asta: http://www.onlinesport.ro/stiri/teni...a-montreal.htm
    sa pierzi la un punct diferenta in tiebreakul decisivului e umilinta? A pierdut cu locul 41 mondial, jucator care a castigat cateva turnee anul asta
    Eh, redactorul de tenis e plecat in vacanta pana duminica, mai rabdati nitel.

  8. #4418
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...hiajna-8605934
    stiti ceva despre vestea asta minunata?
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  9. #4419
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Excelent pentru ei, da bine la reclama. Sigur nu au dat spaga? Mie tot nu-mi place, iar daca tot m-ai intrebat, doar bere neagra beau cu placere, si doar Kostritzer, sporadic Guinness. [Silva cand sunt in Ro]

    in alta dezordine de idei:
    "..dar si traducerea celor mai interesante declaratii ale primelor declaratii oficiale facute de Costel..." credeam ca ziaristii sunt absolventi de filologie sau asa ceva
    Nu cred c-au dat spaga la un concurs mondial de traditie.
    Si Goldenul este pils, nu neagra, iar Silva este bruna.

    In ceea ce priveste "ziaristii", astia de pe net sunt ca si bloggerii. Pot fi si spalatori de WC-uri in viata reala, dar daca au prins o portita (ca doar au mult timp liber si pot fi mult timp online), pot ajunge sa scrie articole pe prima pagina a multor site-uri. Si atunci te minunezi de exprimarea ambigua pe care o au, ca sa nu mai vorbim de greselile de scriere, cuvinte uitate etc.
    Cred ca recordul de "cele mai multe articole penale adunate pe un singur site" il detine adevarul.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #4420
    sport legend catel_latos's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Galati
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Nu vi se pare penibila chestia asta cu monitorizarea operatiei lui Cornel Dinu? Si update-urile alea?

    Mai lipsea un cronometru de genul: "au mai ramas...n secunde pana cand operatia va lua sfarsit".
    Nu e vorba aici si de respectarea drepturilor pacientului si a intimitatii persoanei?

  11. #4421
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...hiajna-8605934
    stiti ceva despre vestea asta minunata?
    M-ai facut sa deschid un site pe care nu il citesc.

    Am pus si noi acum 2 zile o stire despre intalnirea dintre razvan Lucescu si fani cu Ministerul Transporturilor in care am scris ca rapidul revine in etapa 4 in giulesti. Apoi Copos a zis imediat ca nu revin, la putin timp dupa stire aia. Acum s-o fi sucit, vom vedea ce va fi. Avem si noi pe site de cateva zile ca e posibil sa revina, oricum cu Copos nu stii niciodata, una zice acum si alta peste o ora.

  12. #4422
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by catel_latos View Post
    Nu vi se pare penibila chestia asta cu monitorizarea operatiei lui Cornel Dinu? Si update-urile alea?

    Mai lipsea un cronometru de genul: "au mai ramas...n secunde pana cand operatia va lua sfarsit".
    Nu e vorba aici si de respectarea drepturilor pacientului si a intimitatii persoanei?
    Fanii lui Dinamo trebuie sa stie despre Dinu, sa speram ca totul iese bine, probabil asta asteapta si suporterii, nu?

  13. #4423
    sport legend catel_latos's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Galati
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Fanii lui Dinamo trebuie sa stie despre Dinu, sa speram ca totul iese bine, probabil asta asteapta si suporterii, nu?
    "Update: Dinu este operat acum. Se va trezi sambata dimineata"

    Detalii de genul asta va apropie de publicatiile de can-can.

    Era suficient sa ziceti ca va fi operat, iar dupa finalizarea operatiei sa anuntati eventual acest lucru.

  14. #4424
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Suntem pe internet, nu ziar tiparit. Noi avem stiri in timp real din 2001 cand nimeni in Romania nu facea asta indiferent de domeniu, cum sa punem maine ca a fost Cornel Dinu ieri? Strategia noastra e tot ce se poate cat mai repede, nu avem noi cate am dori ca sa dam totul cat de repede ne-am dori... Dar oricum in general dam mai repede ca altii.

  15. #4425
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    M-ai facut sa deschid un site pe care nu il citesc.

    Am pus si noi acum 2 zile o stire despre intalnirea dintre razvan Lucescu si fani cu Ministerul Transporturilor in care am scris ca rapidul revine in etapa 4 in giulesti. Apoi Copos a zis imediat ca nu revin, la putin timp dupa stire aia. Acum s-o fi sucit, vom vedea ce va fi. Avem si noi pe site de cateva zile ca e posibil sa revina, oricum cu Copos nu stii niciodata, una zice acum si alta peste o ora.
    tocmai asta e ideea, se schimba situatia din ora in ora. Dupa cum zicea si catelu latos, bine ca pentru o chestie intima cum e drama lui dinu aveti acolo om si vreti sa fiti primul ziar care da o veste tragica daca doamne fereste se intampla ceva. Dar cand vine vorba despre situatia de pe Giulesti raspunsul tau spune tot: "am postat ceva de doua zile". Ai zis ca e posibil. pai sa vad cum s`a rezolvat, in ce conditii, daca s`a ajuns la un acord cu ministerul, daca se va investi in el, etc. Pe dolce sport am vazut ca o banca va prelua numele stadionului in schimbul unor investitii in stadion. Ce zici de asta? Astept informatii detaliate de la voi. Nici eu nu citesc prosportul, dar daca voi nu postati nimic n`am incotro
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  16. #4426
    sport legend catel_latos's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Galati
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Suntem pe internet, nu ziar tiparit. Noi avem stiri in timp real din 2001 cand nimeni in Romania nu facea asta indiferent de domeniu, cum sa punem maine ca a fost Cornel Dinu ieri? Strategia noastra e tot ce se poate cat mai repede, nu avem noi cate am dori ca sa dam totul cat de repede ne-am dori... Dar oricum in general dam mai repede ca altii.
    Asta cu operatia lui Dinu e un subiect delicat, ce tine de intimitatea persoanei.
    E penibil sa urmaresti desfasurarea operatiei prin updateuri.
    Ma si mir de unde obtin jurnalistii asemenea informatii. Pe undeva e vorba de o incalcare a deontologiei, fie ca e vorba de medici (daca ei le furnizeaza, incalcand secretul medical) fie ca e vorba de jurnalisti.

  17. #4427
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    "Cota pentru un astfel de pariuri era uriasa. "
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  18. #4428
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cneazul View Post
    tocmai asta e ideea, se schimba situatia din ora in ora. Dupa cum zicea si catelu latos, bine ca pentru o chestie intima cum e drama lui dinu aveti acolo om si vreti sa fiti primul ziar care da o veste tragica daca doamne fereste se intampla ceva. Dar cand vine vorba despre situatia de pe Giulesti raspunsul tau spune tot: "am postat ceva de doua zile". Ai zis ca e posibil. pai sa vad cum s`a rezolvat, in ce conditii, daca s`a ajuns la un acord cu ministerul, daca se va investi in el, etc. Pe dolce sport am vazut ca o banca va prelua numele stadionului in schimbul unor investitii in stadion. Ce zici de asta? Astept informatii detaliate de la voi. Nici eu nu citesc prosportul, dar daca voi nu postati nimic n`am incotro
    Tocmai ieri am pus ca sansele de revenire sunt minime. Cam astea sunt ultimele noutati.

  19. #4429
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by catel_latos View Post
    Asta cu operatia lui Dinu e un subiect delicat, ce tine de intimitatea persoanei.
    E penibil sa urmaresti desfasurarea operatiei prin updateuri.
    Ma si mir de unde obtin jurnalistii asemenea informatii. Pe undeva e vorba de o incalcare a deontologiei, fie ca e vorba de medici (daca ei le furnizeaza, incalcand secretul medical) fie ca e vorba de jurnalisti.
    Nu a stat nimeni sa zica detalii intime, ci doar starea de sanatate dupa operatie. Ca dovada ca si doctorul a vorbit despre asta fara sa dea prea mari detalii, dar a zis ca e bine si asta e important. Nu am instistat pe altele.

  20. #4430
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by catel_latos View Post
    Ma si mir de unde obtin jurnalistii asemenea informatii. Pe undeva e vorba de o incalcare a deontologiei, fie ca e vorba de medici (daca ei le furnizeaza, incalcand secretul medical) fie ca e vorba de jurnalisti.
    Nu trebuie sa te mire, e una din breslele cu cele mai multe canalii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #4431
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...a--as-roma.htm
    =))))))) PENIBIL ))))))))
    "AS Roma a pierdut cu 3-0 un amical jucat vineri seara contra Valenciei. Lui Lobont i se poate imputa partial primul gol, in rest fiind lasat cam singur. El a avut si doua parade bune care au limitat proportiile scorului."
    LASAT SINGUR UNDE? pe banca?
    daca nu aveati video v`as fi inteles, dar asa? Pai nu vedeti ca lobont a fost inlocuit la pauza? El a luat 2 goluri in prima repriza, iar paradele alea despre care vorbiti i`au apartinut portarului de rezerva!!!

    you just make my day
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •