Page 207 of 259 FirstFirst ... 107157197205206207208209217257 ... LastLast
Results 4,327 to 4,347 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #4327
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    pentru cine vrea de ani de zile sa scape de el sa nu il mai vada
    genial
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  2. #4328
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    bai,azi n-aveti treaba?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #4329
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Eu plec sa-mi fac carnetu', ca pe 3 expira.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  4. #4330
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Eu nu dispar, eu ma transform, Jeronte.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #4331
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Programat initial la ora 23:30 (ora Romaniei), meciul dintre cei doi a inceput cu o intarziere de aproximativ o ora, deoarece Haye s-a lasat asteptat. El a uimit asistenta prin "vestimentatia sa", preferand sa se protejeze de frig cu un ciolofan.

    asa se spune si prin valeniul meu natal: CIOLOFAN

    si-n al doilea rand, din ce-am putut vedea si eu, cred ca era folie de aluminiu

  6. #4332
    incepator
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    Ai momente in care incerci sa fii ironic, pacat ca nu-ti prea iese. Poate o poza cu Radoi in tricoul lui Al-Ain te va convinge?

    http://www.onlinesport.ro/uploads/mo...7/capture3.jpg



    Salut,

    1. La ce te referi cand spui ca "nu acopera toata sfera de interese"?

    2. Apasa aici pentru a vedea cele mai noi mesaje.

    3. Se lucreaza la grafica site-ului si e posibil sa apara si comentarii pe noua versiune.
    Scuze pentru intarziere, am avut mai multa treaba ca de obicei.Ma intrebi ce altceva as vrea sa citesc pe site; de exemplu, a inceput Copa America, m-ar interesa discutarea meciurilor dincolo de rezultat sau ocazii avute, de exemplu de ce o fi inceput Batista jocul (acasa) contra Boliviei cu 3 mijlocasi defensivi si ce trebuie facut ca Messi si Tevez sa poata juca impreuna cu succes. Sau, suntem in perioada de transferari si zvonurile abunda, chiar si cele absurde ca transferul lui Chivu in Anglia; as vrea sa vad ceea ce vad pe siteuri straine, si anume toate transferurile realizate de fiecare echipa din Liga 1 pana in momentul respectiv, precum si cele care se zvonesc doar; sau in cazul putinelor echipe bune din strainatate unde joaca romani percum Inter sau Lazio as vrea sa citesc despre tactica de joc a echipei dincolo chiar de dispozitivul folosit si ca exemplu negativ aduc repetatele comentarii aparute pe alte siteuri cum ca Chivu nu ar avea loc Interul lui Gasperini pentru ca acesta ar prefera dispozitivul 3-4-3 (dupa parerea mea, tocmai intr-un 3-4-3 ar avea Chivu cele mai mari sanse sa prinda echipa de baza), ignorand faptul ca cei 3 fundasi sunt de fapt centrali iar lateralii joaca mai avansat si sunt inclusi in cei 4 mijlocasi.

    Comentatorului care sustine superioritatea comentariilor de pe un forum in fata celor facute pentru fiecare articol in parte ii raspund ca micsorarea in sine a numarului de comentarii nu rezulta intr-un bogat schimb de idei; ce folos ca lipsesc injuraturile daca schimbul de idei nu este amuzant si nu se realizeaza cu usurinta. Problema siteurilor precum prosport.ro si sport.ro este lipsa moderatorilor, desi comentariile ar fi chipurile moderate, dar din motive ciudate sunt permise tot felul de reclame dubioase si replici injurioase

  7. #4333
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Pagina de transferuri si zvonuri, actualizata zilnic, este aici. E a patra stire din site tot timpul.

    Cat despre Chivu am avut un articol acum doua saptamani referitor la 3-4-3-ul lui Gasperini si de ce nu ar putea juca. In 3-4-3 primii trei fundasi ar fi Ranocchia, Lucio si Samuel, pe cand in 4-4-2 s-ar bate pentru postul de fundas stanga doar cu Nagatomo (mai ofensiv dar inconstant in defensiva).

    Nici eu nu cred ca il vrea Liverpool, dar Inter vrea sa scape de el pentru ca are un salariu de 5.5 milioane pe care nu i l-ar da nimeni in lumea asta.

    O sa tinem cont de sugestiile tale.

  8. #4334
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    FC Politehnica Timisoara
    Alexandru Bourceanu: "Vreau să specific faptul că nu am oferit presei nicio declarație legată de o eventuală plecare la Steaua. Momentan sunt jucătorul Politehnicii Timișoara și mă pregătesc alături de această formație"

  9. #4335
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Declaratia aparuta este ceea ce i-a spus Alex lui MM cand a fost sunat zilele trecute si este suta la suta reala. Ma rog, i-am acordat dreptul la replica daca vrea sa fie foarte discret.

  10. #4336
    incepator
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    Pagina de transferuri si zvonuri, actualizata zilnic, este aici. E a patra stire din site tot timpul.

    Cat despre Chivu am avut un articol acum doua saptamani referitor la 3-4-3-ul lui Gasperini si de ce nu ar putea juca. In 3-4-3 primii trei fundasi ar fi Ranocchia, Lucio si Samuel, pe cand in 4-4-2 s-ar bate pentru postul de fundas stanga doar cu Nagatomo (mai ofensiv dar inconstant in defensiva).

    Nici eu nu cred ca il vrea Liverpool, dar Inter vrea sa scape de el pentru ca are un salariu de 5.5 milioane pe care nu i l-ar da nimeni in lumea asta.

    O sa tinem cont de sugestiile tale.
    Multumesc pentru clarificare.
    In ultimele 4 sezoane, Samuel (33 de ani) a jucat in medie 23 meciuri/sezon, iar Chivu (30 de ani) aproape 32 meciuri/sezon; este deci clar ca daca cei 2 ar candida pe aceeasi pozitie, probabil ca Chivu va juca mai mult decat Samuel (care nu face parte din lotul Argentinei la Copa America). Apoi, nu cred ca 2 jucatori atat de diferiti precum Chivu si Nagatomo s-ar putea bate vreodata pentru aceeasi pozitie, pentru antrenor ei sunt 2 solutii tactice complet diferite.

  11. #4337
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    A plecat in concediu? Si-a dat demisia? El Greco, despre el este vorba.

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24#post3511224
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #4338
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    a imbatranit. i s-a ruginit tabla.

  13. #4339
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    E bolnav, are o sarcina extrauterina.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #4340
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Unread 11th May 2018, 00:00
    si-a facut norma pana in 2018, acum si-a luat vacanta

  15. #4341
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    mi`a cazut si mie netu 3 zile si pe cand revin ce vad? ce`i cu forumul asta atat de ingust?
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  16. #4342
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    I-a dat cu lamaie.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  17. #4343
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Ne concentram pe subiecte legate de sport
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #4344
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Ols face o noua "gafa uriasa"
    Attached Images Attached Images
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  19. #4345
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    2, 3, 5? cate goluri a dat Axente?
    Attached Images Attached Images
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  20. #4346
    Cormoran! dav_david's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    576
    Reputatie
    1
    "Meciu dintre cei doi va fi LIVE pe Onlinesport, sambata seara, de la ora 20:30."

    E chiar acum în știrea "Bute a facut cantarul oficial cu 54 de grame sub categorie" și cam sare în ochi pt. că e și marcat cu bold textul.

  21. #4347
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/stiri/spor...-categorie.htm
    vor scoate la vanzare 15 mingi? Ori ati scris voi gresit, si e vorba de manusi, ori e cea mai proasta campanie de marketing ever. Cum sa vanda boxeorii mingi?
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •