Page 158 of 259 FirstFirst ... 58108148156157158159160168208258 ... LastLast
Results 3,298 to 3,318 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #3298
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Vadim, acest Christian Rosenkreutz al sec.21.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #3299
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    Inteligentule, daca voia sa il sacrifice dupa cartonasul rosu crezi ca il scotea cu 20 de secunde inainte de pauza? Nu il scotea din minutul 30, sau nu o facea dupa pauza? L-a scos atunci pentru ca tocmai gresise inca o pasa si ii pusese pe contraatac pe Lyon.
    nu era nevoie sa te ambalezi. eu am spus sa nu foloseasca cuvantul umilit ori de cate ori un jucator e schimbat inainte de pauza
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  3. #3300
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    unde bati tylere, vrei sa-l recunosc ca guru al miscarii?

    ps. felicitari pentru punct.
    sa fie ala suficient pentru drumul spre nirvana giulesteana!

  4. #3301
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Pai ar fi vremea sa-l recunosti drept maestru spiritual-asa cum au facut-o multi altii.
    Vadim Cusnarenco- acest lider spiritual valah, care penduleaza intre metafizica si clitoris, intre perversiune si asceza, intre jurnalism si cricket.

    P.S. Ca tot suntem pe o sectiune mai laturalnica, iti confiez ca de fapt pe mine ma doare-n cursul saptamanii de fotbal!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #3302
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    niciodata!
    ii aduc jertfe lui max heindel.

    ferice de zei,eu ca simplu muritor am inca inoculat microbul stiintei.

  6. #3303
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    nu am mai auzit de ziaristul dumitru stircu.
    Ai auzit acum... Pentru tine, el face master de jurnslism acum.

    Nu am intervenit pentru el, am exprimat pozitia siteului, pentru ca el nu era online. Nu iau apararea nimanui.

    Crezi ca astia care scriu pe la ziare sunt mai buni sau mai cinstiti? Iti spun eu, nu. E exact invers. Onlinesport are o echipa mult mai curata si mai pasionata si mai corecta decat orice e pe piata. Iti spun sincer, chiar nu sunt subiectiv, cunosc bine fenomentul. Si mai profesionista. Stii cati analfabeti, la propriu, sunt pe la ziare? Nu stiu sa scrie, daac le scapa prin corectura iese jale, de alea grele de tot pe care nu le fac nici copii de la clasa a 8-a.

    Legat de meci,uite ca mai multi iti spun ca articolul a fost ok, aia a fost pe teren. Fiecare insa cu parerea lui, tu daca ai vazut invers nu e o problema, pasiunile nascute de sport nu se discuta, te inteleg si nu incerc sa te contrazic.

  7. #3304
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ei,m-am exprimat eu gresit poate.
    nu era vorba de o interventie,mi-ai oferit o explicatie pe care am luat-o ca atare.
    asa ca nu mai era cazul sa incerce sa puncteze la imaginea artistica si ziaristul.

    vadime, cunosc foarte bine breasla ziaristilor sportivi de mult timp si stiu ce mere putrede sunt printre ei.
    ultimul aparut pe la gsp parca,narcis drejan,un analfabet pur sange.
    cred ca am un stil inconfundabil in exprimari caustice,si s-ar putea lesne identifica prezenta mea pe ale site-uri.
    dar eu nu mazgalesc decat pe OLS!
    tocmai pentru argumentele aduse de tine.
    dar da-mi voie,civilizat dar si ironic, sa-mi manifest si dezaprobarea fata de fondul unor articole referitoare la universitatea craiova.
    am revazut meciul azi noapte de doua ori si am disecat toate fazele si da-mi voie sa-ti spun ca imi mentin parerea.

    ps. ca suporter al stiintei iti atrag serios atentia ca" suporter stiinta" lasa de dorit.
    proasta organizare.

  8. #3305
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    lordliv, mi-ai aruncat mingea la fileu

    http://www.relansat.ro/2010/07/maimu...ide-campioana/

  9. #3306
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    relansatule,dezvaluie cine este maimuta felix!
    nu este cumva narcis drejan?!

  10. #3307
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    tare antipatic tipul ... si cu un comportament de gay. l-am vazut de cateva ori pe la gesepe ... iese dezastru cand e prezent si el, si samuila

  11. #3308
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    asta il lingea acum vreo doi ani pe mititelu, la editie.
    a plecat de acolo fugarit de boovean.
    acum ca ziarist cred ca lucreaza la adevarul.

  12. #3309
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Adevarul ca in presa romaneasca sunt multi imbecili, iar in presa sportiva cei mai multi. Intr-un fel, c'est normal sa fie asa, caci trebuie sa fii usor arierat sa-ti faci o profesie din a glosa pe marginea ispravilor unor oameni care indeobste sunt foarte aproape de natura.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #3310
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Presa e libera, Tyler... e clar ca tie nu-ti place
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #3311
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    E libera pe naiba...Ia baga matele un ochi pe Les nouveaux chiens de garde (Sege Halimi) si pe Sur la television (Pierre Bourdieu) ca sa vezi cat e de libera.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #3312
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    vorbind de halimi, probabil te-ai gandit si la "le grand bond en arriere",ca tot te poarta markerita la san ca pe un talisman

  16. #3313
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    De vineri pana duminica au avut loc la Resita Campionaele national de gimnastica artistica mascuin si feminin - editia 2010 si sincer ma asteptam sa apara pe OLS macar o stire ceva tinand cont ca este forumul gimnasticii iar muti sportivi si fani (dintre acestiu cativa au venit si la Resita) au cont aici dar ...

    rusine
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  17. #3314
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    da, dar pe site apar ineptii de genul marius avram delegat la meciul unirea - dinamo, ca urmare a intalnirii dintre borcea si vasile avram, cand de fapt baiatul lui avram, arbitreaza la brasov - gaz metan. iar meciul de la urziceni va fi condus de adrian comanescu, ajutat de eduard dumitrescu si valentin avram.

  18. #3315
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Si Valentin Avram e tot fii'su, nu aparut nicaieri numele lui Marius. Dar ai dreptate, nu era chiar inteligibil, am modificat. Mersi.

  19. #3316
    sport legend
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,156
    Reputatie
    1
    e ok asa cat de cat. adica, se intelege ca borcea s-a intalnit cu avram ca sa-i delege fiul la urziceni? ma indoiesc in special dupa meciul pandurii - dinamo 2-2 arbitrat de marius avram si care a dictat un penalty usor pentru gorjeni.

  20. #3317
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    dar da-mi voie,civilizat dar si ironic, sa-mi manifest si dezaprobarea fata de fondul unor articole referitoare la universitatea craiova.
    "Universitatea Craiova s-a calificat in stil de mare echipa in optimile de finala ale Cupei Romaniei, dupa victoria zdrobitoare in fata celor de la Minerul Lupeni, scor 5-0. "
    Onlinesport

    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...are-echipa.htm


    Ah, am inteles

    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #3318
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    taci bre, ca tot gaseste el ceva de comentat...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •