Page 155 of 259 FirstFirst ... 55105145153154155156157165205255 ... LastLast
Results 3,235 to 3,255 of 5437

Thread: Site-ul onlinesport.ro

  1. #3235
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/stiri/teni...arele-slem.htm
    Nadal nu a reusit Marele Slam. A reusit un Career Grand slam. Dat fiind faptul ca e campion olimpic, nadal a realizat un Career Golden Slam puteti modifica

    A singles player or doubles team that wins all four Grand Slam tournaments in the same year is said to have achieved the "Grand Slam". If the player or team wins all four consecutively, but not in the same calendar year, it is called a "Non-Calendar Year Grand Slam". Winning all four at some point in a career, even if not consecutively, is referred to as a "Career Grand Slam". Majors and a gold medal in tennis at the Summer Olympics has been called a "Golden Slam" since 1988,[3] when Steffi Graf became the only person to accomplish that feat in a single calendar year. Andre Agassi and Rafael Nadal have accomplished a "Career Golden Slam", winning all five events but not in the same calendar year
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  2. #3236
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1

  3. #3237
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...ui-schalke.htm
    aceeasi stire si cu raduta. "sumudica l`a umilit pe raduta".
    pai ce ati vrea sa faca un antrenor cand jucatorul se face de ras pe teren? daca joaca execrabil e normal sa il scoti afara. si voi ati fi facut la fel. asa ca nu mai exagerati cu atatea umilinte. plus ca daca v`ati fi informat mai bine ati fi vazut ca schalke a ramas in 10 din minutul 30 si era normal sa mute antrenorul pentru ca jucau in deplasare. deac a fost mai mult sacrificat decat umilit
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  4. #3238
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Inteligentule, daca voia sa il sacrifice dupa cartonasul rosu crezi ca il scotea cu 20 de secunde inainte de pauza? Nu il scotea din minutul 30, sau nu o facea dupa pauza? L-a scos atunci pentru ca tocmai gresise inca o pasa si ii pusese pe contraatac pe Lyon.

  5. #3239
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    God! Cine a avut ''istetimea'' sa publice asta: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...e-la-blick.htm ? Adica aia ne fac tigani si noi suntem indemnati sa-i injuram si in felul asta sa le demonstram ca in fond au dreptate considerandu-ne astfel!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #3240
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Cum adica bre,negi ca suntem tigani
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #3241
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    După prostia aia cu autocarul CFR-ului, apare și articolul ăsta cretin cu înjuratul. Amatori...

  8. #3242
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    cristoase, cine a fost cu ideea?
    ca mare e gradina asta ... uneori prea mare.

  9. #3243
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    God! Cine a avut ''istetimea'' sa publice asta: http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...e-la-blick.htm ? Adica aia ne fac tigani si noi suntem indemnati sa-i injuram si in felul asta sa le demonstram ca in fond au dreptate considerandu-ne astfel!
    Am zis!

  10. #3244
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu, daca injuri nuinseamna ca esti tigan, ci ca iti exprimi dezaprobarea. Asta merita pentru articolul ala. Injurat e generic, poti folosi ce cuvinte vrei.

  11. #3245
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Vadim, ma dezamagseti. Poti sa iti exprimi dezaprobarea si prin alte forme de protest, nu prin a injura. Prin a injura demonstrezi cel mult subcultura, si lipsa celor 7 ani de acasa.
    Oricum, multumesc pentru initiativa, pentru adresele de e-mail, poate ca cineva care gaseste atricolul excelent, va trimite si mesaje de felicitare.
    Eu, personal, cum am mai spus-o nu dau doi bani pe articolele din ziare de gen Blick, Libertatea, the Sun, sau alte siare de scandal, ma lasa rece ce sciu alea.
    Sper sa nu alunece si OLS in aceeasi directie, ar fi pacat.
    beleafer

  12. #3246
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu aluneca onlinesport spre asta, stai linistit. Ti-am zis injurat era generic, daca e prea violent il schimb, normal ca nu e ideea sa injure lumea pe mail, desi si-o merita. Ce vrei sa le explici doct? Cand le-am exlpicat eu doct pe mail tot la o chgestie de asta unora de la un ziar, nici macar nu mi-au raspuns (au dat delete sau au injurat si au trecut mai departe). Ce sa le explici unora ca astia care seamana ura intre oameni? Nu merita.

  13. #3247
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Uite am schimbat ca sa nu ma mai stresati:

    Va oferim doua adrese de e-mail pe care le puteti folosi ca sa le scrieti celor de la Blick cateva cuvinte, de la eseuri despre fiinta umana pana la explicatii despre existenta lui Dumnezeu (daca a fost om sau divinitate?). Insa, merge si un singur cuvant in limba engleza format din patru litere, in urma articolului care arata doar fata urata a Clujului, aparut miercuri in publicatia elvetiana. Voi alegeti ce le scrieti, dar daca o faceti puneti in CC si adresa contact@onlinesport.ro poate publicam pe site cateva mesaje.

    e ok?

    e bine relansate? Ca te miri de parca ai vazut-o pe coana mare la poarta calarind un porc mistret si citind 'Povestea Pulii' de Ion Creanga.

  14. #3248
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Na, acuma puteai si tu sa bagi un titlu mai omenos "Exprimati-va aici nemultumirea..."
    Pe de alta parte e normal sa nu raspunda... Cred ca orice redactie din lumea asta nu raspunde 100% la toate mesajele primite pe e-mail, nici Blick nici OLS nu sparg regula asta.
    beleafer

  15. #3249
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    sau mai bine cand ii injurati puneti link la ols :ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  16. #3250
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu, nu sa injure... Trebuie explicat frumos ca au gresit...

  17. #3251
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    apropo, vadim sau cine-i la live

    http://img138.imageshack.us/img138/9182/capture1jn.jpg



    nu vi se pare ca ceva nu-i in regula?
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  18. #3252
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Na, acuma puteai si tu sa bagi un titlu mai omenos "Exprimati-va aici nemultumirea..."
    Pe de alta parte e normal sa nu raspunda... Cred ca orice redactie din lumea asta nu raspunde 100% la toate mesajele primite pe e-mail, nici Blick nici OLS nu sparg regula asta.
    Nu raspunde nimeni la tigani nu? Am scris eu un e-mail alora de la Telegraph dupa articolul cu Urziceni in care defaimau Romania si nu mi-a raspuns ala. Nu ii intereseaza, sunt niste labagii.

  19. #3253
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    apropo, vadim sau cine-i la live

    http://img138.imageshack.us/img138/9182/capture1jn.jpg



    nu vi se pare ca ceva nu-i in regula?
    E o chestie de nuanta... Hai ca s-a rezolvat rapid. Multumesc.

  20. #3254
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Ce a sarit Vadim de fesieri in sus, parca sufera de premenstrual syndrome.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #3255
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Uite am schimbat ca sa nu ma mai stresati:

    Va oferim doua adrese de e-mail pe care le puteti folosi ca sa le scrieti celor de la Blick cateva cuvinte, de la eseuri despre fiinta umana pana la explicatii despre existenta lui Dumnezeu (daca a fost om sau divinitate?). Insa, merge si un singur cuvant in limba engleza format din patru litere, in urma articolului care arata doar fata urata a Clujului, aparut miercuri in publicatia elvetiana. Voi alegeti ce le scrieti, dar daca o faceti puneti in CC si adresa contact@onlinesport.ro poate publicam pe site cateva mesaje.

    e ok?

    e bine relansate? Ca te miri de parca ai vazut-o pe coana mare la poarta calarind un porc mistret si citind 'Povestea Pulii' de Ion Creanga.
    vadime, in ultima vreme am vazut pe homepage: http://www.onlinesport.ro/stiri/teni...te-o-idila.htm

    aia cu autocarul + alte 2 stiri total inutile, dar ma rog ... eu si asa citesc numai titlul, maxim si subtitlul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •