Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 43

Thread: Ce lipseste acestui forum -> inegalitatea!

  1. #1
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0

    Ce lipseste acestui forum -> inegalitatea!

    pai sa incep asa:
    la divizia a, se discuta la greu, toate echipele sunt acolo....se discuta, se discuta
    pe cand la extern, in afara de real/barca, juve/inter/roma, nu exista altceva...ar trebui sa se discute si de alte echipe, multe echipa, threaduri cu jucatori, pareri, nu doar real/barca, domnilor, nu asta este tot in europa...mai este si un villlareal si un manchester city...ma enerveaza ca se discuta asa mult pe camp. nostru, unde este unul corupt, etc, si pe cand cele externe sufera serios...tre dinamozate si alea prin threaduri noi, provocari noi, sa discutam si noi despre jucatori in parte, nu doar asa generalizat, cum e acum....(asta tre si la rubrica de divizia a....)
    am vazut tot forumul si cred ca mai sunt si alte probleme....dar nu mai vreau sa vb. despre ele...macar atat daca s-ar rezolva, as fi fericit...si bineinteles....moderatorii pot rezolva cu threadurile, etc...

    dinamozati domnilor si celelalte rubrici, cum ar fi europa, tricolorii, si toate cele din fotbal!
    vad de-a rubrici off-topic, dar vad ca in afara de divizia a, camp. externe si nu numai, sufera destul de serios.... a fost parerea mea...strict.

  2. #2
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    1. Nu poti obliga userii sa scrie unde vrei tu
    2. Nu fiecare dintre userii de pe OLS, iubesc o echipa din afara asa mult cum fac cu una din campionatul intern.
    3. Si mai putin useri, care nu ii intereseaza Divizia A si se axeaza pe campionatele externe.

    Vrei sa se discute si despre altceva, cauta tu userii si invita-i pe forum.

  3. #3
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Andy bine ca ai venti tu sa faci revolutie pe OLS, cum a zis si .com nu ai cum sa obligi oamenii sa scrie unde vrei tu. In caz ca iti dau ei parola de la user poate poti sa scrii tu pentru ei

    Andy nu te mai chinui tu sa revolutionezi OLS-ul, mai bine scrie pe un thread care ti se potriveste: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=12752
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #4
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    bine bah, daca credeti ca am venit aici "sa fac revolutie", va inselati, asa cum am spus este parerea mea si probabil parerea multora, dar din pacate nu prea se poate discuta cu voi..."am venit sa fac revolutie" - cand eu de fapt mi-am spus o opinie...no comment.

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E foarte bine ca unii vor sa revolutioneze, nu trebuie opriti. Totusi cred ca discutiile sint in functie de interes, este normal ca la Divizia A sa se scrie la greu, fotbalul sa conduca in topul posturilor fata de celelalte sporturi etc.

  6. #6
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Indiferent de ce revolutii se vor face Divizia A o sa fie pe primul loc. Pai eu in primul rand tin cu Rapid si dupa aceea cu Real, Chelsea, Ronnie O'Sullivan si altii
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #7
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    uite, eu de exemplu tin cu barca, primera si apoi cu steaua si poli iasi...si altele....ce ma fac?! sau, sa spunem prin absurd ca tin cu cadiz...ce ma fac?! unde vb. despre ei? sau, mai mult, poate tin cu real madrid b, ce ma fac? unde sunt diviziile inferioare?! e doar un exemplu.

  8. #8
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1
    Iti faci un thread separat...
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    @andy

    Tu esti si cu Barca si cu Real Madrid B ?

    Si cine te opreste sa faci thread pentru Cadiz, si sa scrii acolo?

    Ai terminat toate threadurile? Nu mai ai unde sa scrii?

  10. #10
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    @tv

    Pe majoritatea nu-i intereseaza serile inferioare din Spania, Italia...sa nu mai vorbesc de Anglia, Franta, etc...
    Fiecare are o echipa preferata din prima liga si atat, nu prea il intereseaza ce se intampla in Secunda .

  11. #11
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Da in nici un caz sa faci un thread:
    Cadiz: discutii despre echipa si dupa ai lasi threadu balta
    vii cu informatii despre echipa etc...
    De exemplu DelPiero a facut un subforum super dragutz despre Apulum.
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #12
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Fiecare are o echipa preferata din prima liga si atat, nu prea il intereseaza ce se intampla in Secunda .
    Las' ca te vad eu cand o sa joace Realul in Segunda ce-o sa faci...

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Pai normal, vii cu informatii despre echipa, despre stadion, despre istoria clubului. Atragi lumea sa scrie despre Cadiz.

  14. #14
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    @tv

    Pe majoritatea nu-i intereseaza serile inferioare din Spania, Italia...sa nu mai vorbesc de Anglia, Franta, etc...
    Fiecare are o echipa preferata din prima liga si atat, nu prea il intereseaza ce se intampla in Secunda .
    ...din pacate...dar nu mi se pare normal, pe un forum asa mare, cel mai tare forum din romania, asa cum este supranumit.

  15. #15
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    OLS nu e cel mai mare forum din Romanai...n-are nici macar un thread cu Calais, Scarborough sau RCK Waalwijk

  16. #16
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    @Leo

    Pai spune-mi tu cum este, ca echipa ta din Italia a jucat deja, chiar daca n-ai prins tu momentul si cea din Romania mai are cateva luni pe acolo

  17. #17
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Comule, stai prost cu istoria lui Juve Sa vii sa-ti mai dau cateva lectii In ceea ce priveste Craiova, sa privim situatia actuala ca o vacanta binemritata

  18. #18
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    nu? atunci dc asa scrie cand intri pe forum?

  19. #19
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Este cel mai mare forum sportiv din Romania, esti multumit ?


    @Leo
    Tot ce trebuie sa stiu din istoria lui Juve, cel mai important lucru...este ca ati picat in B

  20. #20
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Si Juve a jucat in alta divizie. Pentru detalii intreaba-l pe Inter ca ne-a adus clasamente etc sau parca .com, nu mai stiu exact cine
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  21. #21
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Inter v-a pacalit mah...Juve n-a fost in Serie B Vedeti ce sa intampla daca va luati dupa surse neautorizate?
    Quote Originally Posted by Andy1987
    nu? atunci dc asa scrie cand intri pe forum?
    Ca sa atraga clienti

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •