Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 43

Thread: Ce lipseste acestui forum -> inegalitatea!

  1. #22
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Leo, mai invata

  2. #23
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    taticu', lasa-ma cu siturile anti-juve...aia sunt jelosi in anul respectiv, Juve a terminat pe ultimul loc in serie...da, asa e...dar nu exista inca sistemul cu retrogradare, asa ca anul urmator au evoluat aceleasi echipe in serie A. Prin urmare (si-asa deci ), Juve n-a jucat NICODATA in serie B. q.e.d.

  3. #24
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Si .com-ul a revenit cu dovezile
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #25
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Leo, tradu-mi si mie ce scrie mai jos . Ai dreptate, nu ati cazut in B, (trebuia sa picati) dar din cauza lui Umberto Malvano, care banuiesc ca era un fel de Moggi al zilelor noastre
    Attached Images Attached Images

  5. #26
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Mai adaugati si voi stiluri!Sau theme!Si niste smyleuri!In resti,zic ca totul e ok!

  6. #27
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Conteaza fondul nu form Cel putin pe mine nu m-ar incalzi 2 zambilici in plus si un OLS roz
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  7. #28
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Leo, tradu-mi si mie ce scrie mai jos . Ai dreptate, nu ati cazut in B, (trebuia sa picati) dar din cauza lui Umberto Malvano, care banuiesc ca era un fel de Moggi al zilelor noastre
    Acolo scrie urmatoarele: "Suntem frustrati! si prin urmare am infiintat un site anti-juve si am scotocit prin arhivele lui tataie sa gasim ceva sa ne mai inecam amarul"

  8. #29
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Vad ca ocolesti intrebarea mea , deci e clar cine are dreptate

    PS_Si asta este, daca voi sunteti prea putini pt un site Anti-Milan

  9. #30
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Pai nimeni nu te opreste sa deschizi un thread despre stiu eu ce echipa din liga a V-a din Turcia, dar daca subiectul nu prezinta interes o sa se duca pe ultima pagina si... asta e.
    Nu deschizi threaduri asa numa` ca sa fie, daca cineva e interesat de o anumita echipa e liber sa deschida un thread.
    Pe de alta parte e normal sa ca pe un forum din Romania sa se posteze mai mult despre divizia A, asa corupta cum e ea.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai
    Conteaza fondul nu form Cel putin pe mine nu m-ar incalzi 2 zambilici in plus si un OLS roz
    ba da , aia 2 zambilici ar fi esentiali

    unu ar fi smile-ul care afiseaza ceva la :degete: , si mai sunt cateva de pe YM...

    alo , domii admini , chiar uite ce lipseste ... cateva smileuri in plus ...

  11. #32
    gobbo
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,838
    Reputatie
    1
    Nu stiam eu de ce nu mai imi place OLS de la o vreme...n-are zambareti
    Apropo, Daroczi ala poate fi personalizat? sa-l facem zambaret? :daroczi:
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    Vad ca ocolesti intrebarea mea , deci e clar cine are dreptate
    Intrebarea fiind care? ca n-am vazut in mesajul tau semnul "?" si eu am intotdeauna dreptate

  12. #33
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Leo, tradu-mi si mie ce scrie in atach-ul ala ...foaia aia roz din G. dello Sport

  13. #34
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul
    unu ar fi smile-ul care afiseaza ceva la :degete:
    Ala tare-mi lipseste si mie. :suspine:

  14. #35
    junior genovese's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    79
    Reputatie
    1
    nu stiu ce-i lipseste acestui forum, ma gandeam ca exista un paul si un vadim in plus
    Stiinta!

  15. #36
    MICUL GIGANT khaos1ft's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti,Academia Tehnic
    Posts
    219
    Reputatie
    1

    E Nevoie De Revolutie!

    Acestui forum ii lipseste seriozitatea! Nivelul discutiilor este foarte scazut, si nu ar strica sa incurajati parerile elitiste!
    Pentru fiecare stire (sau mai rau , zvon ) apare un thread nou, cu o pagina de discutii fara esenta, mai ales ca aceleasi pareri le mai gasesti pe inca alte 2-3 threaduri. Acest lucru face ca discutiile sa devina... diluate, si nu gresesc cand spun asta! Asta se intampla in principal la sectiunea de FOTBAL!
    Foarte aiurea sunt posturile de un rand! Ele apar in general ca intrebare si raspuns, si se intind asa aiurea. Aceste discutii pot fi purtate in private, sau pe alte programe de chat!

    Va asigur ca nu mi-am exprimat toate nemultumirile, dar acestea prezentate sunt cele mai suparatoare. Intru zilnic pe forum, dar raman fara replica in fata elucubratiilor atotprezente de pe aici, asa ca ma rezum doar la citit!

    Aceste propuneri cu siguranta vor afecta majoritatea userilor, deci si numarul de vizitatori, dar discutiile se vor purta la un nivel mai ridicat!

    NU MA ASTEPT SA SE SCHIMBE CEVA!
    Adu berea ca lesin! (F.C.)

    [B][SIZE="1"]NU VA MAI PLICTISITI ATAT ACASA!!! FACETI CEVA CU TIMPUL ASTA PIERDUT, DE EXEMPLU..., O FACULTATE!!! [/SIZE][/B]

  16. #37
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Esti liber sa iti scrii parerile elitiste si sa gasesti alti elitisti cu care sa schimbi pareri.

  17. #38
    GIGI CONTRA
    Join Date
    May 2005
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Esti liber sa iti scrii parerile elitiste si sa gasesti alti elitisti cu care sa schimbi pareri.
    Stii cum l-ai expediat? ceva de speriat! de ce nu i-ai zis direct sa nu mai posteze, ca sa nu deranjeze?

  18. #39
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nope, sint cu zecile si sutele pe aici, daca citesti.

  19. #40
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Mie nu-mi place acest smile: . E sinistru, ar trebui inlocuit cu altul care exprima mai bine starea respectiva.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  20. #41
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Ii lipseste respectul intre useri. Fanatismul unora n-are limite. ma refer in general la subforumul "Intern".

  21. #42
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    suporterii stelei afirma ca nu e site stelist ...

    suporterii celorlalte echipe sunt in unanimitate de acord ca e un site stelist ...

    e si greu sa-ti dai seama ....
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •