Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 63 of 63

Thread: Intrebari si contestatii

  1. #43
    manager CosminGrc's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    283
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    cum rahat de locu 3 e cel mai castigat ??????
    Forta Farul Ct.
    "Viata e muzica, nu alege sa fi surd"

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    E o greseala nu va dati seama? 50 lei este probabil...atata tam tam faceti pentru o greseala minora.

  3. #45
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A inteles ca premiul 3 era o sapca si o minge, corect?

  4. #46
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    a primit careva banii de la vadim?

  5. #47
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Narvik, Norway
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Mie nici macar nu mi-a raspuns din politete la PM si e-mail-ul pe care i le-am trimis! In ceea ce priveste suma de 500 lei acordata premiului III este doar o vrajeala de popa de tara, menita ai scoate ochii lui "tchibos" mai tarziu. El stie ca acum nu sunt in tara, si la fel de bine putea promite 6000 € premiului III pentru ca oricum nu avea de gand sa-l plateasca.

  6. #48
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    tu inca nu ti-ai dat seama ca a gresit omul si in loc de 50 de lei a trecut 500?

  7. #49
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Narvik, Norway
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Dupa ce o gramada de utilizatori au comentat acordarea premiilor, iar alexdelpiero chiar a dat explicatie eroarei facute, Vadim nu a rectificat greseala, ba chiar dupa parerea mea a justificat decizia printr-o simpla intrebare: "A inteles ca premiul 3 era o sapca si o minge, corect?". Raman la parerea ca Vadim doreste doar sa umfle suma totala a premiilor pe care mai tarziu sa o reproseze lui tchibos (vezi cearta pe fata a celor doi de mai sus). Suma pe care oricum nu are intentia sa o onoreze. Din ce am citit eu in mesajele de mai sus, inclin sa cred ca tchibos are in totalitate dreptate in ceea ce priveste caracterul lui vadim.

  8. #50
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    "A inteles ca premiul 3 era o sapca si o minge, corect?". dupa tine cam cat crezi ca valoreaza o sapca si o minge? 5 milioane sau 500 de mii? omul nu a umflat deloc preturile, chiar mi se pare ca sunt prea mici premiile daca ne gandim ca a calculat un abonament la 1,5 milioane, cand un bilet la meci e 250 de mii, dar asta e, ne multumim si cu atat...a fost o simpla eroare de tastatura...pe mine nu ma privesc certurile dintre cei 2, insa tchibos daca era corect dadea el premiile, pt ca el a organizat concursul, nu vadim...asa a dat-o cotita exact cand a venit momentul platii...ti se pare corect? pt mine insa care-l cunosc nu mi se pare absolut deloc surprinzator

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    " Va rog ca fiecare sa imi dea pe PM datele personale (nume complet, CNP, serie si nr buletin, adresa, oras, judet, telefon) ca sa va trimit premiile saptamana viitoare. "

    Cam lunga saptamana mi se pare. Sincer mi-ar fi rusine sa promit la cineva un lucru si sa nu il fac la timp. Chiar aveam nevoie de niste bani cat mai repede . Ce putem sa facem decat sa asteptam.

  10. #52
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    vadime, mai trimiti banii aia sau asteptam urmatoarea nationalizare? da-o dracu de treaba, trebuia sa fie o saptamana si a trecut aproape o luna...macar da si tu un raspuns, sa nu creada lumea ca te-ai dat la fund...sau te pomenesti ca asa s-a intamplat? daca esti baiat finut astept raspuns

  11. #53
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Sper ca toti castigatorii din campionatul trecut sa-si fii primit premiile, inclusiv felicitarile noastre. Ar fi fost onteresant de continuat concursul si campionatul asta, chiar si numai de amorul artei. Parerea mea.

  12. #54
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Narvik, Norway
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Eu unul nu am primit nimic. Dar avand in consideratie ca am fost pe locul 3 si l-am criticat putin pe Vadim era de asteptat. Sper insa ca cel putin castigatorul sa fi fost premiat.

  13. #55
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    stati linistiti ca omul s-a ascuns in papusoi...nu raspunde nici aici si nici pe privat...macar daca spunea de la inceput ca nu le da, dar asa se caca pe el si ne mai cere si datele personale...neserios...incercati sa-i trimiteti si voi pm, poate voua va raspunde

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Nici o sansa . I-am umplut si blogul de mesaje si niciun raspuns. Om fara caracter . Cred ca si-au dat seama toti ce fel de om este .

  15. #57
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    domnule vadim, sunteti bun sa ne oferiti si noua o explicatie? de ce va dati cotit?

  16. #58
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    A marcat banii Vadim asta?

  17. #59
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Vadim este cel mai neserios om pe care l-am intalnit !!!!!!!!

  18. #60
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    "Da, o sa va trimit la inceputul lui decembrie. Am avut o gramada de cheltuieli personale, iar asta care nu era a mea si am mostenit-o a trebuit sa o las la coada. O sa va trimittuturor la inceputul lui decembrie, am lista de la tine"
    Vrajala asta era prin noiembrie...de atunci n-a mai dat nici un semn, iar la mesaje refuza sa raspunda...catalogati-l cum vreti, neserios e putin spus

  19. #61
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Vorbisem cu el pe blogul lui personal :

    "
    By vadim on Mar 2, 2009 | Reply

    Alex, premiile erau promise de un fan al echipei tale, Farul, in colaborare daca nu ma insel cu clubul Farul. Cum acest user a disparut complet, am zis ca spal eu rusinea lui si a clubului si voi da premiile.
    "

    Probabil va urma inca o perioada in care nu va da niciun semn...o fi el ocupat cu alte treburi dar niste amarate de premii ar putea sa le trimita.

  20. #62
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Nu se mai vede Farul

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Cluj
    Posts
    596
    Reputatie
    1
    ar trebui inchis topicul

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •