Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 63

Thread: Intrebari si contestatii

  1. #22
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Narvik, Norway
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Nu se mai actualizeaza clasamentul?

  2. #23
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    la final de sezon

  3. #24
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    la final de sezon
    eh....s-a cam terminat sezonul de ceva vreme...
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  4. #25
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    a cam disparut lumea de p-aici...si totusi, pe cand cu clasamentu ? nu-i vba ca ma grabesc, dar macar dati un semn de viata .....spuneti ce se actualizeaza la anu, peste 2 ani, peste 3 ani, numa spuneti ceva
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  5. #26
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    sincer sa fiu nu am dispozitie sa il fac.. invat si pentru examene si muncesc iar cand intru pe aici mai mult citesc... daca il face cineva are o esarfa sau un fular cu Farul, daca nu, sper sa ma invrednicesc sa il fac week end-ul viitor.

  6. #27
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai baieti, ziceti cine a castigat sa trimit eu premiile ca m-am saturat de neseriosi. Care sunt castigatorii, tinand cont de ultimul clasament potat si ce trebuiau sa primeasca?

  7. #28
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,098
    Reputatie
    1
    o vila in poiana brasov si un mertan

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Premiile vor fi:

    - locul 1: Un tricou, un abonament la tribuna 1 pentru campionatul viitor la meciurile Farului si un premiu surpriza;

    - locul 2: un abonament la tribuna 1 pentru campionatul viitor la meciurile Farului si un fular cu Farul Constanta;

    - locul 3: O minge din piele, personalizata in culorile clubului Farului si o esarfa cu Farul.

    Dar trebuie cineva sa definitiveze clasamentul...poate il fac eu daca am timp

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Primele 3 locuri

    ciorbicafaristu 41 pct
    alexdelpiero 36
    MarioG 34

    Sper ca e facut bine...rog pe inca cineva sa verifice

  10. #31
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Hai baieti, ziceti cine a castigat sa trimit eu premiile ca m-am saturat de neseriosi. Care sunt castigatorii, tinand cont de ultimul clasament potat si ce trebuiau sa primeasca?
    da-le ma seriosule tu, ca oricum anul trecut cand ai stricat ploile cu diplomatia ta, ramasese sa le dai tu si pana la urma le-am dat eu

    nu ai pic de bunn simt, mai ales ca am spus clar ca voi face clasamentul duminica si premiile le voi da, apoi ma voi retrage

    Inainte sa tragi de ureche pe altii, mai uita-te in oglinda... M-am certat cu prieteni de o viata pentru forumul tau.. dar caracterul de rahat pe care il ai se pare ca si-a aratat pana la urma fata.. asa e caracterul asa e si proprietarul..

    salutari faristilor. voi mai intra in toamna inca o data sa vad daca microbul asta care se da ditamai corectu' v-a acordat premiile, daca nu o sa ma revansez eu in fata voastra... asta chiar crede ca a creat dependenta in randul utilizatorilor...

    Esti jalnic Vadim, iar ca idee iti spun ca a mai fost unul zmeu pe net caruia ii explicam cum sta treaba cu respectul fata de useri si dupa doua luni mai tarziu ajunsese sa imi trimita mail sa scriu iar pe forumul lui

    Pacat de oamenii pe care ii ai in curte: DiabLo si dumy care se vor dumiri si ei de ce iti poate capul. Sa iti fie rusine de modul cum tratezi acesti "neseriosi" de pe spatele carora ai trait

  11. #32
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,098
    Reputatie
    1
    vezi atrage-i atentia astuia ce tricou trebuie sa trimita, sa nu ma trezesc dracu cu vreun tricou cu onlinesport...si spune-i ca premiul ala surpriza chiar era o vila in poiana

  12. #33
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciorbicafaristu View Post
    vezi atrage-i atentia astuia ce tricou trebuie sa trimita, sa nu ma trezesc dracu cu vreun tricou cu onlinesport...si spune-i ca premiul ala surpriza chiar era o vila in poiana
    este vorba de un tricou cu "vila predeal si mertan" bonus .. pardon este vorba de un tricou original cu Farul... il gasesti la amicul tau Diaconescu, Vadim

    premiul surpriza era participarea la un antrenament al Farului si un CD cu cele mai importante faze ale Farului din sezonul trecut..

    dar sunt convins ca si Vadim poate da un premiu surpriza.. o scrumiera in forma de WC .. de la fabrica lui personala
    Last edited by tchibos; 31st May 2008 at 18:02.

  13. 31st May 2008, 19:06

  14. #34
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ok, da-le ca ti-am facut 1 an de zile reclama la greu pe site si forum, ar fi si culmea sa nu iti onorezi promisiunea. A fost un gentleman's agreement, eu mi-am tinut partea sa vad daca ti-o tii si tu. Sincer nu ma astept pentru ca numai vorbele sunt de tine... din pacate.

  15. #35
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    nu stiam de ce imi lasi mesaj pe mess "Ce mai zici?" asa ca intre doi buni prieteni

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Ok, da-le
    asta e asa ca o ultima favoare pe care mi-o faci tu mie sau cum, ca nu prea inteleg?

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Sincer nu ma astept pentru ca numai vorbele sunt de tine... din pacate.
    probabil daca nu ai fi scris asta, as fi dat tot eu premiile asa cum am facut-o anul trecut, dar asa...

    A avut dreptate Klingon.. tu cand cazi in groapa cu rahat sapi mai vanjos sperand sa dai de cutia cu miere.. tine-o tot asa

    Cat despre reclama, intelegeri intre "gentelmans" s.a., te sfatuiesc sa umbli la cutia cu lecitina si sa dai firul inapoi pentru ca amesteci lucrurile rau de tot.. si ca tot veni vorba de "vorbe goale" moderatorii stiu mai bine ce eticheta ai

    RELOADED

    ps: ca tot ma intrebai pe mess ce mai zic, ei bine, zic sa bagi adanc mana in pusculita, pentru ca daca anul trecut te-am scapat eu, anul asta "it's pay time"

  16. #36
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    ca tziganii .. eu as zice sa dati la oameni premiile si sa lasati certurile astea de copii pe private ...

  17. #37
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,098
    Reputatie
    1
    ne-a vadime, anul asta nu se mai tine concurs, ca mai sunt 2 zile si incepe campionatul? iar de premiile pt editia trecuta ce se aude?

  18. #38
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,098
    Reputatie
    1
    ia uite vadime, dincolo deja se dau premiile...aici ce se mai aude? sau te ascunzi in papusoi?
    Attached Images Attached Images

  19. #39
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,034
    Reputatie
    1
    Dincolo unde?
    Acum vad si eu cat de neserios este Vadim. Pacat !!

  20. #40
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Locurile sunt asa:

    1 ciorbicafaristu
    2 alexdelpiero
    3 mariog

    premiul 1: 270 lei
    premiul 2: 170 lei
    premiul 3: 500 lei

    Pentru ca nu pot da materiale cu Farul, va dau contravaloarea lor in lei si vi le luati voi de acolo. Sau, in loc sa le bagati alora in buzunar, beti o bere.

    Sper ca e ok propunerea mea. Ca de obicei, altii isi fac reclama pe forum, la final spala putina, iar eu platesc. Mentalitatea romanului tepar.

    Va rog ca fiecare sa imi dea pe PM datele personale (nume complet, CNP, serie si nr buletin, adresa, oras, judet, telefon) ca sa va trimit premiile saptamana viitoare.

  21. #41
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    vadime , bravo tie , dar premiului trei ii dai cel mai consistent??

  22. #42
    sport legend pff's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    c-ta
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    locu` 3 cre` ca are pile

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •