View Poll Results: Este de vina Ioan Niculae pentru situatia de la FC BRASOV?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • DA !

    11 73.33%
  • Nu

    4 26.67%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 100

Thread: Curatenie la FC BRASOV!

  1. #1
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0

    Curatenie la FC BRASOV!

    Credeti ca ar trebuie facuta o curatenie generala la FC Brasov?

    Credeti k FC Brasov se afla in situatia asta din cauza lui Ioan Niculae si a incopetentilor de pe langa club?

    Niculae lasa-ne, lasa-ne. Te rogam lasa pe altcineva la echipa, deoarce tu nu faci nimic pentru acest club. Tu iti speli doar bani la FC Brasov. De ce pe tricou apar doar firmele tale: PresCon si Roman ??? De ce? De ce nu apare si pe tricou lui Steagu' un sponsor cunoscut. Uitati-va la Forex cati sponsori are si cati are FC Brasov. Pai stiti de ce nu investesc sponsori adevarati la FC Brasov, pentru k Ioan Niculae le cere prea multi bani pentru a sponsoriza. Pacat de acest oras cu traditie in fotbalul romanesc. Niculae distrugi fotbalul din Brasov, si distrugi cea mai mare echipa de fotbal din Brasov. De ce nu vrei sa fie bine si sa lasi pe altcineva la carma echipei FC Brasov. Nu crezi k a venit timpul sa lasi pe altcineva?? Hai te rugam noi, lasa-ne!

    Sa speram k ziua de azi sa fie o zi istorica pentru FC Brasov. O zi in care Ioan Niculae va lasa pe altcineva la carma echipei FC Brasov. Lasa-ne, lasa-ne, Niculae lasa-ne !!!

    Multescu nu trebuia demis de la FC Brasov. Vinovatul: Ioan Niculae. Iar al 2-lea vinovat: Nicolae Manea. Ioan Niculae si Nae Manea au dus echipa de rapa. Lasa-ne, lasa-ne, Niculae lasa-ne !!!
    Last edited by Darkslowstar; 17th April 2006 at 00:15.

  2. 15th April 2006, 15:03

  3. 15th April 2006, 15:07

  4. 15th April 2006, 15:11

  5. #2
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Nu e neaparat sa plece, ci sa ramana si sa faca investii seriose cu sau fara ajutorul altor sponsori, dar sa se vada performanta la Brasov. Acuma daca stam bine sa ne gandim Niculae este ca o pedeapsa pentru noi: la cati spectatori vin nici nu meritam mai mult decat locul pe care il avem acum ! ! !

    Sa ramana doar daca vrea sa faca investii serioase la F.C. Brasov, altfel gasim noi o persoana caruia sa i se faca mila de noi....
    Last edited by Darkslowstar; 17th April 2006 at 00:15.

  6. 15th April 2006, 15:49

  7. #3
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Da! Ce bien ar fi dak ar veni Tiriac asa cum s-a zvonit prin ziare !

  8. #4
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    E bine venit oricine e dispus sa dea bani multi si curati pt club. Poate sa vina si Guta sa finanteze echipa daca are bani (glumeam)

  9. #5
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    hmmmmmm , interesant

  10. #6
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    eu as da afara mai multi de la fc brasov!!!

  11. #7
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    mda , problema e ca nimeni nu cred ca s-ar mai incumeta sa ia echipa in situatia asta...e destul de dificil , e una cand cumperi o echipa de divizia A si alta cand cumperi o echipa de divizia B...

  12. #8
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Am vazut si pe www.steagu.ro k toti mai multi suporteri cer demisia lui Ioan Nicolae de la FC Brasov!!! Eu sunt de acord cu ei, voi sunteti de acord cu mine???

  13. #9
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1

    Post

    noi cerem demisia lui Neculae, dar ganditi-va cine e dispus sa vina sa cumpere un club ca Brasov.
    Pe actionari ii intereseaza sa cumpere un club la care interesul oamenilor sa fie mare, iar la Brasov oameni nu mai vin la stadion decat daca joaca echipa cu nu stiu ce echipa puternica din campionat, in rest pauza, numai TRIBUNE GOALE vezi: cate un om imprastiat pe stadion si o galerie a carei membri poti sa-i numeri pe degete la meciuri. Eu tot nu pot sa pricep la un oras de aprox. 300 000 locuitori cum de vin numai atatia oameni!!!

  14. #10
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Pai iti zic eu de ce vin doar 100 de oameni si aia prea multi la un meci. In anul 2002-2003 can FC Brasov juca cu Inter Milano era totul perfect, Niculae dadea destui bani la club pt salarile jucatorilor, staff-ului tehnic etc. de atunci Niculae nu a mai dat atatia bani la club, a inceput sa vinda jucatori de baza la alte echipe si incetu cu incetu echipa sa dus de rapa, in locul jucatorilor care au plecat s-au adus juniori, marea majoritate nu au dat randamentul celor plecati. Din atatia juniori pe care i-a avut FC Brasov, doar DOI s-au lansat, Marius Constantin si Romeo Surdu. Si de aici incepe prabusirea lui FC Brasov... bani tot mai putini pt FC Brasov cea ce a cauzat lipsa rezultatelor si tot odata si lipsa oamenilor la stadion !!! Asa arata reteta lui Ioan Niculae la FC Brasov. Si-a "spalat" bani la FC Brasov prin publicitatea firmei sale, PresCon iar acu si cu Roman !!! Dati-va si voi seama cati bani a "spalat" el la FC Brasov, si cati va spala dak nu va pleca de la echipa.

    Deci trebuie venit un nou patron la FC Brasov... dak nu sa lase echipa Primariei sau altui om de afaceri caruia ii pasa de FC BRASOV !!!

  15. #11
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu numai Nicolae trebuie invinovatit pt actuala situatie de la Steagu, pt ca nu numai el a avut un cuvant greu de spus la Steagu. Ce vreau sa va spun este ca acum nu-i deloc momentul sa facem tapaj, cat timp inca avem sanse de promovare si echipa nu a pierdut inca in retur. Deocamdata trebuie sa fim cu totii alaturi de baieti si dupa meciurile cu Forex si Botosaniul putem trage linie si vedem cum stam. Ce nu vedeti voi este ca se poate mult mai rau ca la noi si anume ca la fosta ASA Tg Mures, UTA, Corvinul, etc

  16. #12
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Ce se mai aude cu venirea lui Tiriac la noi?? sau au fost numai barfe sa mai uitam de mizeria fotbalului de la noi??

  17. #13
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Tu chiar ai crezut treaba aia? Nu te-ai uitat la data ziarului? Era o farsa de 1 aprilie . Tiriac nu avut nici o tangenta cu noi si e putin probabil sa aiba vreodata. Asta e brasovean numai cu numele!

  18. #14
    manager joao pinto's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    USofA
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Oricum, uitati-va la Multescu, care a fost dat afara de la Steagu', ce performante face cu Sportul...
    Parerea mea este ca nu se face "curatenie" in mijlocul campionatului...
    Multescu a venit dupa ce echipa a cazut in B si a facut cu adevarat curatenie. Daca nu l-au lasat sa-si faca treaba pana la capat, acum sa nu se planga... Ar trebui sa le fie rusine pentru ceea ce i-au facut "turcului".
    [B][SIZE="1"]I'm all alone, but in a crowd.
    I have a mind, I'll speak out loud.
    Don't try to tell me what to do!
    'Cause I don't wanna be like you![/SIZE][/B]

  19. #15
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Multescu a gasit la Sportul o echipa care joaca singura, acolo poate fi oricine antrenor. In rest de acord cu tine, el a facut o selectie din mai nimic asta vara si a facut o echipa cat de bine se putea din jucatorii (slabi adusi). Curatenie la vara eventual, acum ataca promovarea deocamdata.

  20. #16
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Bai da voi prea mult dati in Nicolaie... Cei din cauza carora am ajuns aici deja s-au curatat, adik Pasca, Kopec, iRINEL mANTA etc problema la noi e la nivelul conducerii clubului, a managementului si nu atat la finantatori. la cat s-a bagat in club trebuia sa fim mult mai departe acum. Se vedem acum ce-o face Gerorgescu!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  21. #17
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Pai ce crezi? NIMICA

  22. #18
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Tu chiar ai crezut treaba aia? Nu te-ai uitat la data ziarului? Era o farsa de 1 aprilie . Tiriac nu avut nici o tangenta cu noi si e putin probabil sa aiba vreodata. Asta e brasovean numai cu numele!
    Ma luase si pe mine frenezia si chiar crezusem
    Se mai intampla
    Asta e: v-am zis eu - nimeni nu vrea sa vina la F.C. Brasov

  23. #19
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Curatenie generala la vara si gata !!! Fara promovare... pt k dak promovam nu se face curatenie la FC Brasov !!! Mai bine mai stam un an in B k sa se faca odata curatenie la club !!!

  24. #20
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    n-are rost....

  25. #21
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •