View Poll Results: Este de vina Ioan Niculae pentru situatia de la FC BRASOV?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • DA !

    11 73.33%
  • Nu

    4 26.67%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 100 of 100

Thread: Curatenie la FC BRASOV!

  1. #85
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    a semnat cu craiova , doar ca nu l-au primit aia la echipa...
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  2. #86
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Nici mie nu imi prea place de Lacatus de la episodul cu Craiova... dragi nostri olteni, putrezile-ar oasele in C... oops
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  3. #87
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    e , ok...sentiment unilateral
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  4. #88
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Lasa mah k Lacatus a stat la U Craiova doar 8 ORE !!! Oricum mie k stegar nu mi-a picat prea bine atunci acea mutare. Din cate stiu eu pe langa Ceahlaul, U Craiova e rivala cu FC Brasov!!! Forza Steagu'!!

  5. #89
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Lacatus e un zero barat ca antrenor! Iar la capitolul caracter, tot un zero barat!

  6. #90
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Bai mie imi place de Laca... mai putin k e stelist! Ca antrenor la FC Brasov a facut o treaba excelenta... a ajuns cu FC Brasov pe 3!!!

    Regret k s-a dus sa antreneze pe Ceahlaul si pe U Craiova

  7. #91
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Nici vorba de locul 3, acea performanta a realizat-o Gabi Stan! Cu Lacatus pe banca abia am reusit sa invingem, cu doua goluri marcate in prelungiri, ultima clasata Oradea, am avut o multime de infrangeri si am fi retrogradat daca n-ar fi fost dat afara. "Calitatile" lui ca antrenor s-au vazut si la Ceahlaul, pe care i-a retrogradat, la Inter Gaz in B2 samd.

  8. #92
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Bai jay... eu nu cred! Eu stiu k Lacatus a dus echipa pe 3!!! Lacatus a luat echipa in iarna si cand sa terminat camionatul s-a clasat pe 3 !!!

  9. #93
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Mai intereseaza-te, Aleks, intreaba si tu in stanga, in dreapta. Serios acum, eu nu fac afirmatii in dorul lelii, Gabi Stan ne-a dus pe podium, Lacatus era sa ne duca in B in editia de campionat 2003-2004. Imi amintesc perfect! Drept multumire pt. ce a realizat la echipa, Gabello a fost dat afara. Era Romel director executiv pe vremea aia, din pacate...
    Last edited by jay; 10th May 2006 at 21:39.

  10. #94
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Ba ia mai taceti ma!!Ce stiti voi ce au facut uni si alti!!ASa ca nu va dati parere care le scoateti numai din Tastatura asa ca mai interesativa inainte!!!FOREVER STEAGu
    FoRZa RulMenTuL&ForTzA SteaGu! [COLOR="Red"] [/COLOR]

  11. #95
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    nu contesc calitatile de antrenor ale lui lacatus care a facut destule si pentru echipa noastra...oricum faptul ca a acceptat oferta craiovei ne face sa nu il mai respectam asa de mult
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  12. #96
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Hai bah mitel bate-ne acu!!! Vad k esti cam cu capu' pe sus de la o vreme. Pe la inceput cand ai intrat pe forum nu erai asa... vezi nu iti mai da' atatea aere!!!

  13. #97
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Gabi Stan a dus echipa pe 3 atunci, puteam sa terminam pe 2 dar deh... 3-1 cu Rapid in Giulesti anul ala... ce meci a fost... a dat Flavius Moldovan un gol de mi-a cazut fata
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  14. #98
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Da, superb gol! Dar si al lui Vascko inscris in acelasi meci din Giulesti a fost frumos! N-am fi pierdut locul 2 daca nu ne-ar fi egalat plaiestii de la Ceahlaul in ultimul minut pe "Tineretului". Oricum, avem in palmares un loc 2, dar realizat in editia de campionat 1959/1960.

    Si acum adversarii nostri sunt FC Botosani, Petrolul Moinesti si alte asemenea cluburi din orasele triste pe care le cauti cu lupa pe harta...

  15. #99
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    FC Brasov ia anuntat pe juniori Codruta Catana, Ciprian Radutoiu si Ionut Vasiliu sa-si caute echipe unde sa evolueze si sa fie titulari. FC Brasov ii va incerca sa-i imprumute pe cei 3 cu scopul ca acestia sa creasca in valoare si sa revina mai apoi la echipa mare... Se pare ca FC Brasov a renuntat si la portarul Caraiman care a fost zilele acestea in proba la Brasov.

  16. #100
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    E ceva normal deoarece acesti 3 jucatori au fost folositi anul trecut ca juniori iar sezonul acesta ar fi existat riscul ca ei sa nu mai prinda echipa pentru ca au depasit varsta junioratului si nu mai este obligatorie folosirea unuia dintre ei .
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •