View Poll Results: Este de vina Ioan Niculae pentru situatia de la FC BRASOV?

Voters
15. You may not vote on this poll
  • DA !

    11 73.33%
  • Nu

    4 26.67%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 100

Thread: Curatenie la FC BRASOV!

  1. #22
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aleks FC Brasov
    Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!
    De ce te mai mira asemea lucruri?? Doar suntem in Romania

  2. #23
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E usor sa spui jos, de parca miliardari s-ar gasi pe toate drumurile. Tu chiar iti inchipui ca oamenii cu bani se gasesc pe toate drumurile? Nicolae ne-as scos dintr-un mare rahat in 97-98, am fost cat pe aci sa vedem echipa mutata in alt judet din lipsa de bani si abia au reusit sa-l convinga sa investeasca. datorita lui am vazut pe Inter la Bucuresti si am ocupat locul 3 si locul 4 in Divizia A. Voi sunteti prea tineri ca sa va aduceti aminte de ce a fost acum 10 ani, dar astia mai in varsta isi aduc aminte. Se poate si mult mai rau decat suntem acum. Vina cea mare a lui Nicolae este ca a adus oameni slabi pt managementul echipei.

  3. #24
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Dark, daca spui ca stii mai bine de ce zici ca meciul cu Inter Milano a fost la Bucuresti??? Si din cate stiu eu nu au vazut-o pe Inter prea multi oameni din dorinta lui Nculaie de a face niste bani (k doar de aia au pus extrapret la bilete atunci). Macar daca noi n-am vazut meciul, nici Neculaie nu s-a imbogatit

  4. #25
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Unde am zis asa ceva? A fost la Brasov si am dat 250.000 pt un bilet la peluza, parca. Mega scump. Aici au grsit foarte mult, nu stiu a cui a fost ideea.
    Suporterii adevarati au vazut meciul

  5. #26
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    E usor sa spui jos, de parca miliardari s-ar gasi pe toate drumurile. Tu chiar iti inchipui ca oamenii cu bani se gasesc pe toate drumurile? Nicolae ne-as scos dintr-un mare rahat in 97-98, am fost cat pe aci sa vedem echipa mutata in alt judet din lipsa de bani si abia au reusit sa-l convinga sa investeasca. datorita lui am vazut pe Inter la Bucuresti si am ocupat locul 3 si locul 4 in Divizia A. Voi sunteti prea tineri ca sa va aduceti aminte de ce a fost acum 10 ani, dar astia mai in varsta isi aduc aminte. Se poate si mult mai rau decat suntem acum. Vina cea mare a lui Nicolae este ca a adus oameni slabi pt managementul echipei.
    Chiar asa te lasa memoria???

  6. #27
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Dark te inseli! Nicolaie a luat echipa in vara lui 99, cand era deja promovata si nu erau probleme de care vorbesti tu! chiar a fost o cearta publica intre el si Kraila! in rest exact ce-am zis si eu, bani au fost dar am avut manageri mizeri!
    Acum Georgescu asta a inceput bine, a adus niste jucatori valorosi (Kara, Hidisan...) si a facut liniste in echipa si mai ales pe banca tehnica! din cate am citit, contractele sunt platite la zi, asaca eu zic k s-a facut deja curatenie si sper sa se vada cat de curand si rezultatele!

    Quote Originally Posted by Aleks FC Brasov
    Mey... la FC Brasov trebuie sa fie facuta o curatenie generala !!! dak manta nu a facut nimik la FC Brasov...de ce face la Forex??? Aud!!! Jos cu Niculae !!!
    dar ce face mANTA la forex? acolo se executa scurt tot ce zice Tucunel n-are nici o treaba ala acolo, decat un sponsor aproape insemnifiant!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  7. #28
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Raspuns pt Darkslowstar. Decat sa ne facem de tot kktul cu Nicolae patron... mai bine ne i-a primaria... sa mor eu de nu ar fi mai bine. Ia zimi tu mie cati bani crezi k a bagat Nicolae la FC Brasov anu' asta??? Tu nu crezi k Nicolae spala bani la FC Brasov prin firmele sale: "PresCon" si "Roman". Zimi si mie un alt sponsor pe tricou inafara de firmele lui. Uita-te la Rapid cati sponsori are pe tricou: Lukoil, Fiat, Dagris etc si cate si mai cate. Uite acolo club la care se investesc bani!!!! Hai k mai postez si maine

  8. #29
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Aleks, stai linistit ca si Copos spala bani la Rapid de n-are treaba
    Cat despre Nicolae, sincer si eu as vrea sa il vad dus de la echipa, numai ca nu mai are cine sa bage bani dupa aia.
    Si da Dark sa stii ca te inseli Nicolae a luat echipa in 99.
    Ce nu mai stiu eu: cine anume este acest Georgescu de care vorbeste tudoor?
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  9. #30
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Georgescu e actualul presedinte al clubului! a mai fost presedine la noi cand ne-am calificat in uefa si intre timp comandantul de la penitenciarul Codlea (daca nu ma insel...) In orice caz a venit la club acum in iarna si dupa mine deocamdata a facut treaba buna!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  10. #31
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Aveti dreptate, uitasem, dar sa nu uitam ca cele mai mari performante in ultmii 30 de ani se leaga de numele lui, asa ca eu sunt dispus sa-i iert multe.

    georgescu a facut treaba buna pana acum, dar nu poate face minuni in scurt timp. Cu el la timona sunt sigur ca daca nu promovam acum o sa jucam peste un an sigur in A. Asa s-a intamplat si in 97-99, aceasi poveste, in primul sezon am avut un parcurs ezitant si anul urmator am promovat fluierand. Echipa de acum abia a venit de 3 luni, sa le dam timp sa-si faca treaba!

  11. #32
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    dar atata timp cat se mai poate , noi o sa speram...1 punct nu e un capat de drum asa ca anul asta avem sanse foarte mari sa promovam , ar fi mult mai bine

  12. #33
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    sa plece colceag la steaua ca e mai bun decat carlos...

  13. #34
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    no me interessa !!!

  14. #35
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    oare cand auzim ca-si vor da conducatorii "OUT"

  15. #36
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Ati vazut deja cata lume vina la stadion la otelu'? aia cred ca aveau cea mai slaba medie de spectatori din divizia A si acum joaca meciuri cu echipe gen vaslui cu stadionul plin....se vede ca unde se urmareste performanta creste si interesul asupra echipei , sa bage si la noi atatia bani cati au bagat la otelul si o sa jucam si noi cu stadionul plin , sau chiar daca nu se investeste asa mult daca vom avea rezultatele lor sunt convins ca oamenii vor fi din ce in ce mai interesati de echipa . FORZA STEAGU' !

  16. #37
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Dar ai vazut la aia anul trecut si chiar in tur cati erau la meciuri? la noi n-o fost niciodata asa gol k la ei in A oricum dupa ce vom promova o sa bage obligatoriu bani seriosi in echipa! o sa mai vine si primaria tare si inca cativa sponsori... vedeti si voi ca trebuirle s-au schimbat total si in fotbalul de la noi, fara sa bagi bani serios nu mai ai ce cauta!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  17. #38
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Daca ar fi o conducere buna acuma am putea avea si noi cel putin jumate din stadion plin chiar si in divizia B. Trebuie doar sa se investeasca un pic, echipa sa joace fotbal (adik colceag OUT) si sa se faca propaganda prin oras la echipa - ca la Timisoara. Eu zic ca numai asa mai putem aduce oamenii la stadion.
    Voi aveti vreo alta idee?
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  18. #39
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  19. #40
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    EU zic sa avem o echipa care se bate la baraj!!nu ca echipa asta care se gandeste numai la baruri cluburi si mai stiu eu ce .... ASA ca daca am avem o echipa mai valoaroasa ar veni lumea la stadion!!!SI daca intram in A o sa fie iara stadionu full de SPURCATI!!!
    FoRZa RulMenTuL&ForTzA SteaGu! [COLOR="Red"] [/COLOR]

  20. #41
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    v-am dat un exemplu destul de clar...ala de la galati , asteptam si pe la noi o campanie de genul ala si atunci o sa venim cu o ora inainte la stadion sa prindem locuri , ca acum 3-4 ani
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  21. #42
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    ar fii super tare.......sa merem in oras si sa sarbatorim fiecare victorie.....e prea departe gandul asta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •