View Poll Results: Pronostic

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Victorie Milan

    6 46.15%
  • Egal

    5 38.46%
  • Victorie Internazionale

    2 15.38%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Meciul etapei 34 - MILAN vs INTER

  1. #43
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by diablo20
    sa nu-mi zici ca te-ai uitatla 21.30 pe B1Tv ca sa vezi meciul (meciul a fost la 19.00)??
    mdeah...abia acum mi-am dat seama...pacat ca l-am pierdut...as fi vrut sa-l vad...asta e....felicitari, milan.

  2. #44
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    puteau sa deseneze pe cine vor ei ... a fost cea mai amara victorie a lor .. chiar nu ma intereseaza ca am pierdut cu ei ..
    Amara?De ce?Un meci urat..un egal era mai corect...adriano e un super-jucator,pacat ca nu are cu cine juca la inter.La vara..ciao,ciao
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  3. #45
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    maneaua, adica de ce adriano nu are cu cine juca?? el o avea 2 perechi de ....si ceilalti una!!!mie chiar mi se pare ca el strica tot jocul interului, adica nu face ninik sau cand incerca sa faca greseste, si asteapta sa fie laudat. la munca dc vrea sa fie un jucator respectat nu-i ajunge numai talentul. cel mai bine ar fi dc l-ar vinde pe vreo 40-50 de mil chiar si pe martins 30 mil si recoba 10 mil, iar cu acesti bani ar putea face interul o super echipa cu conditia sa vina jucatori care sa puna osul si sa lase fitele la poarta stadionului
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  4. #46
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andy1987
    De ce naiba n-a fost meciul pe B1? credeam ca o sa fie.....ratatii...
    tu esti de coma jur...
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  5. #47
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by diablo20
    maneaua, adica de ce adriano nu are cu cine juca?? el o avea 2 perechi de ....si ceilalti una!!!mie chiar mi se pare ca el strica tot jocul interului, adica nu face ninik sau cand incerca sa faca greseste, si asteapta sa fie laudat. la munca dc vrea sa fie un jucator respectat nu-i ajunge numai talentul. cel mai bine ar fi dc l-ar vinde pe vreo 40-50 de mil chiar si pe martins 30 mil si recoba 10 mil, iar cu acesti bani ar putea face interul o super echipa cu conditia sa vina jucatori care sa puna osul si sa lase fitele la poarta stadionului
    moldoviene,mei,lasa-ne..bini?
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  6. #48
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    mey steaua mania ... te rog sa-ti revizuiesti limbajul , aici nu suntem pe intern ... daca ai argumente e super , da nu jigni gratuit!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #49
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    am fost atat de interesat de meciul asta incat de abia acum aflu rezultatul ... nu mai zic de vizionat ca e prea mult
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  8. #50
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    pai de vizionat....nik....ca l-am pierdut si eu rez. l-am aflat abia dupa...naspa...am confundat orele...degeaba radeti voi

  9. #51
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marquise MGP
    am fost atat de interesat de meciul asta incat de abia acum aflu rezultatul ... nu mai zic de vizionat ca e prea mult
    nu esti singurul .. eu cei drept l-am aflat aseara pe la 21
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #52
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    @andy19..

    asta era singura mea grija ... daca ai vazut tu meciul sau nu

    @inter
    lasa intere ca oricum era confirmat ca sezonul asta nu-i "cel bun"
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  11. #53
    Banned Andy1987's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    590
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by inter
    nu esti singurul .. eu cei drept l-am aflat aseara pe la 21
    Si esti fan inter

  12. #54
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    vad ca ai "inteles"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #55
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Las' ca l-am vazut io... cu exceptia golului, doar vreo 3 ocazii mai rasarite, in 2 a aparat senzational Julio Cesar, in una s-a facut iar de ras Dida, care habar n-avea pe ce lume e... imi e teama ca intra iar brazilianul nostru intr-o pasa proasta... sper sa n-o comita si maine ca va fi vai si amar de pielea lui...
    In rest, daca Sheva nu le-a mai facut iar bucuria verisorilor, s-a gasit celalalt ex-Dinamokiev-ist din lot sa dea gol... Bravo lui!

  14. #56
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Notele in presa italiana:

    LA GAZZETTA DELLO SPORT

    MILAN: Dida 5; Cafu 6 (Costacurta 6), Nesta 6.5, Kaladze 7, Maldini 5.5; Gattuso 6, Pirlo 6 ( Vogel s.v.), Seedorf 6.5; Kakà 5.5; Shevchenko 5.5 (Rui Costa n.r.), Gilardino 6. Coach: Ancelotti 6.5.

    INTER: Julio Cesar 6; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Mihajlovic n.r. (Materazzi 6), Burdisso 6; Figo 5.5, Pizarro 4.5 (Solari n.r.), Cambiasso 6, C.Zanetti 7 (Martins n.r.), Stankovic 6; Adriano 6. Coach: Mancini 5.

    IL CORRIERE DELLO SPORT

    MILAN: Dida 5; Cafu 6.5 (Costacurta 6.5), Nesta 7, Kaladze 8, Maldini 6.5; Gattuso 6.5, Pirlo 5.5 (Vogel n.r.), Seedorf 7; Kakà 6; Shevchenko 6 (Rui Costa n.r.), Gilardino 6. Coach: Ancelotti 6.5.

    INTER: Julio Cesar 6.5; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Mihajlovic n.r. (Materazzi 6), Burdisso 6; Figo 5, Pizarro 5.5 (Solari n.r.), Cambiasso 6.5, C.Zanetti 6.5 (Martins 5.5), Stankovic 6; Adriano 5.5. Coach: Mancini 5.5.

    TUTTOSPORT

    MILAN: Dida 5; Cafu 6 (Costacurta 6), Nesta 7, Kaladze 7.5, Maldini 6; Gattuso 7, Pirlo 5.5 (Vogel n.r.), Seedorf 6.5; Kakà 5.5; Shevchenko 5.5 (Rui Costa n.r.), Gilardino 6. Coach: Ancelotti 6.5.

    INTER: Julio Cesar 6; J.Zanetti 5.5, Cordoba 6, Mihajlovic n.r. ( Materazzi 6.5), Burdisso 5.5; Figo 5.5, Pizarro 4.5 (Solari n.r.), Cambiasso 5.5, C.Zanetti 7 (Martins n.r.), Stankovic 6.5; Adriano 5.5. Coach: Mancini 5.

    IL CORRIERE DELLA SERA

    MILAN: Dida 5; Cafu 6 (Costacurta 6), Nesta 7, Kaladze 7, Maldini 6; Gattuso 6.5, Pirlo 5 (Vogel n.r.), Seedorf 6.5; Kakà 5; Shevchenko 5.5 (Rui Costa n.r.), Gilardino 6. Coach: Ancelotti 6.5.

    INTER: Julio Cesar 6; J.Zanetti 6, Cordoba 6.5, Mihajlovic n.r. (Materazzi 6.5), Burdisso 5.5; Figo 5, Pizarro 5.5 (Solari n.r.), Cambiasso 6, C.Zanetti 7 (Martins n.r.), Stankovic 6; Adriano 6.5. Coach: Mancini 6.

    LA REPUBBLICA

    MILAN: Dida 5; Cafu 5.5 (Costacurta s.v.), Nesta 6.5, Kaladze 6.5, Maldini 5.5; Gattuso 6, Pirlo 5.5 (Vogel n.r.), Seedorf 6.5; Kakà 5.5; Shevchenko 5.5 (Rui Costa n.r.), Gilardino 5.5. Coach: Ancelotti.

    INTER: Julio Cesar 5.5; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Mihajlovic n.r. (Materazzi 6.5), Burdisso 5.5; Figo 5.5, Pizarro 5 (Solari n.r.), Cambiasso 6, C.Zanetti 6.5 (Martins n.r.), Stankovic 6.5; Adriano 5. Coach: Mancini.

    IL GIORNALE

    MILAN: Dida 5; Cafu 5.5 (Costacurta 6.5), Nesta 6.5, Kaladze 8, Maldini 5.5; Gattuso 6.5, Pirlo 5 (Vogel n.r.), Seedorf 6.5; Kakà 5.5; Shevchenko 5.5 (Rui Costa n.r.), Gilardino 5. Coach: Ancelotti 6.

    INTER: Julio Cesar 6; J.Zanetti 6, Cordoba 6, Mihajlovic n.r. (Materazzi 7), Burdisso 5; Figo 5.5, Pizarro 5 (Solari n.r.), Cambiasso 6.5, C.Zanetti 7 (Martins 4.5.), Stankovic 5.5; Adriano 6. Coach: Mancini 5.5.

    --------------------------
    In concluzie:
    - cel mai bun jucator: Kaha Kaladze (cu siguranta datorita golului marcat, desi manifesta o frumoasa crestere in joc si o mare siguranta pe postul de fundas central, post in premiera pt el in acest an pt intreaga cariera)
    - cel mai prost jucator: David Pizarro (o alta mare "tzeapa" luata de Moratti datorita lui Mancini)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •