Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 435

Thread: Divizia A 2003 - 2004

  1. #1
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1

    Divizia A 2003 - 2004

    M-am intors azi in tara asa ca maine voi fi pe stadion!
    In mod sigur "rebelii" sunt infratzitzi cu galeria Pandurilor.Despre dinamo nici vorba,de altfel cainii au luat-o pe cocoasa de 2 ori la sala sporturilor de la rebeli.Iar la meciul de baraj tot dinamovistii si-au luat sticle-n cap.
    Rebelii au incercat o apropiere de Armata Ultra(bazandu-se pe comuniunea de culori,adica rosu-albastru) dar au fost refuzati.Vice-liderul Rebelilor poarta tricou si fular al Stelei,iar in galerie(400 de membri cotizanti)sunt multi stelisti din Oradea.De fapt una dintre scandari e preluata de la Armata Ultra(Ros-albastrii ole).PT maine:
    HAI BIHORU' si FORZA STEAUA!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  2. #2
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    HAI BIHORU' si FORZA STEAUA!
    Mai da cand joaca bihoru cu steaua voi cu cune tineti?

    Sau sperati la un egal?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #3
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Acum am venit de pe stadion,unde echipa oradeana era sa ne faca fericiti!Traditia s-a respectat!rapid n-a invins la Oradea,si a iesit in strigatele de"campionii campionii m--e si"campionii,campionii p--ii".Inutil sa va spun ca au fost intampinati cu huiduieli si scandarea"Anderlecht"!Bratu trebuia eliminat in prima repriza cand l-a lovit fara minge pe cel care l-a transformat in anonim,Fl.Lazar,jucator care a reluat activitatea din iarna dupa ce a revenit din SUA unde plecase ca si castigator al loteriei vizelor!
    Bravo Bihorule!Daca veti juca mereu asa,nu aveti cum sa retrogradati!Atentie dinamo,urmati voi!
    Cat priveste intrebarea ta,Sergio,un ochi va rade unul va plange!Asta e viata!Cu parere de rau,voi lua o pauza de cateva luni,dar din noiembrie voi reveni.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Apparte, numai cu Craiova o sa pierdeti acasa (poate si cu steaua )
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    ......................................MAGNIFICA BIHOR.........................................
    La stadion a fost o atmosfera de-a dreptul "Infernala" asa ceva doar la Arad si la Timisoara (in meciul cu dinamo) am mai vazut. Un intreg stadion a facut ca Campioana sa se faca de ras,sa optina un punct nemeritat,ar trebui sa le fie rusine,dupa cum s-au comportat pe teren fotbalisti rapidisti au demonstrat inca o data ca li se cuvine de minune numele de "TIGANI" din campionatul Romaniei mai ales lui Bratu care este un increzut nimic altceva ar trebui sa joace la Electromagnetica acolo e locul lui si nu la Rapid
    Apparte te inseli Bihoru era infrata cu Dinamo acum cativa ani pt a evita retrogradarea in C de la cine a imprumutat bihoreni cativa jucatori (de la Dinamo) iar de o infratire cu steaua nu prea poate fi vorba pentru ca stii u meciul ala de 100 si de minute care s-a jucat la oradea pt ca steaua sa castige cu eliminari si cu de toate(cand "GUNOIUL" de lacatus a inceput sa scuipe pe cine apuca)
    Nu stiu de ce dar duminica Bihoreni vor pierde la Dinamo(oare de ce)
    Intere cu Craiova s-ar putea sa pierdem acasa o sa avem cu ei in etapa a 28.cu steaua in nici un caz

    Craiova ar face bine sa isi continue parcurs de pana acum daa nu stiu cam greu in sezoanele trecute a avut un start fulminant si pe urma pauza

    RESPECT ANDERLECT
    FORZA BIHORU
    Prosportul scrie numai prostii
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Felicitari pt. rezultat! Sper sa continuati si cu Dinamo la fel...
    Despre comentariile de mai sus... ma abtin! Nu vreau sa incep nici o polemica, dar atitudinea voastra nu e una corecta, asa mi se pare!

    In rest sper sa va mentineti in Divizia A... succes!

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ad3an , ati avut un debut foarte frumos , atat jucatorii cat si , mai ales , spectatorii ! Ati fi putut chiar castiga , ar fi fost un debut exceptional ...dar si asa a fost foarte frumos!

  8. #8
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    si va urez ca in etapa 2-a sa-i bateti pe caini prin golurile Vrajitorului Oltean
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #9
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Formidabil, tocmai am realizat ca istericii suporteri bihoreni de pe acest forum sunt doar 3 la numar, iar 2 dintre ei considera bihorul pe locul doi in timp ce al treilea mai are o echipa favorita.
    Apparte
    Forza Steaua si Bihorul
    Aramatra Ultra... mai e necesar sa...
    si Adrian34087
    Bihorul si UTA
    Cand va aparea un adevarat suporter oradean aici?

  10. #10
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    Cand va aparea un adevarat suporter oradean aici?
    Cand va retrogarda Steaua
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  11. #11
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Rasheedkpenny se mai intampla dar ce a facut Rapid la Oradea nu a fost prea frumos dar asta e poate o sa ii invinga pe steaua duminica iar despre suporteri violeti ce sa zic probabil s-au ratacit,o sa ii vad in 30 la Timisoara ce o sa faca,vb dupa aceea
    Pe caini nu stiu o sa fie greu dar si un egal ar fi bun
    FORza Rebely Oradeny
    Forza UTA yeah
    FORZA MILAN
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  12. #12
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Vin ceva suporteri oradeni la meciul de duminica cu Dinamo?

  13. #13
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa fie cativa nu sunt sigur desi organizarea este de-a dreptul jenanta,s-au facut deplasari si cand jucau in B cred ca o sa fie si acuma
    un pronostic,ayrton barcauan va juca?
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #14
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Joaca oradeanul vostru, mai ales ca a marcat si la Pitesti si aseara cu letonii.
    Eu zic ca va invinge Dinamo, chiar daca sunt subiectiv cand spun acest lucru. Oricum mi-a placut extraordinar de mult echipa voastra in meciul cu Rapid si m-am ofticat cand a egalat *****elul ala de Nita. Pacat, ca Oradea merita sa invinga detasat! Ati avut si un penalty in prima repriza, la Dossey vs Vrajitoarea. Mi-au placut dintre jucatori Mihut, Dumitra si ex-dinamovistii Vrajitoarea si Fl.Lazar.

  15. #15
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Da mai Ayrtone! O sa fie si citiva suportei oradeni. Se pleaca cu doua autocare maine de la ora 21,00.

    FORZA ORADEA !!!

    Pronostic: 1-2 :flame:

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Prin ziare nu-i prea zice nimeni lui Vrajitoarea exdinamovist ! Esti primul pe care-l aud zicandu-i asa.....Zi mai bine ca este unul din cei luati de Netoiu cu japca!

  17. #17
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Pentru ad3an

    Catre adn-u'
    Mah, remember me??? Auzi la el... voi va puneti cu Dinamo Va bat aia maine... 3-0 zic eu :naughty:
    Bah, de castiga Bihoru, te bate Flo de numa' ...
    Auzi, pe cand un amical cu UTA?
    Cica il transfera pe Manta la Bihoru ca n-aveti atacanti, in schimb UTA primeste 500k $. :firedevil:
    Na' bine! Succes cu Poli-AEK, ala da meci! Pe ei sa-i bateti, in rest nu conteaza
    In final, o vorba cu care suntem amandoi de acord: UTA number 1!!!

  18. #18
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    daphix, pe acu sa-i bateti, in rest nu mai conteaza... multumit ????
    uta number 2,3,4,5,6,7, etc... sorry, m-am suparat 8)
    ugtm

  19. #19
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Hai mah ca era o gluma pentru un prieten... ce naiba
    Dupa cate stiu, si Bihorul isi doreste mult o victorie cu voi (si reciproc, nu?). Nu cred ca ai motive de suparare... AR-TM-BH este "axa" din Vest...
    Cat despre "UTA number 1!"... asta e...

  20. #20
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    A fost, Daphix, nu mai e demult. /nope/
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  21. #21
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Depinde din ce punct de vedere privesti!
    Pentru fani, UTA ramane "number 1", asa cum Poli e pentru voi "number 1".
    Din pacate, daca privim din punct de vedere al rezultatelor, "fruncea" clasamentelor nu ne-a mai apartinut de mult ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •