Page 21 of 21 FirstFirst ... 11192021
Results 421 to 435 of 435

Thread: Divizia A 2003 - 2004

  1. #421
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Ce naspa suntem iar in prelungiri!!!
    Asta e Forza Oradea
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #422
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Asta e ... n-ai ce sa ii faci ... sper sa castigam cu Poli .. ca altfel ne asteapta B`u

  3. #423
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Mai spunetzi-mi si mie cate ceva despre noua voastra grupare de la voi. North-West Vikings, daca am inteles eu bine?! Eu sunt din Spetza Ultra Rossa si m-ar interesa cateva detalii legate de aceasta noua grupare de la voi. Din cate am intzeles v-atzi cam saturat si voi de tzaranisme. Seful ala de la rebeli, Nicu Gheorghita sau cum ii spune, daca bine am retinut este penibil. La atatea deplasari care le-am facut la Oradea, am vazut cum de fiecare data se face de ras si el si cei pe care ii conduce.
    Last edited by Kidu; 21st April 2004 at 02:57.
    Semper Fidelis

  4. #424
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    The Kid dacadoresti sa afli mai multe detalii inceraca http://www.nwv.freeforumhost.net
    Hai Bihoru!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #425
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    Sal The_Kid. Am inteles ca tu esti liderul de la SUR. Ne-am saturat de rebeli, de mentalitatea lor invechita, de atitudinea lor, de faptul ca sunt majoritatea stelisti si alcoolici, si de aceea am decis sa facem o grupare ultras. Dupa cum a zis si ad3an, incearca http://www.nwv.freeforumhost.net insa nu sunt prea multe detalii acolo ca ii nou forumul. Principiile noastre ar fi sa tinem 100% cu FC Oradea, sa fim mereu alaturi de ei, indiferent de scor, sa cantam tot meciul, sa facem coregrafii, vrem in primul rand sa schimbam mentalitatea si sa incercam sa introducem in Oradea miscarea ultra'.
    Din pacate, fiind la inceput, nu prea suntem multi membrii (la meciul cu Ceahlaul am fost aprox 15-20, in conditiile in care la primul nostru meci cu Dinamo am fost 60-70) si sunt curios ce campanie de recrutari de noi membrii ati facut voi. Dar totusi nu ne dam batuti. Chiar daca suntem putini, nu cantitatea conteaza ci calitatea.
    Ca sa iti dau un exemplu de penibilitatea rebelilor: Noi la meciul cu dinamo am facut prima o coregrafie cu cartonase ros-albastre, e drept ca nu a iesit chiar cum ma asteptam, dar a iesit totusi destul de binisor. La urmatorul meci de acasa, cel cu poli, si rebelii or facut o asa-zisa coregrafie cu cartonase exact ca acelea folosite de catre noi in meciul cu dinamo ! Oricum, ce o sa facem noi in meciul cu steaua nu cred ca o sa poata sa foloseasca aceleasi materiale ca le aducem din Ungaria ... Numai bine si Forza Oradea !!

  6. #426
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    din pacate ... nu mai aveti sanse sa ramaneti in Divizia A
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  7. #427
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Forza ragazzi!!!!!!!!!! hai oradea
    Ati murit cu totii ma!!!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #428
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Sper sa nu retrogradati
    dar avet 7% sanse
    Vreau ca ardelenii sa stea in A!


    Hai Unirea!

  9. #429
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Edward dupa meciul din cotroceni sansele noastre au crescut la 10%
    Daca batem si pe Galati atunci ajung 50% iar o victorie la bacau ar creste sansele cu inca 10%
    Sa fim seriosi!!!!!!!!!!!!!!!11
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #430
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mda, intre timp sansele s-au cam redus la zero. Mie sincer imi pare rau si in plus, nu aveam nevoie de inca un adversar tare in B3, ptr. UTA. Totusi, ma bucur, intr-un fel, ca revine un adversar traditional cu UTA in divizie, sa mai fie ceva... palpitant.

  11. #431
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    dar nu era mai bine ca adversarii traditionali sa se intalneasca in A ?

  12. #432
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    era cel mai fain sa fi ramas in A oradea si sa fi promovat in A UTA
    asa se intalneau cei 3 dusmani: POLI UTA SI ORADEA
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  13. #433
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Era... cred ca toti ne-am fi dorit asta. Dar, poate prindem si un astfel de sezon, in urmatorii ani. Sansele sunt mici insa.

  14. #434
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Daphix,las ca si poli timisoara joaca in divizia B ca anu asta o promovat,da joaca in B II si se pare ca si UMT o urcat.Sper ca Oradea sa nu faca vreo prostie cu Alba,ca ne facem un campionat regional.
    Oricum se pare ca Marginean fritea si zaha au sanse mari sa ajunga la voi iar.DIn pacate!!!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #435
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    ghinion Oradea
    imi pare foarte rau de voi ...
    sper ca la anu` sa fiti mai pregatiti
    multã lume... PUÞINI OAMENI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •