Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 435

Thread: Divizia A 2003 - 2004

  1. #211
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Oltene,fii calm,las ca poate la anu o sa aveti si voi propriul derby al pltenilor voi si panduri o sa fie un meci pe cinste zau!

    Meciul greu de care vorbeste apparte trebuie castigat neaparat,cu o victorie in fata Nationalului am trece in fata oltenilor si a celor de la AEK,
    Parerea mea e ca maine cu nationalul nu vom avea prea multe probleme mai ales pe taren propriu,avand in vedere stilul celor doua echipe care este total diferit.Sper ca Popa sa stie ce formula sa foloseasca,adica aia cu 6 mijlocasi,care pana acuma e cea mai eficienta pt Bihor!!!

    ALE ALE ALE BIHORU!!!! yeah yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #212
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Stai cuminte baiatu` ca o sa va lingeti pe bot de div A.
    Asa cum ati promovat datorita lui vraja, oltean de origine, asa o sa va intoarceti de urgenta in B, acolo unde va e locul de altfel,slugi aurolace!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #213
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Baieti ,eu imi cer scuze ...consider ca discutia noastra a fost civilizata...si eu voi ramane la acelasi ton indiferent de agresivitatea uneori gratuita pe care o manifesta altii aici!
    Ad3an ,daca veti castiga vom avea acelasi numar de puncte..in etapa viitoare insa noi vom juca acasa si voi veti merge la Otelul unde va va fi foarte greu!
    In ceea ce o priveste pe Steaua eu cred ca are cam 40 % sanse sa mearga mai departe! Dar are , asta este important!

  4. #214
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Edmond,ca intotdeauna un gentleman(ca tot urmeaza L'pool) .
    Pustiule,pe Vrajitoarea voi l-ati renegat(tradus l-ati dat afara).Pt cultura ta generala,sa stii ca Bihorul n-a fost sluga niciunei alte echipe.De altfel,la celebrul meci cu cantec cu Steaua,echipa se numea(sau s-a numit la scurt timp dupa)FC Armata Bihor.Se intentiona creearea unui nr suplimentar de unitati militare la granita de vest.Ca vom ramane sau vom retrograda o vom face pe teren,la fel cum am promovat.Nu ne lansam in declaratii sforaitoare si incercam sa ne rezolvam problemele interne.
    Apropo,vezi ca azi primul vostru gol l-a dat Bundea,oradean 100%.
    Si tot bihorean era si regretatul Zoli Crisan.Ah,am uitat,Crisan trebuia dat afara din tara.Probabil de mana cu Lung(Silviu),al carui nume era de fapt Lang(plin Careiul de ei).De fapt varul lui primar Iosif,a fost si el sportiv de performanta.Nu fotbalist.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  5. #215
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    apparte , deviezi de la subiect.
    Ma bucur ca esti de acord ca echipa bihor este doar in trecere in divA

    Nu ma lasa istoria CRAIOVEI sa mai spun altceva.....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #216
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    N-as fi f sigur de retrogradarea Bihorului.Deocamdata Bh e la -4 ca si Craiova.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  7. #217
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    CRAIOVA nu se compara cu oradea.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #218
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Si totusi n-a fost ofsaid la golul marcat de Sasa Obrenovici.Din tribuna(culmea eram pe linia de 16 m)nu mi s-a parut ca Sasa sa fi fost in ofsaid in momentul sutului lui Naidin.Dupa cel mai slab meci al Bihorului in acest sezon(din spusele celor din jurul meu),un 0-0 cu Nationalul !Corpodean e pur si simplu un arbitru de casa al bucurestenelor si e pur si simplu PROST.Trebbuia sa-l elimine pe Coman in min 50,cand a avut o intrare de galben la Mihut.Cum mai avea un galben era eliminare.S-a dus spre el gata sa-i arate galbenul,dar cand si-a dat seama ca era al doilea,n-a mai schitat nici un gest.Ce sa mai zic....tactica lui Popa o sa ma bage-n spital....si ca de fiecare data zic:nu mai vin pe stadion(pana etapa viitoare ).
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  9. #219
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Tot a proasta dai pronosticuri bai Adn-ule! Nu mai da omule pronosticuri, ca ies pe dos!!!
    Ma bucur ca tii cu BH si la ei dai pronosticuri... ca de ziceai de UTA...

  10. #220
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Azurel scria: "craiova nu se compara cu ORADEA"!!!???

    Eu chiar ma bucur ca nu se compara!!! /fu/ /nope/ /fu/

  11. #221
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sigur ca nu se compara zuzeala proasta ce esti
    E diferenta de spirit , educatie , valoare , mentaliatate..etc.
    SUNTEM PESTE VOI LA TOATE CAPITOLELE.
    SI INCA CEVA....
    :fuck_off: :fuck_off: :fuck_off:
    SI CA SA NU TE PLICTISESTI DE ATATA /fu/ /fu/ /fu/
    ITI MAI DAU SI NISTE
    :vomiton: :vomiton: :vomiton:
    CAM ATAT PE ZIUA DE AZI.
    M-AI AM SA-TI DAU DACA ITI POFETESTE :love:
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #222
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    M-ai lamurit cu diferenta, cu raspunsul tau!!!

  13. #223
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Imaginile vb....dude
    Vad ca iti place
    Dar ma plictisii sa iti mai dau...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #224
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Apparte , am vazut meciul partial ..se pare ca golul respectiv putea fi acordat! Am tinut cu Bihorul in meciul asta ...asta nu ma impiedica sa spun ca rezultatul este oarecum echitabil...desi mie mi s-a parut ca bucurestenii au fost mai periculosi si mai aproape de victorie !
    In ceea ce o priveste pe Craiova nu ar trebui sa uitati ca a jucat cu un antrenor improvizat , fara nici unul din atacanti si cu un lot decimat...
    Mie nu imi place sa jignesc pe nimeni , dar pot sa pariez ca Universitatea va termina cu cel putin patru locuri mai sus decat Bihorul...
    Si Apparte , anul trecut Universitatea nu a luptat sa scape de retrogradare ( uiti ca am avut un retur in care nu prea ne-a batut nimeni , nici macar una din echipele bucurestene ! ) iar daca castiga pe final la Timisoara ( nu vreau sa-mi mai amintesc acest meci !) terminam pe trei , si chiar terminam , daca acest loc insemna ceva...
    Mai vorbim !

  15. #225
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Apropo! Fiecare echipa are si suporteri care depasesc masura si care uneori nu-i fac cinste! Asta este situatia...

  16. #226
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce sa le faci....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #227
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Daphix_ ce sa fac eu daca noi nu avem parte de arbitraje favorabile si echipe satelit ca si "Batrana Doamna" noi suntem cam "fii ploii" nimeni nu prea ne vrea in A, ai vazut meciul de la Oradea, cam acelasi lucru l-ati pait si voi anul trecut,dar nu conteaza pentru ca o sa ii batem pe stelisti la ei acasa!!!
    Toate meciurile pe care le-am pierdut le-am pierdut la diferenta de 1 gol
    Popa a primit din nou un fel de ultimatum daca nu scoate 8 pct din urmatoarele 6 intalniri poate sa isi ia valiza,parerea mea e ca trebuia sa si-o ia mai de mult,dupa meciul cu Apulum dar a reusit un meci "Spectaculos" la ceahlaul si asa a ramas!!!
    Adysor oltene am cam vazut ce fel de fotbal se practica in partea aceea de tara asa ca nu iti bag de vina si te inteleg perfect!!!!

    Hai BIHORU!!!!!! x 3
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #228
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ad3an
    Adysor oltene am cam vazut ce fel de fotbal se practica in partea aceea de tara asa ca nu iti bag de vina si te inteleg perfect!!!!

    Hai BIHORU!!!!!! x 3
    Desigur, mai ales din partea lui CHIVU MUTU RAT STOICAN RADA si celorlalti jucatori OLTENI ai nationalei. 8) 8) 8)
    Masoara-ti vb de 2 ori inainte de a le scoate din gura
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #229
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pardon ady? Mutu, rat. Ce legatura au astia doi universitatea? Bai frate maine poimaine o sa incepeti sa ne spuneti ca voi sunteti cei care lau facut pe Hagi mare jucator, ca de fapt Ronaldo sa nascut la Slatina si a jucat pana la 9 ani la Craiova si ca Ronaldo a facut junioratul la Universitatea. ba sa fiu al .

  20. #230
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    tare neinformat mai esti cumetre...
    Rat a fost crescUt de clubul UNIVERSITATEA CRAIOVA.

    IAR MUTU S-A DECLARAT MANDRU CA TATAL LUI ESTE OLTEAN!!!

    O sa ma documentez si de originile lui Ronaldo...stai tu linistit
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #231
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    rat a fost crescut de Craiova. iati dat sa suga? a jucat un minut macar la Craiova? Daca tacsu e oltean asta nu inseamna ca Mutu e oltean. Si mama e olteanca, mai olteanca zic ca nu se poate, asta inseamna automat ca eu sunt oltean? /nope/ /nope/ /nope/ Asa cine stie poate strabunici lui Mutu au fost din bucuresti ce ne facem atunci?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •