Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 70

Thread: Campionatul 2002 - 2003 (B2)

  1. #1
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1

    F.C. BIHOR

    happy Salutare microbistilor
    Cei care doresc sa posteze aici va rog frumos sa aveti bunu simt si sa nu vorbiti urat.Va multumesc(Suporteri polisti exclusi din start)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #2
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Oho,bine te-am gasit,nici aici n-am scapat de tine(mai bine zis de aberatiile tale).

    Cu regret iti spun ca ai gresit adresa,acest forum fiind pt echipe de divizia A deci nu te voi lua in seama.

    Asa ca somn usor in continure pe site la UTA. /fu/

  3. #3
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    /fu/ Sergio ai dreptate acest site esete numai pentru echipe din divizia A si din cauza asta ma aful aici,pentru ca la toamna cand o sa inceapa campionatul Fc oradea o sa fie in divizia A,asta daca nu la and locu lu poli(fac blat in meciul de baraj) asa caaa vezi vezii si chestia cu divizia A e valabila si pentru tine ,ce mai cauti aici pt ca poli dupa meciul de sambata cu Olteni o sa fie in B
    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Auzi ad3an: poate ii muta pe FC Bihor la Timisoara, sa vezi atunci ce ma distrez! O sa trebuiasca sa incurajati amandoi aceeasi echipa!

    Serios vorbind acuma, mai ii posibilitatea ca Poli sa cada si Bihoru sa nu promoveze...

    Mai sunt 3 etape...

  5. #5
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Numai sa n-o mute pe Poli la Arad,ca nu te vad bine. :o

  6. #6
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Glumim noi acuma, dar sa nu fim nevoiti "sa ne unim" intr-o echipa! (nu neaparat la propriu) pentru a pune la respect Regatul! Singuri nu prea reusim!

  7. #7
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    ) lasa Daphix, ca facem doua echipe nu una , ce n-as da sa te vad imbracat in tricoul cu UTA Prtand la gat un fular violet si toatea la un meci dintre
    8) POUTA Vs. F.C. Alba Bihor
    yeah ciocan
    pe stadionul celor de la Resita
    P
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #8
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Bai adriane sau cum te cheama(nici pana acum n-am reusit sa-ti descifrez numele),vad ca mai nou te-ai apucat de comedie si faci haz de necaz ca atat ti-a mai ramas.Trist.

    PS. Tare mi-as dori sa ne vedem la baraj sa v-o tragem si voua,ca pe UTA am bagat deja in B.

    Forza VIOLA
    Forza INTER
    per sempre sopra tutti

  9. #9
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    P Asta e sergio si da Adryan ma cheama,iar chestia cu haz de necaz asta e si eu doresc sa ne intalnim la baraj,din toata inima,stiti ce o sa patiti,exact ce a patit Inter cu Ac Milan
    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #10
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Mai sunt doar 2 zila pana la "FINALA DIVIZIEI B2", sambata incepand cu ora 11 pe stadionul municipal din Oradea se vor intalni cele mai informa echipe ale momentului din dvizia B2 Fc din localitate si Gazul din Medias, pentu cei ce vor sa vada un fotbal de mare calitate sa urmareasca sambata de la ora 11 pe postul Primam meciul in tramsnisiune directa,meci in care Oradea trebuie sa se impuna cu 3 -o pentru a nu ma avea emotii la si in ultima etapa

    Oricum cel mai bun sa castige(dupa parerea mea amandoua echipele impreuna ar face o echipa compatibila de divizia A)
    P (poate ca)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mah, tu stii ca io nu pricep ce-i cu statuia libertatii la voi pe stema! Care-i faza?

    O sa incerc sa urmaresc meciul!
    Ti-ai reincarcat cartela, sau ce are tel tau? Daca vrei, poti sa vii pe la mine sa urmaresti Champ. League! Da tre' sa stii ca io tin cu Batrana Doamna!

  12. #12
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Daphix probabil o sa razi da rade ma, chestia cu statuia libertati pe stema vine de la Judo Liberty Oradea,a carui patron nu e altu decat Vizer,iar La judo tre sa recunoasca toata lumea ca suntem cei mai tari din tara si din europa(daca excludem Rusia)sii na liberty=statuia libertati

    AA si Vizer asta e si partonu echipei de fotbal asa ca face ce vrea pentru el pe primul loc e Judo Liberty,naspa oricum abia astept pana maine la ora 11, mai vb noi okk
    POL-n B
    Stiinta=== naspa
    Craiova rusinea tariii(si la priopriu si la figurat)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #13
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    SUCCES maine cu "gazul"!!!
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  14. #14
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    sunteti varza...remeber 4-3? /fu/

  15. #15
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    happy Suntem cam varza recunosc dar asta e nu toti pot fi super campioni ca si voi,cand ati evoluat ultima data in divizia A,ultra alba ca nu imi mai aduc aminte,aaa stai asa un pic,scuze voi nu ati evoluat nici o data nu,cum se poate asa ceva super campionilor
    Ieri am vazut cum va chinuiati sa ii invingeti pe cei de la olimpia,in loc sa vad um meci adevarat,cel de la oradea.
    Asta e,sa vadem ce fac super campioni din apuseni in meciul cu gazul,pun pariu ca pierdeti
    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #16
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Alb aIulia-Olimpia a fost la TV si tu zici ca le-ai vazut pe amandoua.Pai n-au fost la aceeasi ora?Sau ti-ai luat Tv-ul la stadion?Meciul vostru n-a fost transmis,deci ai fost pe stadion.Atunci de unde stii cum a jucat Alba Iulia?Sau tu crezi ce auzi la radio?Nu mai fa comparatii idioate daca nu stii despre ce-i vorba.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  17. #17
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mah Sergio, personal, eu nu te inteleg! Vad ca pe toti "ne ai la inima"! Care-i faza? Esti suparat inca de eliminarea Inter-ului? Daca consideri ca suntem atat de penibili sau inculti, dupa ce iti mai pui mintea cu noi? Nu stiu cum ii in Italia, dar aici suntem in Romania, deci cred ca ii mai "naspa"! Asa ca lasa-ne cu textele! Cu UTA ai treaba, cu Bihoru la fel, daca ma duc la un meci la AEK, sa-i vad cum joaca, de ce ma duc! Suntem si noi oameni, nu perfecti, dar... oameni. Get it?

  18. #18
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    N-am nimic cu nimeni,doar incerc sa am un dialog normal cu oamenii de aici,dar vad ca nu prea am cu cine. /nope/
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  19. #19
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    8) 8)
    Sergio ce bai ai daca chiar te intereseaza nu am fost la oradea la meci,am av totusi alte chestii mai importante,in schimb am vazut meciul Apulum cu Olimpia, si sa fim seriosi meciul ala trebuia transmis,nu era mai importani cel de la oradea,asta e,inteleg eu ca esti suparat pt ca inter sta acasa si nu va fi prezenta miercuri la Manchester,asta dovedeste inca o data ce nu au valoare.
    si cfe te imtereseaza pe tine ce cred eu din cate inteleg se pare ce tu esti in Milan,atunci de unde draq sa te ia stii u mai bine ce se intambla in campionatul nostru,aaa
    stai asa un pic de pe net,adica eu nu am voie sa cred ce spun aia de la radio dar tu ai voie sa crezi ce spun aia de pe net

    eee
    asta eeee
    esti un fraier si un *******
    Mucosule
    nu mai ai ce posta aici
    siii ce scria duminica la subiectul curvei din banat
    HE HE HE,si ;la cel de la apulum
    vai vai
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #20
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Stai linistit ca am fost la toate meciurile de la TM si nu sunt strain de fotbalul romanesc.Eu nu mai postez aici,dar nici pe tine sa nu te prind dincolo,mucos mis si frustrat ce esti.

    Forza Juve maine.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  21. #21
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Bai "Incepatorule" tu chiar vrei sa mai ai unde sa postezi,zi multumesc ma,si nu ma int la cate meciuri la tm ai fost probabil mai bine stateai unde esti pentru ca la Tm nu ai avut ce sa vezi ala nu se poate numi fotbal,ci bambilici
    si desi o sa tii maine cu juve ma bucur,joi o sa am de cine sa rad happy

    Juve-Milan
    0 3
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •