Results 1 to 4 of 4

Thread: Vreau sa progresez la alergat pe 1 km, cum as putea sa scot un timp cat mai scurt

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Vreau sa progresez la alergat pe 1 km, cum as putea sa scot un timp cat mai scurt

    Vara aceasta am terminat liceul si vreau sas ma inscriu la Academia de politie si trebuie sa dau o proba de rezistenta, si de alergat viteza.cum asa putea sa le imbunatatesc, as dorii dk se poate pana la cel mai mic detaliu care ma poate ajuta(inclusiv dk conteaza respiratia pt a progresa, papucii, pozitia corpului la alergare, pozitia mainilor si miscarea lor pe langa corp etc)
    Vreau sa progresez la alergat pe 1 km, cum as putea sa scot un timp cat mai scurt.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    targoviste
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    mai eu pot sa iti spun multe detalii dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu un antrenor de atletism!!
    asa el o sa te vada mereu si va sti ce sa iti dea sa faci.
    app. si la noi la clubul de atletism au venit cativa pentru academia de polite si se descurca destul de bine!!
    bafta!!

  3. #3
    sport legend Incubus's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,077
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by George123 View Post
    Vara aceasta am terminat liceul si vreau sas ma inscriu la Academia de politie si trebuie sa dau o proba de rezistenta, si de alergat viteza.cum asa putea sa le imbunatatesc, as dorii dk se poate pana la cel mai mic detaliu care ma poate ajuta(inclusiv dk conteaza respiratia pt a progresa, papucii, pozitia corpului la alergare, pozitia mainilor si miscarea lor pe langa corp etc)
    Vreau sa progresez la alergat pe 1 km, cum as putea sa scot un timp cat mai scurt.
    cu un caine ai incercat? :ras-plans:

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    salut!

    florin_symi, poti sa imi spui de unde esti si cum pot sa fac performanta in proba de 800 si 1500? ms

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •