Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 62

Thread: RANDURI PENTRU CEI MAI "ADEVARATI"SUPORTERI"

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1

    RANDURI PENTRU CEI MAI "ADEVARATI"SUPORTERI"

    Dragi prieteni ,

    In urma cu o saptamana mi s-a propus sa fiu moderator pe acest forum care este considerat unul de "risc maxim " ( ). Am avut nevoie de ceva timp ,dar , ieri seara ,am acceptat si , din cate vad , mi-au si aplicat mentiunea "moderator" fara sa imi mai faca " protectia muncii ".Stiu si ei,probabil, ca oltenii sunt oameni destepti si se descurca in orice imprejurare!
    Vreau sa stiti ca este o mare onoare pentru mine sa moderez forumul echipei pe care o iubesc de o viata ,alaturi de care am murit si am inviat de atatea ori. Nu exista echipa mai frumoasa decat Stiinta si nici suporteri mai patimasi.
    Cel care scrie aceste randuri a vazut jucand majoritatea jucatorilor emblematici ai Universitatii , a fost in tribuna la toate cele patru campionate castigate , si , tot din tribuna, a vazut mari jucatori europeni umiliti pe gazonul de pe fostul Central.
    Propunerea ca eu sa fiu moderator se pare ca a venit din partea lui Inter ( si a lui Tudose ) pe care am sa-l rog sa ma ajute īn momentele mai dificile ( sper sa nu fie cazul ) sau in perioadele cand voi lipsi.
    Acest forum este de departe cel mai animat de pe "suporter" si sper ca , impreuna , il vom imbunatati in asa fel incat sa-l facem de neegalat. Ma bazez pe voi toti sa intretinem aici o atmosfera frumoasa si civilizata prin care sa castigam respectul tuturor suporterilor adevarati.
    Sunt fericit ca m-am nascut oltean si vreau sa nu uitati cine suntem ,
    (inclusiv noi ,suporterii ! ). Suntem si vom ramane mereu " CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI ".
    Va multumesc pentru ca existati.

  2. #2
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Bravo ca ai acceptat in primul rand, asa cum iti spuneam este nevoie de unul ca tine pe aici, alaturi de Inter bineinteles.
    Cum iti spuneam si in mail, sunt sigur ca te vei descurca foarte bine.
    Super mesajul de intampinare sefu'
    SUCCES!!!
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  3. #3
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Felicitari Edmond_. De mult era vorba sa fii promovat la postul de moderator.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ieppy , tii cumva cu Craiova!? Randurile astea erau pentru suporterii olteni ,ma mir ca nu ai observat.. De la adversari primesc numai pe "pm"..si , oricum , cu tine nu sarbatoresc pentru ca nu stii cum se bea zaibaru' !
    Dupa ce imi intru cu adevarat in paine o sa ai nevoie de pasaport sa intri aici !

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mama mia , beton mesajul
    Stiu si eu despre atmosfera de pe central , cand juca CRAIOVA-MAXIMA parinitii mei au fost studenti in bucuresti erau la toate meciurile prezenti atat in capitala cat si in Craiova , stiu ca se duceau de dimineata ca sa prinda un loc , nebunie mare , ce-as da si eu sa prind acele vremuri
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    arde-l pe jeppi, si pasapoartele nu se dau, dreptul asta este doar pentru cei cu sange albastru, ca la ferrari
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #7
    junior bluescorpion's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    78
    Reputatie
    1

  8. #8
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #9
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    SUCCES EDMOND

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pacala , sticla ai vrea sa fie o aluzie.!!!? Fii fara grija , o sa dau de baut dupa ce jucam primul meci in cupele europene!!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ceea ce mi se pare incredibil este ca in 22 ore aceasta pagina a fost accesata de aprox 80 de ori ! Asta
    imi reconfirma interesul extraordinar de care se bucura Stiinta ....

  12. #12
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mai confirma faptul ca STIINTA este echipa romaneasca cu cei mai multi fani atat in tara cat si in strainatate.
    Daca jucam in europa am sa fiu si eu prezent cu siguranta!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #13
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Ieppy , tii cumva cu Craiova!? Randurile astea erau pentru suporterii olteni ,ma mir ca nu ai observat.. De la adversari primesc numai pe "pm"..si , oricum , cu tine nu sarbatoresc pentru ca nu stii cum se bea zaibaru' !
    Dupa ce imi intru cu adevarat in paine o sa ai nevoie de pasaport sa intri aici !
    Mai prins, asta e jumatatea mea olteana care tine cu Craiova. Acum serios, chiar sunt juma' oltean. Titlul spune pentru cei mai adevarati suporter. Eu ma consider adevarat si pe deasupra mai sunt si suporter. Imi pare rau ca ma consideri adversar, eu nu o fac. Zaibar nu stiu sa beau e adevarat.

    Si acum ceva mai serios: Nu stiu ce vrei sa faci cu paine aia insa daca tu chiar vrei sa nu mai intre nimeni aici(si ma refer la alti suporteri) atunci nu consider asta o idee buna. Daca te uiti la ce scrie sub Suporter o sa vezi:

    Fiecare echipa cu galeria ei. O comunicare mai buna intre fanii fiecarui club din Diviziile A si B.

    Asta e parerea mea. Acum sper ca nu o sa iei masuri drastice impotriva mea insa spune sincer, nu e mai bine daca invatam sa nu ne mai uram? Nu e mai bine sa comunicam decat sa ne injuram?

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    ieppy tu esti dinamovist nu iti mai gasi scuze.
    Eu cand am venit la voi pe forum m-ati izgonit, locul asta este special pt fanii olteni, daca vrei poti sa deschizi un topic separat pe forumul UNIV.CRAIOVA si discutam acolo cu adversarii
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    ady, am vorbit cu tine cumva? Mai tii minte de ce te-am dat afara? Veneai cu mesaje gen Cariova e cea mai tare, Dinamo e vai de capul lor. O sa retrogradati, bla, bla, bla. Nu ti se pare normal sa te dam afara? daca veneai cum a venit azi frozen la noi atunci nu iti spunea nimeni nimic. topic separat cu adversarii, fii mah serios. Asta pute prea mult a discriminare. Adica omul care intra aici pe forum nu are voie sa posteze unde vrea el ci numai in locuri speciale. Dca nu incalc nici o regula atunci nu vad de ce nu as avea voie sa imi dau cu parerea. Atata timp cat nu incerci sa agiti spiritele.

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ieppy , mai citeste odata mesajul meu ! Presupun ca ti-ai luat prea in serios rolul si esti prea serios si ca persoana particulara ,fii mai degajat , este doar un joc..... nu am nimic cu tine si nici cu cei care intra aici in mod civilizat...nu as putea , atat timp cat suporterii nostri intra pe forumurile altor echipe... Eu glumeam , dar oricum invata sa bei zaibar... este sanatos..din toate punctele de vedere ...
    Last edited by EDMOND_; 11th December 2003 at 20:04.

  17. #17
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Atunci, ca sa pun altfel problema:

    Ce e ala zaibar?

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asta este , vezi !? Trebuie sa afli singur , daca vrei sa ne cunosti cat de cat...
    Mai vorbim pe pm mai tarziu, acum plec de la birou...am niste probleme...ma cheama astia la club sa vada daca suntem de acord cu antrenorul pe care l-au gasit... o zi buna....

  19. #19
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    o sa incerc sa imi folosesc contactele. bafta si vezi sa nu il pui pe Rednic ca il vreau eu in administrativ la Dinamo

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Punem pe cine vrem noi! Nu cerem aprobarea nimanui!! Va rog sa mai cititi odata mesajul meu..se adreseaza exclusiv suporterilor olteni.... va asteptam cu "simpatie" pe celelalte pagini ..

  21. #21
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    felictari EDMOND_ cu toate ca mesajul meu vine cam tarziu :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •