Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 73

Thread: Eric Bicfalvi

  1. #22
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    bicfalvi e cel mai bun jucator din noua generatie a romaniei

  2. #23
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    corect

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    aseara a fost praf.

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Banel e praf de cand lumea...asa ca...ERIC RULEAZA!

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    da, d-aia il injurau aia aseara pe stadion.
    cred ca din min.70 a pierdut toate mingile care au trecut pe la el.
    ar trebui imprumutat pe undeva, sa mai capete niste experienta, ca inca nu e pregatit.

  6. #27
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Nu e corect ca dupa un meci nereusit sa trecem la injuraturi la adresa unui jucator
    Bafta, Reghe!

  7. #28
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pai la cum joaca echipa acum ar trebui imprumutati toti jucatorii

  8. #29
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Miza a fost prea mare pentru Eric... Cate meciuri are el in Liga 1 macar? Foarte putine! Asa ca...intr-adevar are nevoie de un imprumut! La fel ca si Ochirosii!
    Muzzwrinka

  9. #30
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    Niste idioti cei care injura un copil...sa ramana in pestera lor acolo
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  10. #31
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Miza a fost prea mare pentru Eric... Cate meciuri are el in Liga 1 macar? Foarte putine! Asa ca...intr-adevar are nevoie de un imprumut! La fel ca si Ochirosii!
    iar povestim povesti vanatoresti cu pesti?

    si cu cine mma naibii vrei sa joci? daca ii dam pe toti dracului cu cine mai jucam? D ce altii pot avea jucatori de 18 ani in CL? aia-s mai cu mot? hai terminati cu prostiile si vrajelile astea, ca deja ma disperati...

    tot ce-i tanar, e dornic de afirmare, de castig de victorii. Experimentatii pe care-i adoram atat sunt plini de bani si glorie si-i doare la soseta de alte performante.... vor sa-si mai puna un ban deoparte si deja se gandesc la pensie
    Daca ar fi gandit toti asa, Hagi era un biet taximetrist pe litoral la ora asta....

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    da, normal ca sunt idioti.
    dar Eric ar trebui imprumutat pe undeva ... e spre binele lui.
    Acum ca a revenit si Cristocea, a fost luat si Surdu, mi-e foarte greu sa cred ca va prinde multe meciuri.

    si se observa ca pe postul de mijlocas central nu da randamentul care-l da pe stanga.

  12. #33
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Si pe asta Luis sa-l dam la Buzau ?? Adevarul ca ne si da mana sa dam jucatori la ce lot avem nu ? ....Dupa episodul-tragedie cu Ochi ar fi o crima sa il indepartam si pe copilul asta si unde ????? la GLORIA BUZAU !!??!!??
    Zbor pana la stele.

  13. #34
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    da ia sa-i dam pe toti sa inchidem portile si sa ne uitam la patinaj artistic de acum inainte... sa inchidem portile in Ghencea si sa ne vedem de crosetat apa minerala.....

  14. #35
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerry20cm View Post
    da, normal ca sunt idioti.
    dar Eric ar trebui imprumutat pe undeva ... e spre binele lui.
    Acum ca a revenit si Cristocea, a fost luat si Surdu, mi-e foarte greu sa cred ca va prinde multe meciuri.

    si se observa ca pe postul de mijlocas central nu da randamentul care-l da pe stanga.
    Sunt de acord
    Muzzwrinka

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Fie ca vrem sa acceptam sau nu, nici Bicfalvi nici Ochirosii nu sunt copti (inca) pentru CL.

    Rar se nasc jucatori romani care la varste fragede se ridica la nivelul partenerilor de interecere din competitiile europene. Un Hagi, un Dobrin, chiar un Adi Ilie.
    Cu Bicfalvi toti il vroiau in teren mai mult, sa il fortam. Pai tocmai, ca este de evitat asa ceva, ei trebuie sa creasca, nu pot ajunge titulari - caz in care am avea mari pretentii de la ei, din moment ce ei au unele lipsuri, lipsuri care vor disparea odata cu timpul si prin multe jocuri oficiale, fie chiar si la Buzau.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    bine, in conditiile de fata, cu Radoi si Plesan accidentati, nu cred ca va fi imprumutat.
    in fine, un jucator talentat, dar mai are pana sa ajunga un jucator de baza la Steaua.

  17. #38
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Fie ca vrem sa acceptam sau nu, nici Bicfalvi nici Ochirosii nu sunt copti (inca) pentru CL.

    Rar se nasc jucatori romani care la varste fragede se ridica la nivelul partenerilor de interecere din competitiile europene. Un Hagi, un Dobrin, chiar un Adi Ilie.
    Cu Bicfalvi toti il vroiau in teren mai mult, sa il fortam. Pai tocmai, ca este de evitat asa ceva, ei trebuie sa creasca, nu pot ajunge titulari - caz in care am avea mari pretentii de la ei, din moment ce ei au unele lipsuri, lipsuri care vor disparea odata cu timpul si prin multe jocuri oficiale, fie chiar si la Buzau.
    si ajunge la naiba ca Gurita si la 34 de ani e prea batran sa mai joace in CL... cum vrei sa-l rodezi daca nu-l bagi in meciuri tari? ce experienta castiga el pt CL jucand la Buzau? anul trecut ii acuzam pe stelisti ca s-au uitat la spanioli ca la icoane de aia ne-a batut Realul... pai aia nu erau jucatori rodati in Liga 1 si in UEFA? si tot au luat-o in freza si umblau cu hartiuta dupa autografe prin vestiare....

  18. #39
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    @Yoyo...Bicfalvi se vede ca nu e pregatit pentru Liga Campionilor! Experienta o capeti jucand fotbal! Nu stand pe banca!
    Realul ne-a batut pe diferenta de valoare
    Muzzwrinka

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    si ajunge la naiba ca Gurita si la 34 de ani e prea batran sa mai joace in CL... cum vrei sa-l rodezi daca nu-l bagi in meciuri tari? ce experienta castiga el pt CL jucand la Buzau? anul trecut ii acuzam pe stelisti ca s-au uitat la spanioli ca la icoane de aia ne-a batut Realul... pai aia nu erau jucatori rodati in Liga 1 si in UEFA? si tot au luat-o in freza si umblau cu hartiuta dupa autografe prin vestiare....
    Doar nu or sa stea 15 ani la Buzau . 6 luni, un an. Sau sa stea in lot dar nu titulari, nici Banel, nici Goian cand au venit nu au fost titulari, nu prea au jucat primele 6 ani si cel putin Goian avea ceva experienta.

    In fien, eu vad altfel situatia si vad ca si cei trei antrenori(Gica, Massimo, Giginho o vad la fel.

  20. #41
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pai valoare nu jucand ti-o faci? castiga el valoare la Buzau?
    Hai sa ne gandim la Chivu.... eu cand l-am vazut prima data credeam ca e angajatul FRF sa care bagajele tricolorilor... a doua oara cand l-am vazut marca la europene (sau mondiale, ce erau )... daca se mergea pe "logica" voastra asa-i ca freca ghetele pe la Resita?

  21. #42
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    chivu a jucat vreo 3 ani la echipa mare a lui CSM Resita.
    Bicfalvi are doar 15 meciuri la Jiul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •