Page 12 of 33 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 688

Thread: FCU POLI TIMISOARA (Stiri)

  1. #232
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    ce respect poti sa ai tinere pentru huligani, fiecare e liber sa se exprime cum vrea. ce frunce e timisoara daca se intampla fenomene de tipul asta. ar fi un pic mai bine daca ati fi un pic mai civilizati. sunteti foarte increzuti si asta nu e chiar foarte bine. un pic de bun simt nu ar strica.

  2. #233
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mblue
    sunteti foarte increzuti si asta nu e chiar foarte bine.
    ok atunci stai la cugir si nu venii la increzuti
    https://t.me/pump_upp

  3. #234
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mblue
    ce respect poti sa ai tinere pentru huligani, fiecare e liber sa se exprime cum vrea. ce frunce e timisoara daca se intampla fenomene de tipul asta. ar fi un pic mai bine daca ati fi un pic mai civilizati. sunteti foarte increzuti si asta nu e chiar foarte bine. un pic de bun simt nu ar strica.
    sa sarbatoreasca la ei in bucale pana pica lati... in tm asa ceva nu se va tolera.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  4. #235
    Int. Explorer Darius's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,065
    Reputatie
    1
    Stire publicata ieri pe site-ul oficial al alb-violetilor, www.politimisoara.com:

    Astazi dimineata Gluscevici a fost operat de fractura zigomatica (arcada) in urma accidentarii suferite in meciul cu Jiul. El va avea fixata o msca speciala si va reveni la antrenamente peste trei zile.
    Simek a iesit ieri din spital dupa o saptamina petrecuta in urma operatiei de ligamente incrucisate si in curind va incepe gimnastica de recuperare.
    Boots to unwashed masses!

  5. #236
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio
    sa sarbatoreasca la ei in bucale pana pica lati... in tm asa ceva nu se va tolera.
    deci cineva ce nu tolereaza cum se numeste....nu am auzit....cand am venit in timisoara credeam altceva, dar nu e chiar asa. e deasupra bucurestiului dar .... in fine, sper doar ca oamenii de aici se fie o categorie aparte

  6. #237
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    mblue>lasa-ne pe noi cu intoleranta noastra si vezi-ti de echipa favorita;apropos:care e?ca de some team nu am auzit;joaca in judet?
    Aici Timisoara,Romania;
    Ora exacta!

  7. #238
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    ce fain tre sa fim noi toleranti cu toti tampitii si n-avem voie sa zicem nimic ca vezi doamne Timisoara e orasul revolutiei, al liberei exprimari si chestii din astea. Ei uite ca mai avem si noi ceva de zis... chiar daca nu e pe placul unora.

    mblue, nici de orasul Undeva n-am auzit... prin ce judet vine?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  8. #239
    Int. Explorer Darius's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,065
    Reputatie
    1
    Se pare ca Mihaita Plesan are probleme mari la genunchiul stang...el se afla la Milano, unde a fost supus astazi-dimineata unei operatii de menisc...
    Boots to unwashed masses!

  9. #240
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    numai vesti bune.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  10. #241
    Int. Explorer Darius's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,065
    Reputatie
    1
    Plesan va rata tot restul returului ca urmare a operatiei la care a fost supus in Italia...
    Boots to unwashed masses!

  11. #242
    sport legend alex_6tm's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    Naspa..Pl;esan era cordonatorul echipei. Chiar daca multi il injurati eu zic ca in jurul lui este asezata toata echipa si este un jucator foarte bun.
    [B][COLOR="DarkOrchid"]Astazi noi cantam,
    Si incurajam,
    Politehnica,
    Tu esti viata mea.
    Ale ale ale ale ale ale ale ale...[/COLOR][/B]

  12. #243
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    "Aproximativ 20 de suporteri ai echipei Poli Timişoara s-au adunat în Piaţa Operei, în noaptea de joi spre vineri, pentru a-şi manifesta bucuria faţă de ratarea calificării formaţiei Steaua în finala Cupei UEFA."

    Eu va doresc sa terminati sezonul urmator pe unul din locurile 5 sau 6 si atunci o sa realizeze toti cei de seama celor 20 timisoreni (toata tara va "stimeaza'', ca oameni sunteti zero) ca iar nu jucati in cupele europene, asta fiind si o consecinta a rezultatului de aseara care a produs atata "bucurie" in Timisoara.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #244
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    am mai spus-o:

    STELISTI, PUTETI BAGA TOATA DIVIZIA A IN UEFA CA TOT NU VOM TINE CU VOI!

    sper ca s-a inteles.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  14. #245
    polist Carlos Gambino's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Fortaleza
    Posts
    1,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    "Aproximativ 20 de suporteri ai echipei Poli Timişoara s-au adunat în Piaţa Operei, în noaptea de joi spre vineri, pentru a-şi manifesta bucuria faţă de ratarea calificării formaţiei Steaua în finala Cupei UEFA."

    Eu va doresc sa terminati sezonul urmator pe unul din locurile 5 sau 6 si atunci o sa realizeze toti cei de seama celor 20 timisoreni (toata tara va "stimeaza'', ca oameni sunteti zero) ca iar nu jucati in cupele europene, asta fiind si o consecinta a rezultatului de aseara care a produs atata "bucurie" in Timisoara.
    Hai sictir, ghiolbane ! Esti liber sa-ti exprimi frustrarile pe subforumul stelei, nu aici...
    zambon, suport your local undertaker, drop dead.

  15. #246
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Mica Publicitate

    Oferte de munca:
    Club de fotbal cu pretentii eurpene selectam, recrutam portar. Experienta internationala relevanta minim 2 ani (exp. portar la Marriott etc.) exclus Crowne Plaza. CV in engleza la fax 021.342.42.42

    Locuinte:
    Schimb garsoniera situata in zona 23 August cu vila cu 4 camere pe malul raului RiverSide. Middlesbrough 07. Relati la 021.342.42.42

    Auto:
    Cumpara autobaza model Sorin Cartu '90. Ofer la schimb un model Olaroiu 2000. Relati la 07.MM.MM.MM.MM.MM

    Comemorari:
    Se implinesc 34 de minute de cand nu am mai trecut de centrul terenului.

    Diverse:
    Vrajitoarea SCUTER MARIA, adevrata fiica a Mamei Omida, cu licenta in domeniul magiei negre si albe, face descantece in limba engleza pentru a dezlega ghete de fotbalisti aflati in Anglia in delegatie. Pretul este de 5.000 USD + crucifix Muntele Athos. Programari la scuter-maria_4-2@steluta.ro

  16. #247
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    misto.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  17. #248
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Echipa Nu Joaca Nimic,asta Si Datorita Si Lui Hagi Cu Limbajul Lui De Lemn.

  18. #249
    incepator Mr Smith's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    20
    Reputatie
    1

    Smile

    Quote Originally Posted by starsteel
    "Aproximativ 20 de suporteri ai echipei Poli Timişoara s-au adunat în Piaţa Operei, în noaptea de joi spre vineri, pentru a-şi manifesta bucuria faţă de ratarea calificării formaţiei Steaua în finala Cupei UEFA."

    Eu va doresc sa terminati sezonul urmator pe unul din locurile 5 sau 6 si atunci o sa realizeze toti cei de seama celor 20 timisoreni (toata tara va "stimeaza'', ca oameni sunteti zero) ca iar nu jucati in cupele europene, asta fiind si o consecinta a rezultatului de aseara care a produs atata "bucurie" in Timisoara.
    Iti recomand sa citesti articolu lu tolontan din gsp-ul de ieri de vreo 5 ori si atunci o sa intelegi.....
    si erau peste 100 dar ma rog.....e greu cu matematica asta...

    PS: incredibil dar deabia acum scriu primu mesaj aici..... nici mie nu imi vine sa cred
    "Fie să renască numai cel ce har / Are de-a renaşte curăţit prin jar / Din cenuşa proprie şi din propriu-i scrum / Astăzi ca şi mîine, pururi şi acum."—Phoenix

  19. #250
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    in cazul asta bine venisi si spor la treba.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  20. #251
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Ce se mai aude mah de Poli? Mai spera la Cupa UEFA sau se gandesc la Intrtoto. Pacat... la Timisoara sau bagat foarte multi bani... dar nu se vad rezultate. Mai bine Marian Iancu cumpara echipa Sportului Studentesc... sau mai bine... sa finanteze pe Sportul. Stati linistiti n-am nimic cu Poli, nu mi-o luati in nume de rau!

    Forza Steagu' !!!

  21. #252
    Int. Explorer Darius's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,065
    Reputatie
    1
    Poli este o echipa in constructie...vor veni si rezultatele muncii care se depune acum.
    Cred ca in momentul de fata cel mai important lucru pentru Poli este continuitatea...atat la nivelul jucatorilor (sa nu se mai cumpere jucatori cu duzina si sa se dea incredere jucatorilor din actualul lot, jucatori pe care s-au dat bani grei), cat si la nivelul bancii tehnice si a conducerii clubului.
    Asadar, noutati nu prea sunt in momentul de fata...
    Boots to unwashed masses!

  22. 6th May 2006, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •