View Poll Results: UTA - FC Bihor

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Bate UTA

    10 55.56%
  • Egal

    1 5.56%
  • Bate Bihoru'

    7 38.89%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 100

Thread: UTA - FC Bihor

  1. #1
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Nici nu ma gandesc ca UTA nu va bate Bihorul sambata.

  2. #2
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Pai cum sa te gandesti cand faci afirmatii de copil scapat nesupravegheat la tastatura? O echipa care nu a marcat de 3 sau 4 etape ,aflata la retrogradare cica 'nu are cum' sa nu bata sambata. Sa castigi un meci trebuie sa si inscri,ori ei nu au mai reusit de ceva timp.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  3. 3rd April 2006, 14:33
    Reason
    dublura

  4. #3
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    si sincer... nu cred ca se mai pot autodepasii utistii ca si anul trecut, cand barele portilor au tinut cu ei... ii rupem
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  5. #4
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    ARAD
    Posts
    227
    Reputatie
    1
    @omul
    @bihoreanul
    Voi atata stiti: ca "U" nu promoveaza, ca UTA retrogradeaza, ca Mediasu' sunt slabi etc. Dar voi? Uitati ca ultima voastra promovare se datoreaza unor aradeni (Ionut Popa, Dan Manaila, Cristi Munteanu, Marne s.a.) iar o alta promovare se intrezareste tot mai greu? Pe mine nu ma intereseaza: promovati daca sunteti in stare... invingeti sambata daca puteti...Nu stiti decat sa doriti in primul rand raul altora
    Oare chiar nu se intreaba nimeni de ce nu e scandal la noi vis-a-vis de situatia din clasament? Va spun eu: pt. ca echipa joaca mult mai bine decat in tur ( jucatori si joc de primele 3 locuri). Toate meciurile le-am dominat si am jucat cu echipele de pe locurile 1 si 2 (e adevarat nu am inscris dar si din cauza ghinionului) la Medias am avut 3 ocazii mari, o bara dar ei au inscris si
    Un lucru e clar: sambata va fi razboi in teren pe noi ne intereseaza doar victoria

  6. #5
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    explicatii : 1. io nu-i vreau raul lui U, raspund doar cu aceeasi moneda.
    2. Mediasul n-am zis ca sunt slabi, da' ce sa caute aia in A !? strica peisaju... ar fi aiurea sa promoveze dintr-o serie in care mai sunt Bihorul, UTA sau U...
    3. cat despre UTA... pe langa tensiunea care o sa fie, doar si noua ne trebuie doar victoria, mai avem si o revansa de luat
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  7. #6
    press..someting Cosmin Salajan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    cluj napoca
    Posts
    1,058
    Reputatie
    1
    scote-te scote-te
    Semnatura

  8. #7
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Mah aradene,tu cred ca suferi de complexul locului 11,ca altfel nu-mi explic iesirea ta la adresa noastra.In caz ca nu ti-ai dat seama ,noi pe aici mai facem cate o ironie ,o gluma ,o bascalie ,ca altfel ne-am pierde toti mintile cu nivelul scazut al B3-ului. Nimeni nu are nimik cu altcineva,ar fi si culmea ca suporterii echipelor cu traditie sa nu se respecte intre ei.Cine se bucura de raul vostru mah? Eu unul nu as vrea (poate doar un pic) ca UTA sa pice ,dar daca voi sunteti acuma la retrogradare,ce vrei sa facem ,sa plangem? Altcineva plange pt noi ca ne merge prost? Asa e in fotbal,cu urcusuri si coborasuri.Cat despre faptul ca noi am avut jucatori de la voi cand am promovat,asta este.Daca te uiti de-a lungul istoriei si voi ati avut de la noi si noi de la voi jucatori,ca de asta s-a inventat transferul.Despre meciul cu Salonta, poate ca l-ati dominat,dar la Medias cred ca glumesti cand zici cand i-ai dominat.Uita-te la caseta tehnica si la relatarile celor care au fost acolo sa vezi ce zic.Apropo,nu mai acuza tu pe altii,ca ti-am citit postarile de pe uta.zoom.ro ,unde esti cam singurul cu remarci acide la adresa noastra,nu mai fa pe Maica Tereza si las-o mai moale,ca esti cu musca pe caciula.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  9. #8
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    UTA rupetzi-le fashu sambata, si o sa taca apoi ca kktu in iarba.

  10. #9
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    ARAD
    Posts
    227
    Reputatie
    1
    Eu am inceput sau voi? Apoi e adevarat mai glumim insa e clar ca nu ne vreti binele. Nu-mi spune tu de caseta tehnica ca am vazut toate meciurile (cel de Medias la televizor) si stiu despre ce vorbesc. Oricum recunosc cei mai tari in clont de pe net sunt bihorenii doar ca nu cred ca e destul.
    P.S.1 Sunt foarte rau cu cei care se dau la UTA
    P.S.2 Radeti in continuare eu imi doresc sa rad sambata si mai ales la sfarsitul campionatului
    P.S.3 Pe forumul UTA-ei am incercat sa am f. putine replici la adresa Timisoarei si mai ales Oradei. Nu-mi amintesc si poate confunzi site-ul si nick-ul

  11. #10
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bihoreanul
    Pai cum sa te gandesti cand faci afirmatii de copil scapat nesupravegheat la tastatura? O echipa care nu a marcat de 3 sau 4 etape ,aflata la retrogradare cica 'nu are cum' sa nu bata sambata. Sa castigi un meci trebuie sa si inscri,ori ei nu au mai reusit de ceva timp.

    Mai bihorene, daca nu va bat, situatia aradenilor e nashpa de tot, si nu cred io ca UTA e echipa de retrogradare sau ca e mai slaba decat Unirea care v-au cam tras-o
    Da` deja-i ceva normal pentru voi, asa faceti inainte fiecarui meci "batem tot, rupem tot, ii umilim" si dupa ce v-o furati 3 zile nu mai dati pe forum
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #11
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Noi sau voi ati disparut de pe net dupa meciul de la ORadea si dupa meciul cu Resita? Hai mah lasa atacurile ca nu-si au rostul.Voi va laudati in iarna cu 'vedetele' gen Talvan,Galdeanu si mai stiu eu ce relicve.Ati furat-o la Oradea ,ati luat-o la Resita,ati facut blat la Dej si ati castigat,sunteti pe 5 si tot va mai auzim ciocu? Sunteti mai rau ca oltenii. Cand nu va baga nimeni in seama ,va infiltrati si voi in discutii.Ce treaba aveati voi la discutia dintre aradeni si bihoreni?
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  13. #12
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    E forum mai bihorene pot sa-mi dau cu parerea despre orice

    Eu n-am disparut de pe forum dupa meciul cu FC Bihor, daca ai chef poti sa cauti si o sa gasesti postari de-ale mele chiar a doua zi dupa meci. In schimb voi v-ati facut diparuti o saptamana imtreaba dupa meciul cu Sarma

    PS: Talvan a fost printre cei mai buni oameni in meciul de la dej, blat numai in capsorul unui ziarist tembel, dupa care s-au luat toti inteligentii.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  14. #13
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    bihorene mesajul anterior l-am sters...dar vad ca o tii sus si tare cu blatu de la Dej..si atunci iti spun ce am spus si prima data...ca daca as avea un AK-47 l-as descarca tot in tine pana s-ar infunda.

  15. #14
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Si de ce ma rog l-ai descarca,doar sa scapi de frustrarea ca echipa 'fanion' e doar pe locul 5? Cu sau fara mine sau altul,frustrarea iti va ramane baiatule,asa ca bate din palme la urmatorul meci poate vor juca ceva 'galacticii' tai,ca armata sigur nu ai facut-o pentru a fi in masura sa te pronunti despre arme.
    PS: stii cum se trage piedica macar?
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  16. #15
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    @rosu-alb
    din partea mea, iti doresc sa razi sambata cat poti, namai ca iti recomand sa te trezesti devreme, ca sa bagi macar doua trei hohote, ca dupa 12:50 o sa fie numa' hohote de plans . Cat despre sfarsitul campionatului nu pot sa zic ca mi-as dori sa plangi... Ia uite cum va arata meciul de sambata www.fcbihor.as.ro, io zic ca-i de plāns Apropo' - s-ar putea baga totusi un thread nou, ca aici suntem total pe langa subiect...
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  17. #16
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    doara baga ma omule, nu esti la gradinita aici sa-i ceri voie d-mnei educatoare
    Chiar ca ar trebui un thread, sa avem la un loc toate declaratiile curajoase ale bihorenilor de dinainte de meci si cele de dezamagire dupa ce si-o fura

    Vb. cu micutzu sau cu Dark sa va mute si posturile de-aci in threadul ala...
    Last edited by t.b.; 4th April 2006 at 02:18.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  18. #17
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    E tare poza 'omule' Ce provocare la violenta? Intra la ei pe forum www.fcuta.zoom.ro sa-i vezi pe ai mei ce declaratii au Astia sunt chiar complexati mah: 'cica taranii vin vreo 500 asa au scris pe forumul lor'OARE CE VA FI LA MECI? 'Hai taranii pe tractoare haide...
    500? Mai greu. Oricum vin sa ne scufunde si numai gandul asta m-ar face sa rup tot pe teren in locul jucatorilor (RED&WHITE uite dovada pe care nu o recunosteai)','Despre meci, eu unul sunt optimist si zic ca batem, cat despre ei, lasa-i numa' sa vina','Kidule pregatiti ceva special? Macar asa de rezerva ca aia vin cu ganduri. (si tot prietenul nostru RED)'. Cred ca doare rau prostia la voi prin Arad.Pe deasupra mai sunteti si complexati (nu toti)
    Red&White,eu chiar vreau sa ne intalnim sa-i rupi picioarele unui bihorean. Nu eram sigur ca merg la meci,dar acuma fac pe drequ in 4 sa ajung,doar sa-l vad pe RED ('marele' ultras) Am mai umblat eu si in alti ani cu fularul cu FC Bihor la gat prin Arad si nu-i vedeam pe 'violentii' suporteri aradeni. Mah aradene,trimite-mi pe mail un nr de tel ,poate iesim la o 'bere' sa-mi faci cunostinta cu prietenii tai din galerie.Cine stie,poate o sa ai surprinderea ca-i cunosc pe jumate dintre ei.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  19. #18
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Desi doar din punct de vedere al traditiei, acest meci poate fi catalogat derby.
    Sper intr-un meci frumos, arbitraj corect si bineinteles in victoria noastra


    FORZA UTA !!!
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  20. #19
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    hmmm, UTA e o echipa mai buna acum decat a fost in tur, cu lotul de acum. despre Bihor... nu sunt sigur. un lucru e clar, sambata UTA trebuie sa faca totul sa castige. nici egalul nu e bun...

    multi uitati ca echipa de pe locul 10 (UTA) a jucat cu echipele de pe locurile 1, 2 si 3 (Gaz, Liberty si ISCT) meciuri din care a reusit 2 puncte. nu e bine, nu e nici f.rau, 2 din meciuri fiind in deplasare. faptul ca nu am inscris, tine un pic si de nesansa. mai vedem noi sambata cine boceste

  21. #20
    press..someting Cosmin Salajan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    cluj napoca
    Posts
    1,058
    Reputatie
    1
    bate UTA
    Semnatura

  22. #21
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Ca exprimare in teren suntem mult peste ce am fost in retur. treaba mai nasoala e pasa decisiva dar mai ales finalizarea. Adevarul ca cel putin cu Liberty, minute in sir nu reuseau sa treaca de centrul terenului si aglomerau in fata portii. La noi apararea e mult peste cea din tur (exceptand greseala de la Medias) iar daca oradenii ies la joc nu scpa fara gol.
    Sper sa se sparga o data gheata, daca dam un gol or sa curga dupa aia.

    FORZA UTA
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •