View Poll Results: Este Carlos o pierdere vitala a Stelei, contra Rapidului?

Voters
102. You may not vote on this poll
  • Da

    71 69.61%
  • Nu

    31 30.39%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 137

Thread: Steaua, fara Carlos contra Rapidului

  1. #22
    junior robin28's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Iasi
    Posts
    96
    Reputatie
    1
    deja pe gsp.ro - spun ca s-ar putea maine sa joace carlitos - dar cu infiltratii si daca ii da voie medicul
    Arde Iasul !!!

  2. #23
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    15
    Reputatie
    1

    calm!

    lasa mah...ceee...steaua sta in carlos? ce naiba...la valoarea lotului...n-a spus gigi ca sunteti calificati 90%,acuma sunteti 80% in semifinale. stati linistite, oite speriate, ca ne bateti tur-retur...si luati si cupa Uefa.
    Forta lu' Stelutza!

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    M-am gandit si eu ca poate fi manevra, sa deconcentrezi adversarul. Dar nu am auzit pe nimeni sa faca asa ceva. A fost cam cusut cu ata alba. Presa 15 minute, se pleaca, iar Carlos se accidenteaza la miuta.


    Pe absentele Stelei si un plus pentru Lucescu la tactica. Dar, cum zice si Olaroiu, diferentele nu vor fi facute de antrenori. Ramane de vazut. Mingea e rotunda. Feelingul meu e ca se duce Rapidul, asta inainte de Carlos.
    Botanisti de ultima speta mai Vadime ,tu si ziaristii tai.
    V`a da memelu ce vrea el.
    Ma mir ca nu a zis ca Radoi si Carlos s-au cionic si ambii au dubla fractura de tibir si peroneu.

    Si daca e absent Carlos care e problema.
    Daca ia maine Coman un galben si nu joaca in retur? Nu e aceeasi problema?
    Ai nostrii vor fi mai concentrati , rapizii mai relaxati , deci care e problema.
    Eventual jucam la 0-0 ,si in retur cu Carlos si Bostina ii executam.

  4. #25
    sport legend my_bogdan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Botosani-Iasi
    Posts
    399
    Reputatie
    1
    oricum...cine o sa intre in poarta o sa cam someze pt ca rapidul nu va ajunge prea des la poarta noastra , eh... daca o da Coman pana in careul nostru nu se pune

    FORTZA STEAUA

  5. #26
    senior dasal's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    In fata calculatorului
    Posts
    228
    Reputatie
    1

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by my_bogdan
    oricum...cine o sa intre in poarta o sa cam someze pt ca rapidul nu va ajunge prea des la poarta noastra , eh... daca o da Coman pana in careul nostru nu se pune

    FORTZA STEAUA
    Esti cam optimist,vrei sa Cernea,sau cine o fi in poarta.
    Cel care poate zambi cand lucrurile merg prost, s-a gandit deja la cineva pe care sa dea vina.

  6. #27
    incepator sheva_bog's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    CARLOS joaca stati linistiti am vorbit acum cu nesu care e un bun prieten al meu si e manevra !!! MAINE or sa zica ca joaca cu infiltratii !!! iar apoi pana la meciul retur ca si-a revenit !!!! ASA ca frati stelisti stati linistiti ca oricum rapid nu o sa aiba 3 sututi pe poarta in astea 2 manse si cu carlos si fara !!!

  7. 29th March 2006, 22:30

  8. #28
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sheva_bog
    CARLOS joaca stati linistiti am vorbit acum cu nesu care e un bun prieten al meu si e manevra !!! MAINE or sa zica ca joaca cu infiltratii !!! iar apoi pana la meciul retur ca si-a revenit !!!! ASA ca frati stelisti stati linistiti ca oricum rapid nu o sa aiba 3 sututi pe poarta in astea 2 manse si cu carlos si fara !!!
    te rog sa`mi zici ultimele 2 cifre din coada de la numarul de moibil a lui Nesu , ca sa te cred...
    eu chiar am numarul lui , l-am sunat acu 5 min si nu raspunde...

    zi`mi ori primele 2 cifre , ultimele 2 (din numar , nu din prefix)
    pe public sau pe PRV
    ---------
    am sunat si eu pe cineva , o sursa anonima si uite ce zice:

    A adevarat ca a iesit de la antrenament. Sansele sa joace sunt sub 50% , dar se va decide maine dimineata !

  9. #29
    Rapidist 100%rapidist's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Romania, Tg-Mures
    Posts
    545
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sheva_bog
    CARLOS joaca stati linistiti am vorbit acum cu nesu care e un bun prieten al meu si e manevra !!! MAINE or sa zica ca joaca cu infiltratii !!! iar apoi pana la meciul retur ca si-a revenit !!!! ASA ca frati stelisti stati linistiti ca oricum rapid nu o sa aiba 3 sututi pe poarta in astea 2 manse si cu carlos si fara !!!

    Tu vezi ce scri???Carlos oricum nu facea nimic decat se uita la golurilr pe care le primea!!a mai aparat el un sut si toata lumea la laudat!!!RAPID-STEAUA2-0!!!
    Rapidist pana la moarte si dupa!!!:

  10. #30
    anti fecalizare S2K's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    UK
    Posts
    642
    Reputatie
    1
    E facatura...

  11. #31
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 100%rapidist
    Tu vezi ce scri???Carlos oricum nu facea nimic decat se uita la golurilr pe care le primea!!a mai aparat el un sut si toata lumea la laudat!!!RAPID-STEAUA2-0!!!
    Pai daca n-a avut decat d'astea imparabile... zi ca Coman o scotea p'a lu' Balace !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  12. #32
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am un prieten prieten cu Radoi, cica asa e, joaca Carlos maine.

  13. #33
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    stati linistiti...
    strategia stelei e mai mare
    duminica a vrut sa`i dea accidentati pe paraschiv , goian si petre marin , si vezi doamne nu se mai refac
    a avut Oli nevoie de ei , si pac i`a bagat ;

    acum figura cu Carlos ...

    tot ce le cerem e sa fie concentrari indiferent cine joaca si cine nu !

    Hai bafta ca ma bag la somn , ca e greu de tot drumu pan la Bucuresti !
    Ne auzim cu bine vineri pe la un moment al zilei

  14. #34
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    am eu un vecin care e prieten cu prietena verisoarei lui carlos...si cica va juca maine in contra rapidului...ba mai mult va marca si un gol din poarta in poarta!
    Forta lu' Stelutza!

  15. #35
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cica mama lui Carlos l-a sunat pe Tolontan care a sunat la siteul de suporteri al stelei si cica sint sanse 50-50.

    Eu am sunat la Carlos, dar e in baie de o ora, se pare cu prietena lui care ii freaca piciorul accidentat. Cu gura.

    A si inca un lucru. Am sunat na nasu' lui Danut Coman, cica ii i frica sa nu ii faca maine felu' stelistii.

  16. #36
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    A si inca un lucru. Am sunat na nasu' lui Danut Coman, cica ii i frica sa nu ii faca maine felu' stelistii.
    Ai vb cu tudose?
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  17. #37
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Eu am sunat la Carlos, dar e in baie de o ora, se pare cu prietena lui care ii freaca piciorul accidentat. Cu gura.
    Mda... si cand te-am rugat sa-mi dai si mie numarul, ai zis ca nu-l ai! Te-ai scos de o exclusivitate, respectele mele!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #38
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Tocmai acum am fost si eu sunat de ambasadorul Armeniei din Camerun sa-mi spuna ca, datorita faptului ca Carlos s-a accidentat pe Giulesti, Copos a decis sa-l imprumute pe A**** Bete lui Gigi pana se rezolva problema medicala. Totul dupa exemplul lui Berlusconi care l-a dat pe Abbiati lui Juve dupa ce la un amical l-a calcat Kaka pe mana pe Buffon.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  19. #39
    incepator
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    RESITA
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Buni lu Radoi ia spus pe messenger lu bunicamea ca e facatura faza cu Carlos.
    UCM RESITA-CAMPIOANA IN 2007

  20. #40
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    le e frica rau la stelisti. au si motive

  21. #41
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi84
    Buni lu Radoi ia spus pe messenger lu bunicamea ca e facatura faza cu Carlos.
    Nu si-a pus bunica-ta google talk???? Vai-vai-vai... Da SMS la bunica lui Radoi sa ii dea pe pager bunicii tale sa primeasca de la mine invitatia la google wireless pe laptop.

  22. #42
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    sunchase: da, s-ar putea sa fie si asta o explicatie: i-a incremenit piciorul de frica, imediat dupa ce a calcat pentru prima data in viata lui pe gazonul din Giulesti
    Rapid - iubire fara sfarsit

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •