View Poll Results: Este Carlos o pierdere vitala a Stelei, contra Rapidului?

Voters
102. You may not vote on this poll
  • Da

    71 69.61%
  • Nu

    31 30.39%
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 137

Thread: Steaua, fara Carlos contra Rapidului

  1. #85
    junior
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mefisto
    Eu chiar sint curios... habarnistii astia de la rapid care s-au calificat pana aici cu un noroc incredibil, pierdutii care habar n-au ce sa faca cu mingea, chiar cred ca pot elimina Steaua???? Sau dau din cioc de frica? Pentru ca la tragerea la sorti, cand au vazut ca au cazut cu Steaua si-au pus mainile in cap, li se citea frica pe fete...

    Voi nu va dati seama ce spuneti sau nu vreti sa va dati seama.Sa elimini pe Feyenoord, Hertha Berlin, Hamburg SV nu e la indemana oricui. Steaua nu e peste nivelul acestor echipe asa ca s=ar putea sa fiti eliminati ca anul trecut in sferturi.

  2. #86
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    s=ar putea ca anul trecut sa nu fi ajuns in sferturi
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  3. #87
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giulestina
    Steaua nu e peste nivelul acestor echipe asa ca s=ar putea sa fiti eliminati ca anul trecut in sferturi.
    giulestina,hai ca esti in off side...de la atata bucurie nici nu mai stiti ce vorbiti...

  4. #88
    senior mirung's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    In minutul 90, la Hamburg, rapizii erau toti in careul propriu, mingile zburau razant cu barele sau eru bubuite in tribune de catre marii fotbalisti din Crangasi, Coman a avut cel putin 20 de interventii in ultimile 10 min......
    La Sevillia, in min 90, Steaua facea 25 de pase consecutive si tribuna striga ole'..ole'...Carlos nu mai atinsese minge din prima repriza....
    .....gasiti deosebirea....

  5. #89
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    daca nu joaca Carlos va juca Cernea...

    daca Steaua va juca cum stie mai bine, atunci portarul nici nu va fi asa de important
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Timisoara\Deva
    Posts
    1,426
    Reputatie
    1
    ghinion!!aceasta accidentare ma face sa cred k scorul d 3-0 este mic !!
    steaua ezita destul d mult in aparare si din aceste ezitari Rapid poate profita!
    sa nu uitam k portarul d rezerva al stelei a luat gol d la Rapid 2!!!
    <<<<<Hai Rapid>>>><<<<Forza Viola Ale>>>>

  7. #91
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    si se pare ca portughezul va juca.......manevra lui mm...sau ce a fost...dar...Carlos va juca....
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  8. #92
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    da,denver,cred ca ai dreptate

    Manevra lui MM?

    Miercuri seara Mihai Stoica a sunat la mai multe ziare, pentru a comunica accidentarea lui Carlos. O data cu ziua de joi, lucrurile incep sa indice o strategie ascunsa.

    Gestul lui Stoica este cel putin ciudat, stiindu-se faptul ca el nu este deloc un tip comunicativ si nici saritor.

    Accidentarea lui Carlos s-a petrecut imediat dupa ce presa a trebuit sa paraseasca miercuri antrenamentul Stelei, dupa sfertul de ora de acces, restul pregatirii fiind inchis mass-mediei.

    Prin zvonul accidentarii lui Carlos, MM ar putea sa incerce sa distraga si sa deconcetreze Rapidul, dar sa si mentina Steaua in prim-plan in orele premergatoarea partidei.

    De unde se auzea de la Steaua ca sansele lui Carlos de a juca sunt mici, pe durata zilei de joi ele au crescut, chiar daca rezultatele medicale indica o ruptura de 2 milimetri la coapsa.

    In plus, inca de miercuri seara pe forumul Onlinesport unii fani si Stelei au acreditat ideea unei mani****ri a Stelei.

    In mod normal, daca are ruptura, fie ea si de 2 milimetri, Carlos nu ar putea juca.

    Ar putea fi din nou o noua manevra (de prost gust) a lui Mihai Stoica, acest geniu neinteles.

    Onlinesport: Sorin Spin
    Da Doamne sa fie adevarat!!!

  9. #93
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Yuppppppi!Joaca Carlos!Conform totalsport fm,in urma controlului medical,Carlos a suferit o contuzie!CARLOS ALE ALE!
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  10. #94
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mirung
    In minutul 90, la Hamburg, rapizii erau toti in careul propriu, mingile zburau razant cu barele sau eru bubuite in tribune de catre marii fotbalisti din Crangasi, Coman a avut cel putin 20 de interventii in ultimile 10 min......
    La Sevillia, in min 90, Steaua facea 25 de pase consecutive si tribuna striga ole'..ole'...Carlos nu mai atinsese minge din prima repriza....
    .....gasiti deosebirea....
    hamburg se bate la titlu in germania in timp ce betis la anul o sa joace in segunda division , asta e MAREA deosebire .

    o sa joace circaru de carlos , si cu el in poarta tot ii batem
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  11. #95
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation Extraordinar!!!!

    DACA VRETI SA STITI TOTUL DESPRE ADEVARURILE ASCUNSE ALE MECIULUI APASATI AICI http://www.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11023902...EXTRAORDINAR!!!

  12. #96
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Carlos joaca ,nu joaca,nu conteaza,important este sa se JOACE!!!! HAI ROMANIA!

    Universal iubeste tot ce tine de sport,deci si fotbalul urez succes eschipelor,sa se califice cea care merita,
    cat despre Carlos,potr spune ca este un portar excelent,si eu eram asa la inceput,insa m-am accidentat grav si am renuntat la fotbal .

  13. #97
    senior mirung's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy
    hamburg se bate la titlu in germania in timp ce betis la anul o sa joace in segunda division , asta e MAREA deosebire .

    o sa joace circaru de carlos , si cu el in poarta tot ii batem

    Diferenta e de la 1-3 norocos la 3-0 la pas......sau de la Barbarez la Juaquin.....dar in zona dintre Crangasi, Straulesti si CFR Chitila reactiile sunt mai lente..."si melcul face tzushti si fuge".....

  14. #98
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Sa vezi ce ma kk rasu la meciu de diseara cand o sa vada rapidistii ca joaca carlos si nu cernea.Numa sa vezi cum is in primele minute de atunci ii articulam cu 2-3 boabe si sa-l vad dupa asta pe gigi la OTV:"V-am zis eu ca nu ma poate bate Copos in POst.Da ce e el mai credincios decat mine"

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Da de ce sa-i afecteze pe rapidisti treaba asta cu Carlos daca joaca sau nu? Sunteti penibili mah, si cu asa numita "tactica". Pai asta-i tactica, sa zici ca e accidentat portarul?

    Vai ce ne-ati debusolat cu tactica asta

  16. #100
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    V-am lasat in ceata
    Acum nu mai dati nici o boaba in atelele noastre

  17. #101
    senior mirung's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    222
    Reputatie
    1
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la RAPID. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua



    Sa va fie rusine......ai uitat sau erai prea mic cand a-ti facut 5-4 pe giulesti cu dinamo ca sa ia Camataru "gheata de aur" iar voi sa nu picati in B ?

    Probabil ca ai uita asa cum ai uitat si de 2-8 cu Steaua pe giulesti!....

    poate ti-amintesti azi!

  18. #102
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1

    Nee

    Quote Originally Posted by Cristy
    hamburg se bate la titlu in germania in timp ce betis la anul o sa joace in segunda division , asta e MAREA deosebire .

    o sa joace circaru de carlos , si cu el in poarta tot ii batem

    HSV nu are nici o sansa sa castige campionatul german,la fel ca Werder ori Schalke ,Bayern este prea puternica

  19. #103
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Clar, suntem complet debusolati datorita acestei tactici
    De parca in functie de Carlos si-a facut Razvan tactica pentru meciul de azi

  20. #104
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Carlos afla dupa-amiaza daca joaca
    2006-03-30 13:00:00

    Diagnosticul lui Carlos este ruptura musculara de 2 mm!!! Portarul nostru va face in aceasta dupa-amiaza un antrenament pentru a vedea daca poate evolua diseara!


    Citat din stelisti.ro

    Ultimele noutati


    Soarta lui Carlos se decide cu o oră înainte de meci
    2006-03-30 16:00:00

    Portarul Carlos va afla dacă va putea apăra cu o oră înainte de meci.
    Doctorul Stelei, Radu Paligora, şi grecul Nicos încearcă să-l recupereze pe portughez
    Last edited by andreiush; 30th March 2006 at 18:06. Reason: consecutive

  21. #105
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Ma baieti ce draku nu pricepeti atacantii vostri"senzationali"cand au auzit ca nu joaca carlo au sarit in sus de 7 m ca le cam frika de reflexurile lui carlos si si-au zis cai joaca de copii cu cernea si o sa fie misto sa le vezi fateta cand il vad pe carlos in poarta.Pacat ca nus din bucuresti ca chiar vroiam sa vad umilinta rapidului.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •