View Poll Results: Este Carlos o pierdere vitala a Stelei, contra Rapidului?

Voters
102. You may not vote on this poll
  • Da

    71 69.61%
  • Nu

    31 30.39%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 137

Thread: Steaua, fara Carlos contra Rapidului

  1. #43
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Si uite ca facea lumea misto de Iancu cand l-a facut "circar" pe Carlos. S-a accidentat ca fraierul singur.

  2. #44
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Carlos e de la circ, era mai bun bielorusu. Cerna e portar de handbal.
    SPER SA CASTIGE RAPIDUL. STEAUA E MAI BUNA IN CAMPIONAT DAR IN ULTIMELE DOUA FAZE ALA CUPEI UEFA A CAM TREMURAT.

  3. #45
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    M-am gandit si eu ca poate fi manevra, sa deconcentrezi adversarul. Dar nu am auzit pe nimeni sa faca asa ceva. A fost cam cusut cu ata alba. Presa 15 minute, se pleaca, iar Carlos se accidenteaza la miuta.


    Pe absentele Stelei si un plus pentru Lucescu la tactica. Dar, cum zice si Olaroiu, diferentele nu vor fi facute de antrenori. Ramane de vazut. Mingea e rotunda. Feelingul meu e ca se duce Rapidul, asta inainte de Carlos.
    Cand mai ai feeling-uri de genu' asta sa dai un PM sa dau shi yo un tun la pariuri.Parca ziaristii ashtia erau impartiali...sau ai shi tu pregatit pt maine "Ghidul micului UTC-ist" ? Olteanu' care tine fraiele la Prosport ce zice ? Ca l-a pupat pe Borcea pe unde l-a prins zilele astea...
    @caracalu : ce mai zice macaraua aia captiva intre blocuri ?
    Last edited by One-Man Show; 30th March 2006 at 00:31.
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  4. #46
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    ba da sunteti varza..daca e asa de buna steaua cum credeti voi nici nu ar trebui sa ajunga rapidu la poarta..aici se vede ca va dardaie pantalonii...halal ekipa halal suporteri

  5. #47
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by One-Man Show
    Cand mai ai feeling-uri de genu' asta sa dai un PM sa dau shi yo un tun la pariuri.
    Daca sint impartial inseamna ca nu pot sa am feeling? Mi-a ras cineva creierul, ficatul? Am facut injectie cu algocalmin in vena?

  6. #48
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    A si inca un lucru. Am sunat na nasu' lui Danut Coman, cica ii i frica sa nu ii faca maine felu' stelistii.
    Inteleg ca aici e subiectul cu portarul Carlos, si nu sunt convins daca nu cumva e vorba de o strategie. Dar ce treaba are Dani Coman cu asta??

    Nu stiu cine e nasul lui, dar eu am vorbit azi direct cu el, fata in fata la IDM. Era foarte calm si fara emotii. De fapt, dupa cum il cunosc eu, nu stiu ce emotii ar mai putea avea. Un jucator care a avut atatea ghinioane si accidentari precum el si care a revenit mereu si joaca la nivelul actual nu mai are astfel de probleme...

  7. #49
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    si fara carlos eu cred k bate steaua....
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #50
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    te rog sa`mi zici ultimele 2 cifre din coada de la numarul de moibil a lui Nesu , ca sa te cred...
    eu chiar am numarul lui , l-am sunat acu 5 min si nu raspunde...

    zi`mi ori primele 2 cifre , ultimele 2 (din numar , nu din prefix)
    pe public sau pe PRV
    ---------
    am sunat si eu pe cineva , o sursa anonima si uite ce zice:
    paulica, ce facusi muica?
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  9. #51
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tudose
    Inteleg ca aici e subiectul cu portarul Carlos, si nu sunt convins daca nu cumva e vorba de o strategie. Dar ce treaba are Dani Coman cu asta??
    Ere o gluma.

    Si tu mirosi "regie" aici?

  10. #52
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Cred ca Steaua castiga si daca e adevarat cu accidentarea.
    Hai Steaua !
    Last edited by SORENSEN; 30th March 2006 at 01:57.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  11. #53
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Ronaldinho,vii tu acasa !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  12. #54
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Eu am vorbit cu cineva care un var ce-i vecin cu unul plecat in State. Cica ala are o cumnata ce a maturat candva pe strada unde sta unul ce a dat probe pt. un film. Ei, ala i-a spus ca de fapt e o regie gandita de Francis Logan Copolla, galatzean la origine! Asta a pus totul la cale, impreuna cu pacificatorul intunericului, pentru derutarea deplina a adversarului. hm, te pui cu ursu'?

  13. #55
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by varzadinamo
    SPER SA CASTIGE RAPIDUL. STEAUA E MAI BUNA IN CAMPIONAT DAR IN ULTIMELE DOUA FAZE ALA CUPEI UEFA A CAM TREMURAT.
    Ce sa spun, o fi tremurat mai tare decat Rapidu la Hamburg, cand era 2-0 sau 3-1 pt nemti.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  14. #56
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    Indiferent daca joaca sau nu Carlos, putem castiga! Cernea are valoare, sa nu uitam ca si Coman a inceput ca rezerva (Dolha, pe unde mai joci?), si a prins poarta. De ce nu si Cernea?
    Anti-Becali

  15. #57
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Ronaldinho,vii tu acasa !
    ....la ce te referi matale aici? ....sper ca nu la
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  16. #58
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    43
    Reputatie
    1

    Thumbs up hai steluseilor nu mai plangeti.....n-ati auzit ca apara becali?

    voi sunteti barcelona si chelsea si interul lui herrera la un loc...aveti fundasi galactici....ce va doare...nici nu ajunge mingea la poarta. apara si gigi, nu l-ati auzit azi noapte?!
    in alta ordine de idei....daca vad azi vreun stelist in sectorul meu de tribuna( si stiu multi stelisti...stati linisititi)/...va garantez eu ca 90 de minute va striga FORZA RAPID!
    pentru ca ....da mai ....nu puteti sa stati unde vreti voi....la intrarea in stadion se vor imparti niste cupoane (aleatoriu...bineinteles)prin care ti se va indica exact locul unde vei sta...asa ca luati-va gandul cei 1000-sau 2000 de aurolaci care veniti azi sub Grant...ca va veti lipi de gardul de la tribuna I, sectorul B...acolo unde stau fratiorii vostri.
    si va mai rog ceva....chiar va implor....tot meciul sa strigati ceea ce stiti voi mai bine: am avut si vom avea mereu.... nu de alta...dar sa nu se mai joace returul si sa crapati de durere!

    RAPID FOREVER!
    [SIZE=7][COLOR=DarkRed][FONT=Century Gothic][B]

  17. #59
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    Carlos e un portar mai bun ca Hamutovschi si e o mare pierdere pentru Steaua
    Rapid bate cu 2-0 azi
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  18. #60
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Eu nu cred sa fie o pierdere atat de mare in perioada de pregatire Cernea a demonstrat ca are valoare in plus cred ca isi da seama ca e sansa lui de a iesi din anonimat

  19. 30th March 2006, 10:50

    Reason
    dublura

  20. #61
    incepator mikiuta's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Romania
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Chiar acum si-a gasit si el sa se accidenteze. Duca-se inapoi de unde a venit. Sa mai investeasca Gigi si in "ograda lui",orice club se bazeaza cel mai mult in jucatorii crescuti la acel club. Trebui data o sansa si lui Cernea, nu se stie...poate o fi mai bun decat Carlos !!!
    Romania ! ! !

  21. #62
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1
    @ babuinu : ne vedem la meci poate shi dupa
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  22. #63
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu sunt sigur ca va lipsi Carlos. Oricum, atat Cernea cat shi Toma sunt capabili sa apere cam tot ce ar putea trimite spre poarta rapidishtii diseara. Shi ceva imi spune ca fundashii noshtrii nu le vor permite sa trimita cine shtie ce...
    Sa nu uitam, Carlos s-a evidentziat doar la parada de la Betis, in rest nu prea a fost pus la grea incercare. E adevarat, parca nu va mai fi aceeashi sigurantza pe linia de fund...dar asta e.
    Forza CARLOS !
    ex-alpopa

  23. 30th March 2006, 11:04

    Reason
    Post ce nu contine nimic in afar de un "smile". Incalcare punct 1.6 din regulament !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •