View Poll Results: Cine credeti ca va castiga?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Lewis Hamilton

    2 7.14%
  • Fernando Alonso

    2 7.14%
  • Kimi Raikkonen

    21 75.00%
  • Felipe Massa

    3 10.71%
  • Altul

    0 0%
Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 221

Thread: Europa GP: Nurburgring 20-22 Iulie 2007

  1. #43
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Se pare ca masinile Ferrari sunt in real progres de cand au dat drumul tunelului aerodinamic.

    Daca ritmul lor din cursa de maine va fi acelasi ca in ultimele doua curse atunci Alonso nu are sanse la primele doua locuri.

    M-as bucura ca Hamilton sa scape usor si sa poate concura maine. Cred ca are puterea sa termine pe 4 si sa nu piarda foarte multe puncte. Campionatul oricum se va incinge la cum merg lucrurile indiferent ca termina pe 4 sau nu ia puncte.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  2. #44
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Ron Dennis: "Hamilton este bine"
    Sambata, 21.07.2007

    In urma accidentului suferit la Nurburgring in timpul calificarilor, Lewis Hamilton a fost transportat la centrul medical din apropierea circuitului.
    In prezent, acesta este sub atenta supraveghere a medicilor.
    Seful echipei McLaren, Ron Dennis, a declarat ca starea de sanatate a tanarului pilot englez este buna, insa deocamdata nu poate aprecia daca acesta va putea concura maine in cursa.

    "Lewis este bine. Nu are nicio rana si niciun os rupt, dar va fi tinut sub supraveghere cateva ore pentru orice eventualitate. Din fericire nu si-a pierdut cunostinta. In cateva ore vom decide daca va putea concura sau nu in cursa de maine", a precizat Dennis.


    EDIT:
    Ron Dennis: "Am avut o problema cu mecanismul de prindere al rotii. Roata dreapta-fata nu a fost stransa bine. Nu a fost o gresala a mecanicilor. Nu suntem siguri care este motivul defectiunii. Acelasi pistol de prindere a rotii a fost utilizat si la masina lui Fernando Alonso, iar el nu a avut nicio problema. Tot ce stim cu siguranta este ca am avut o defectiune la pistolul de prindere a rotilor. Cel putin stim ca masina nu a avut nicio defectiune"


    formula1.automarket.ro
    Last edited by aphelyon; 21st July 2007 at 17:45.

  3. #45
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    citeam pe onlinesport un articol de vadim cusnarencu despre accidentul lui hamilton "accident sau sabotaj?". cica pt ca bate record dupa record, ca e de culoare etc....paranoia e mare fratilor. auziti voi, sa nu-i stranga bine un surub pe undeva ca sa se dea cu "roatele" in sus. ca si cand cineva ar sti 100% ceea ce se intampla daca nu strangi bine surubul. ca sa nu mai zic ca sunt 1000 de argumente contra unei asemenea ipoteze. doamneeeeeee, de unde mai apar si astia........

  4. #46
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    :ras-plans::ras-plans:Sabotaj? :ras-plans::ras-plans:
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  5. #47
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    oricum, din cate s-a vazut pe reluari la tv, nu bulonul principal de fixare a rotii pare defectuos. undeva pe interiorul rotii, pe la suspensie s-a vazut cum iesea fum chiar inainte ca pneul sa explodeze. de altfel, chiar in timpul opririi calificarilor mecanicii mclaren verificau ceva la sistemul de suspensii de la masina lui alonso. cred ca a fost vreo defectiune de fabricatie la vreo piesa si din cauza stresului a cedat. circuitul asta e cam "bumpy" si suspensiile sunt solicitate. la blocarea rotilor, pneul se "aplatizeaza" pe zona respectiva si pana se uniformizeaza din nou suspensia e solicitata, roata neruland "rotund". exact asta i s-a intamplat lui raikkonen acum cativa ani cand fiind in frunte, suspensia i-a plesnit.
    Last edited by Clioblue; 21st July 2007 at 18:14.

  6. #48
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    am si eu o intrebare. adica pe bune, nu ironic. care e treaba cu alonso? de ce atata lume il uraste? exista vreun motiv anume pe care eu nu-l stiu sau doar e o chestie personala. nu ca ar trebui cineva sa se justifice, dar e o curiozitate. la urma urmei fiecare are dreptul sa iubeasca sau sa urasca pe oricine fara prea multe explicatii. totusi curentul asta anti-alonso mi se pare prea puternic ca si cand ar exista un motiv bine intemeiat. mie tipul mi se pare ok...iar faza ca se bucura de accidentul lui hamilton e la fel ca aia cu sabotajul. a si zis la conferinta de presa ca cea mai buna veste e ca hamilton e bine. daca vrea sa-l ajunga in clasament? asta e alta discutie, daca nu ar vrea mai bine s-ar duce acasa.
    Last edited by Clioblue; 21st July 2007 at 18:22.

  7. #49
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clioblue View Post
    am si eu o intrebare. adica pe bune, nu ironic. care e treaba cu alonso? de ce atata lume il uraste? exista vreun motiv anume pe care eu nu-l stiu sau doar e o chestie personala. nu ca ar trebui cineva sa se justifice, dar e o curiozitate. la urma urmei fiecare are dreptul sa iubeasca sau sa urasca pe oricine fara prea multe explicatii. totusi curentul asta anti-alonso mi se pare prea puternic ca si cand ar exista un motiv bine intemeiat. mie tipul mi se pare ok...iar faza ca se bucura de accidentul lui hamilton e la fel ca aia cu sabotajul. a si zis la conferinta de presa ca cea mai buna veste e ca hamilton e bine. daca vrea sa-l ajunga in clasament? asta e alta discutie, daca nu ar vrea mai bine s-ar duce acasa.
    eu ma chinui de mult sa inteleg chestia asta ...nici eu nu stiu care e treaba.

    revenind ontopic , nu se pune problema de sabotaj ...mie unul nu mi se pare ...logic, pentru ca daca era vorba de sabotaj,acesta venea de la echipa sa (ma indoiesc ca cineva din exterior sa poata sa o faca), si ce echipa ar vrea ca pilotul, fiind favorit la titlu, sa nu intre intr-o cursa? ... e ilogic.

  8. #50
    Black Star nubian's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Reflection Eternal
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    vai de capul tau.
    cam asta ar fi judecata ta in cazul in care vreun pilot ferrari ar pati asta, probabil.
    inca odata, vai de capul tau.
    Vai de capul meu.. Da, ma duc sa-mi plang de mila, desi nu stiu de ce..
    Nu pricep ce vrei sa zici, dar vad ca esti stelist, deci se explica incoerenta.
    Si nu mi-ar parea niciodata bine daca un pilot ferrari s-ar accidenta, mai ales ca-i simpatizez pe ambii piloti actuali, desi kimi e cam prea absent/betiv/nepasator ca sa castige vreun campionat, iar lui massa pur si simplu ii lipseste inteligenta necesara. Dar sunt piloti de treaba amandoi.. Dar daca unul din ei va castiga campionatul, o va face exclusiv datorita masinii.

    aha.... da.. vezi daca mai continui asa cand intri iar pe ols poti sa te trezesti ca ai fost banat...
    putin imi pasa sincer, oricum dau pe-aici din an in paste.
    acu imi pare rau de acel "fuck them all", se referea mai mult la cei care intradevar se bucura intr-o asemenea ocazie. Ah, si se mai referea si la alonso.
    Prietene ai grija cand te mai bagi in seama cu mine ca nu am facut gradinita amandoi.

    Manelist si taran de oras e copilul mamei tale dragule.
    Cand ma uitam eu la F1 tu te incaltai cu fesul si vii acum si improsti cu noroi in Ferrari si in fanii echipei pentru ca aia de la tine din echipa sunt incompetenti.

    Apropo nu sunt stelist, dar tu ipocritule cum poti tine si cu Farul si cu Rapid?

    Ai grija la cei 18 ani ai tai cum vorbesti cu mine acum incolo pentru ca acolo la tine la tara(ii rog pe ceilalti constanteni sa nu se simta jigniti de afirmatia asta) se poate ajunge foarte usor de la Mamaia.

    Auzi ma blegule, tu tii cu Rapid si cu McLaren doar ca sa tii si tu cu aia asupriti?
    hai ca m-ai facut sa rad..
    N-ai merita un reply, but whatever

    pot tine si cu Farul si cu Rapid pentru ca nu sunt un suporter fanatic, ma uit la fotbal mai mult pentru spectacol. Cu Rapid tin de cand eram in clasa a 4-a, si cu Farul pentru ca sunt constantean. Iar cand cele 2 echipe se intalnesc, tin cu gazdele. See? Se poate si fara sa fii ipocrit/tradator/whatever.

    Si m-ai nimerit cu manelist/taran, e genul de replica: "Ba da prost esti!.. -Ba nu, tu esti prost!!!11one". Inteligent si creativ, n-am ce spune..

    Ma uit la f1 fix de cand se duelau Senna si Prost, iar eu tineam cu Prost. Tu ce faceai atunci? Descopereai ca frecarea nu produce numai caldura, ci si placeri nebanuite?.. (frecarea la nivel molecular, nu va ganditi la prostii..)

    poti fi stelist/dinamovist/etc, vorbeam la modul general

    Prefer aici la mine la tara, decat in capitala europeana a prostiei aka bucuresti. Eu vorbeam de taranul de oras, n-ai prins ideea. Dar asta e, nu toti se nasc inteligenti...

    N-am 18 ani, am terminat o facultate si acum am un post de conducere. Dar asta nu-i un motiv de lauda, orice prost poate sa faca facultatea cu ceva spaga si sa se angajeze cu ceva pile.. Faptul ca eu n-am avut niciodata bani de dat spaga si nici macar o pila e alta poveste, o s-o afli cand o sa-mi scriu memoriile.

    Auzi ma blegule, tu tii cu Rapid si cu McLaren doar ca sa tii si tu cu aia asupriti?
    O sa trec cu vederea jignirea puerila, e genul de fraza pe care o scrie cineva care se stie la adapostul anonimatului. Sunt multi asemenea viteji pe internet... Fata in fata nu stiu care ar mai fi blegul.
    In legatura cu incercarea ta de a face o analiza psihologica, o sa fac la randul meu o introspectie a la Proust si-o sa zic ca nu sunt genul care tine cu o echipa doar cand aceasta castiga (hint: incepe cu s si se termina cu teaua), la Farul mergeam pe stadion si cand erau in B, iar daca Rapidul ar retrograda, as tine in continuare cu ei.
    Si nu tin cu McLaren, ci doar cu Lewis, asta inca de cand era in GP2.


    TADAM!! desi am baut juma de bidon de bere, am reusit sa scriu al mai lung mesaj al meu pe ols. Probabil unul din ultimele. Acu ma apuc de cealalta juma de bidon, si probabil n-o sa mai fiu aici sa raspund la restul de jigniri/elogii/critici constructive, deci aveti mana libera.

  9. #51
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nubian View Post
    acu imi pare rau de acel "fuck them all", se referea mai mult la cei care intradevar se bucura intr-o asemenea ocazie. Ah, si se mai referea si la alonso.
    Uite tocmai pentru asta m-am luat eu azi de tine. In mintea ta poate te-ai referit la cei de care amintesti, dar in mesaj ne-ai facut pe toti fanii Ferrari o apa si un pamant.
    Un suporter al unei echipe de F1 trebuie sa fie in primul rand un suporter al F1 si nu vad cum s-ar putea bucura pentru accidentul unuia dintre piloti, mai ales ca nu a parut unul usor atunci pe moment.

    Cat despre Alonso, si mie mi se pare antipatic tare baiatul, dar din cu totul alte motive, nici macar pe el nu l-as banui ca s-a bucurat la accidentul lui Lewis.

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    pot tine si cu Farul si cu Rapid pentru ca nu sunt un suporter fanatic, ma uit la fotbal mai mult pentru spectacol. Cu Rapid tin de cand eram in clasa a 4-a, si cu Farul pentru ca sunt constantean. Iar cand cele 2 echipe se intalnesc, tin cu gazdele. See? Se poate si fara sa fii ipocrit/tradator/whatever.
    Spui ca nu esti un suporter fanatic dar ai o mare aversiune fata de Steaua, pai tu nici macar suporter nu te poti numi din moment ce tii cu doua echipe rivale(una din ele aservita stelei pe care o detesti).

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    Si m-ai nimerit cu manelist/taran, e genul de replica: "Ba da prost esti!.. -Ba nu, tu esti prost!!!11one". Inteligent si creativ, n-am ce spune..
    Bai baiatule tu esti chiar amuzant. Se pare ca ai o obsesie pentru manelisti si taranii de oras ceea ce ma face sa cred ca exista mari sanse sa intri in tiparul ala. Prima data cand ti-am raspuns nu am facut decat sa iti dau o replica pe limbajul tau ca sa ma intelegi. Nu imi place sa scriu de doua ori acelasi lucruri si tocmai de asta am incercat sa scriu pe intelesul tau.

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    Ma uit la f1 fix de cand se duelau Senna si Prost, iar eu tineam cu Prost. Tu ce faceai atunci?
    Dupa replica ta, aia cu fuck them all se pare ca te uiti degeaba la F1. Poate peste inca 17 ani vei si intelege sportul asta.

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    Prefer aici la mine la tara, decat in capitala europeana a prostiei aka bucuresti. Eu vorbeam de taranul de oras, n-ai prins ideea. Dar asta e, nu toti se nasc inteligenti...
    Pai eu stiu prea bine de cine vorbeai, dar, mai uita-te in oglinda ca ai calitati reale pentru acest titlu. Constanta e tot oras, iar unul care jigneste aiurea un grup de suporteri ne duce la concluzia ca e un taran. Remember?

    Apropo, replica asta cu Bucurestiul capitala prostiei o au majoritatea frustratilor din provincie. Pai pe langa Constanta asta chiar arata a oras, dar se pare ca tu nu prea treci pe aici.
    In ce priveste prostii, stai linistit ca astia sunt peste tot, macar aici au un atuu, au plecat din CT.

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    N-am 18 ani, am terminat o facultate si acum am un post de conducere. Dar asta nu-i un motiv de lauda, orice prost poate sa faca facultatea cu ceva spaga si sa se angajeze cu ceva pile.. Faptul ca eu n-am avut niciodata bani de dat spaga si nici macar o pila e alta poveste, o s-o afli cand o sa-mi scriu memoriile.
    Bravo tie, felicitari pentru asta dar chiar nu ma interesa. Aici nu esti pe tarlaua ta sa conduci tu cum ai chef si sa cataloghezi oamenii.


    Quote Originally Posted by nubian View Post
    O sa trec cu vederea jignirea puerila, e genul de fraza pe care o scrie cineva care se stie la adapostul anonimatului. Sunt multi asemenea viteji pe internet... Fata in fata nu stiu care ar mai fi blegul.
    Draga conducator(Mihai Viteazu' sau care esti) stau la dispozitia ta cand vrei pentru o intalnire atat in CT cat si in Bucuresti. Ai sa fii surprins dar iti voi spune aceleasi lucruri si in fata, nu numai ascuns dupa un monitor.

    Quote Originally Posted by nubian View Post
    Si nu tin cu McLaren, ci doar cu Lewis, asta inca de cand era in GP2.
    Daca tot esti mare fan Lewis spune-mi si mie ce competite de monoposturi a mai castigat? Se pare ca tu l-ai vazut cam tarziu pe pusti.

    Hai spor la baut in continuare ca pe caldura asta e nevoie!
    Last edited by torn_beton; 21st July 2007 at 19:45.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    mai taci ba

  11. #53
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clioblue View Post
    am si eu o intrebare. adica pe bune, nu ironic. care e treaba cu alonso? de ce atata lume il uraste? exista vreun motiv anume pe care eu nu-l stiu sau doar e o chestie personala. nu ca ar trebui cineva sa se justifice, dar e o curiozitate. la urma urmei fiecare are dreptul sa iubeasca sau sa urasca pe oricine fara prea multe explicatii. totusi curentul asta anti-alonso mi se pare prea puternic ca si cand ar exista un motiv bine intemeiat. mie tipul mi se pare ok...iar faza ca se bucura de accidentul lui hamilton e la fel ca aia cu sabotajul. a si zis la conferinta de presa ca cea mai buna veste e ca hamilton e bine. daca vrea sa-l ajunga in clasament? asta e alta discutie, daca nu ar vrea mai bine s-ar duce acasa.
    deci... din punctul meu de vedere..... pe langa faptul ca a fost rivalul favoritului meu schumi.... alonso m-a deranjat pentru ca nu are spirit de luptator.....asta am vazut din primul lui sezon in care s-a batut pentru camp mondial (2005).... in a doua jumatate de sezon in destul de multe curse s-a dat efectiv din calea lui Kimi Raikkonen, rivalul lui de atunci... multumindu-se cu locul 2-3....altceva....... nu degeaba cei care il antipatizeaza ii zic "Sclifalfonso" sau "Fonzi"...... e ca o domnisoara speriata uneori..... anul trecut la calificarile pentru o cursa Schumi i-a luat repede fatza la iesirea de la boxe si el a tzipat ca dementu catre echipa.... "ATI VAZUT CE A FACUT MICHAEL?????" si in afara de aceste detalii "neinsemnate".. chiar si stilul lui de pilotaj este unul exagerat de simplu... si sa zic sincer.... nu cred ca am vazut mai mult de 3-4 depasiri ale lui de cand ii urmaresc cariera... ca a lui chiar pot sa zic ca am vazut-o toata, spre deosebire de a lui schumi...
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  12. #54
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    si legat de pilotii ferrari... acum probabil o sa-mi zica cineva ca eu vorbesc... cu massa al meu.... acum serios.. chiar mi-e rusine de massa... a ajuns la ferrari numai prin relatii... nu prin valoare...... dar in cazul lui Kimi e cu totul altceva... daca ii dai masina face treaba...
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  13. #55
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Alonso?

    A ajuns campion din greseala, datorita gumelor. A avut norocul ca Renault sa fie incaltata de Michelin si sa se schimbe regulamentul, iar Bridgestone sa fie prinsi in ofsaid si sa isi revina dupa un an si jumatate.

    Asta este tot.

    In ce priveste McLaren de anul asta? Nu m-ar mira ca sa aflam mai multe surprize legate de fiabilitatea aratata pana acum, dar sa lasam lucrurile sa-si urmeze cursul si o sa vedem ce va fi.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  14. #56
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Da ...fiecare cu parerea lui ...nu poti ajunge campion mondial doi ani la rand din greseala.Dar am mai auzit de multe ori lucruri de genul asta despre Alonso (si chiar si despre Mika Hakkinen) deci deja ...m-am obisnuit nu mai are rost sa dezvolt. Fiecare cred ca are (sau a avut) un pilot in F1 pe care nu il suporta (din diferite motive) ....si eu am avut unul pe care il respectam DOAR pentru ca era pilot F1, in rest era cum e Alonso pentru voi .
    Last edited by aphelyon; 21st July 2007 at 21:16.

  15. #57
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    Mika Hakkinen? am zis noi ceva de el? toate respectele pentru Mika...
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

  16. #58
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Travis Daye View Post
    Mika Hakkinen? am zis noi ceva de el? toate respectele pentru Mika...
    Nu nu nu ...nu am zis de voi ..vorbeam in general ...am auzit vorbe dinastea si despre Mika ...ce-i drept mai putine, dar au existat.
    Last edited by aphelyon; 21st July 2007 at 23:06.

  17. #59
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    McLaren au emis urmatorul comunicat de presa cu privire la situatia lui Hamilton:

    "La Vodafone McLaren Mercedes suntem foarte bucurosi sa confirmam ca Lewis Hamilton este complet nevatamat dupa accidentul suferit in timpul calificarilor de astazi de la Nurburgring.
    Dupa o examinare minutioasa la centrul medical de la circuit, a fost trimis cu elicopterul la Spitalul Koblenz Bundeswehr unde a fost supus unei investigatii (tomografie computerizata) amanuntite, care s-a dovedit a fi perfect normala.
    Lewis n-ar nicio vanataie si este extrem de motivat sa alerge maine.
    Cum e si normal, o confirmare finala a delegatului medical FIA Gary Hartstein va avea loc maine, si echipa crede ca va fi pozitiva.
    Daca i se va acorda dreptul sa participe in cursa, el va lua startul de pe pozitia a 10-a avand aceeasi cantitate de combustibil cu care a inceput ultima parte a calificarilor.

    ********.ro (sport 365)

  18. #60
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aphelyon View Post
    Nu nu nu ...nu am zis de voi ..vorbeam in general ...am auzit vorbe dinastea si despre Mika ...ce-i drept mai putine, dar au existat.
    Alonso nu se poate compara cu Mika Hakkinen. Este o diferenta mare intre ei.

    Hakkinen a fost un campion adevarat. Stia sa castige si sa piarda.

    Uite numai ce declaratii face acum la adresa lui Hamilton. Daca a ajuns sa-i fier frica de un debutant, atunci chiar nu mai are rost sa spunem ceva.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  19. #61
    Motorsport aphelyon's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Caracal/Craiova
    Posts
    1,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Alonso nu se poate compara cu Mika Hakkinen. Este o diferenta mare intre ei.

    Hakkinen a fost un campion adevarat. Stia sa castige si sa piarda.
    sunt de acord ...si inca este ...face treaba buna in DTM (apropo... de la anul s-ar putea sa il vedem la BucharestRing ...asta asa ca fapt divers) ...dar gata cu off-topicul

  20. #62
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Cat timp vorbim de Formula 1, suntem on-topic.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  21. #63
    F1 Legend Travis Daye's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Corfu, Grecia
    Posts
    1,899
    Reputatie
    1
    apropo de posibilitatea ca hamilton sa ia totusi startul maine in cursa... nu cumva va fi retrogradat cu 10 pozitii pe grila? ca nu stiu ce a mai ramas bun din monopostul de azi....
    Pure driving... Pure racing... That makes me happy...
    [I]Ayrton Senna[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •