View Poll Results: Cine credeti ca va castiga?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Lewis Hamilton

    2 7.14%
  • Fernando Alonso

    2 7.14%
  • Kimi Raikkonen

    21 75.00%
  • Felipe Massa

    3 10.71%
  • Altul

    0 0%
Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 211 to 221 of 221

Thread: Europa GP: Nurburgring 20-22 Iulie 2007

  1. #211
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    5.1 Ranguri (textul care va apare sub nume la fiecare post si indica vechimea voastra pe forum):
    - incepator: 0 - 50 de posturi
    - junior: 51 - 150 de posturi
    - senior: 150 - 250 de posturi
    - manager: 250 - 350 de posturi
    - sport legend: 350 - 450 de posturi
    - custom title (alegere libera a textului care apare sub nume): minim 450 de posturi SAU 200 de zile vechime.


    Pentru mai multe informatii ai aici Regulamentul forumului: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516
    aha....THX pt. lamuriri!
    si deci moderator sau super moderator vi le-ati ales voi. ciudat e faptul ca eu am inceput sa scriu aici in sezonul trecut dupa care nu am mai postat pana in martie cand a inceput din nou campionatul. sigur nu am postat 450 mesaje, dar daca tu zici ca am peste 150 asta inseamna ca le-au calculat si pe alea de anul trecut, deci am peste 200 de zile si ar trebui sa ma aflu in categoria "custom". asta asa, de fapt divers pt ca oricum nu ma preocupa rangurile.
    Last edited by Clioblue; 23rd July 2007 at 23:33.

  2. #212
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Faza cu postul e total relativa si nu prea merge ce zici tu: cum sa ma simt ca am pacatuit daca eu stiu ca am mancat de dulce, dar asta nu inseamna ca nu ma va pedepsi Dumnezeu, cum de altfel ii va pedepsi sau ma rog rasplati si pe cei care nu cred in El. Faptul ca ai pacatuit fara sa stii nu inseamna ca nu ai pacatuit.

    Daca contabilul face greseala nu ii bagam pe toti la inchisoare, da probabil ca McLaren ar trebui sa dea faliment sau oricum pierderi foarte mari legate de scandal.

    Pe cand tu ce zici: daca de exemplu cineva (sotia, parintii copiii) fura bani si apoi iti dau si tie, iti faci casa, iti cumperi masina etc... Apoi la un moment dat daca este prins tu zici ca doar el ar trebui sa plateasca, deoarece tu n-ai stiut nimic si sa ramai cu toti banii. Spune ti se pare corect? Mie sigur nu.

    Nu zice nimeni sa-i bage la puscarie pe piloti, dar macar sa dea punctele inapoi celor care le meritau.
    [SIZE="3"]Sã ne ajute Dumnezeu![/SIZE]

  3. #213
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clioblue View Post
    aha....THX !
    si deci moderator sau super moderator vi le-ati ales voi. ciudat e faptul ca eu am inceput sa scriu aici in sezonul trecut dupa care nu am mai postat pana in martie cand a inceput din nou campionatul. sigur nu am postat 450 mesaje, dar daca tu zici ca am peste 150 asta inseamna ca le-au calculat si pe alea de anul trecut, deci am peste 200 de zile si ar trebui sa ma aflu in alta categorie. asta asa, de fapt divers pt ca oricum nu ma preocupa rangurile.
    CP

    Nu ni le-am ales. S-au facut propuneri si am acceptat.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  4. #214
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergiu View Post
    Faza cu postul e total relativa si nu prea merge ce zici tu: cum sa ma simt ca am pacatuit daca eu stiu ca am mancat de dulce, dar asta nu inseamna ca nu ma va pedepsi Dumnezeu, cum de altfel ii va pedepsi sau ma rog rasplati si pe cei care nu cred in El. Faptul ca ai pacatuit fara sa stii nu inseamna ca nu ai pacatuit.

    Daca contabilul face greseala nu ii bagam pe toti la inchisoare, da probabil ca McLaren ar trebui sa dea faliment sau oricum pierderi foarte mari legate de scandal.

    Pe cand tu ce zici: daca de exemplu cineva (sotia, parintii copiii) fura bani si apoi iti dau si tie, iti faci casa, iti cumperi masina etc... Apoi la un moment dat daca este prins tu zici ca doar el ar trebui sa plateasca, deoarece tu n-ai stiut nimic si sa ramai cu toti banii. Spune ti se pare corect? Mie sigur nu.

    Nu zice nimeni sa-i bage la puscarie pe piloti, dar macar sa dea punctele inapoi celor care le meritau.
    haahha. esti funny. era o metafora, un fel de a spune. prea le iei ad-litteram. normal ca nu pot intra la puscarie ci doar li se pot lua punctele. ceea ce oricum ar fi NEDREPT pana in momentul in care va fi dovedita vinovatia.
    incearca sa intelegi un lucru: orice persoana e NEVINOVATA pana in momentul in care se dovedeste contrariul. in lumea civilizata de azi nu trebuie tu sa dovedesti ca esti nevinovat ci celalalt sa dovedeasca ca esti vinovat. asta este prezumtia de nevinovatie. s-a ajuns la asta, pt ca pe teoria ta cu prezumtia de vinovatie s-ar taia mai intai capul si apoi s-ar judeca daca a meritat sau nu...
    daca copilul habar n-avea ca ma-sa si ta-su sunt banditi si a luat banii cum i-ai lua tu de la ai tai care sunt oameni corecti? tu zici: nooo...100% copiii stiau ca banii sunt de furat. de unde stii tu ca ei stiau? dovedeste mai intai! oricum, discutia asta a ajuns la un punct mort. cred ca plictisim teribil lumea pe aici....hahhaha. asta e net-ul, in persoana sper ca ne-am pune de acord mai repede. ce inseamna comunicarea asta....
    toti auzim dar putini ascultam si si mai putini intelegem. daca ma intelegi....
    Last edited by Clioblue; 24th July 2007 at 00:02.

  5. #215
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    CP

    Nu ni le-am ales. S-au facut propuneri si am acceptat.
    nu am avut intentia de a insinua ca voi v-ati fi arogat vreun titlu, dar e interesant de stiut asta cu propunerea...
    vad ca si la "reputatie" stau catastrofal. macar zi-mi si mie cum imi trag un avatar ca parca sunt fiul ploii pe forumul asta, nu mai reprezint nimic )
    Last edited by Clioblue; 24th July 2007 at 00:07.

  6. #216
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Sus in dreapta ai functia Private Messages. Intri si in stanga ai alte functii, printre care si cea Edit Avatar. Succes.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  7. #217
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    thx again.

  8. #218
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clioblue View Post
    daca copilul habar n-avea ca ma-sa si ta-su sunt banditi si a luat banii cum i-ai lua tu de la ai tai care sunt oameni corecti? tu zici: nooo...100% copiii stiau ca banii sunt de furat. de unde stii tu ca ei stiau? dovedeste mai intai! oricum, discutia asta a ajuns la un punct mort. cred ca plictisim teribil lumea pe aici....hahhaha. asta e net-ul, in persoana sper ca ne-am pune de acord mai repede. ce inseamna comunicarea asta....
    toti auzim dar putini ascultam si si mai putini intelegem. daca ma intelegi....
    E clar ca nu ne intelegem, mai mult nu prea stii sa citesti.
    Hai sa-ti zic mai pe scurt:
    Copiii nu stiau. E normal sa ramana cu banii?
    Tu zici ca da, eu ca nu.
    [SIZE="3"]Sã ne ajute Dumnezeu![/SIZE]

  9. #219
    ero-sennin jesus supremu's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    transcedental
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    ar fi halucinant ca o echipa sa fie pedepsita pentru spionaj iar un pilot care alearga ptr ea sa iasa campion la urma urmei el alearga ptr acea echipa nu are vreun parteneriat cu ea.regula e simpla se pedepseste gestul nu intentia daca gasesti un portofel pe strada nu presupui ca l-a lasat cineva intentionat acolo trebuie sa-l declari la politie conform legii(ma rog in teorie) astfel ca faptul ca pilotii n-au stiut n-are nici cea mai mica relevanta.

  10. #220
    manager Clioblue's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    montreal/toronto
    Posts
    282
    Reputatie
    1
    vreau sa precizez de la bun inceput ca nu sunt un fan neconditionat al celor de la mclaren, dar pana una alta s-a intamplat exact ce am scris de 100 de ori aici : mclaren nevinovata datorita neconcludentei probelor. si nu ca as fi eu mai "dastept" dar sunt realist. mclaren penalizata? la fel s-ar fi intamplat si in cazul invers daca ferrari ar fi fost acuzata. ati fi vazut ferrari depunctata sau exclusa? get real people !!!! in ziua de azi it's all about the money.

    P.S. si nu ca as avea incredere in justitie. e o mizerie peste tot, numai interese, deci in realitate ferrari poate chiar are dreptate. dar sa te astepti ca ii iei painea lu' mclaren e ca si cand te-ai fi asteptat ca basescu sa fie arestat cand i-a furat telefonul lu' matracuca aia. si mai e ceva, dupa cum am incercat sa explic aici nu e suficient sa ai probe ca cineva a furat documente, trebuie demonstrat ca acele informatii AU DUS LA IMBUNATATIREA PERFORMANTELOR MASINII, ceea ce e cvasiimposibil. chiar daca a fost real. stiu, e de rahat dar asa functioneaza justitia.
    Last edited by Clioblue; 27th July 2007 at 18:41.

  11. #221
    sport legend paul30's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Spania, Alicante
    Posts
    1,313
    Reputatie
    1
    Alonso a demonstrat ca este un pilot foarte bun in toate conditiile si ca nu degeaba a castigat doua titluri consecutive avand ca principal rival pe cel mai bun pilot fe F1. Daca va avea un pic mai mult sprijin di partea echipei sale va putea sa obtina si pe al treilea. In GP al Europei s-a vazut cine este pilot de F1 si cine piloteaza doar in F1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •