Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 102

Thread: "Moderatorul" universal.

  1. #1
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1

    "Moderatorul" universal.

    acel ...om cu username`ul " universal " mi`a dat o infractiune pentru un post pe sectiunea " PARIURI SPORTIVE " .
    din cate stiu eu, el nu este moderator pe acea sectiune.
    Vadim, astept sa iei masuri...drastice, pentru ca isi face de cap pe unde are chef.

    EDIT: inca un avertisment, pentru un post pe " administrativ " .


    ipocrit este o jignire? ( avand in vedere ca am avut dreptate, si o pot dovedi cu posturi de pe acest forum )

  2. #2
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Delaparis ....ce drak ...parca am mai vorbit despre acest lucru odata.....spune-i la soldatul universal sa nu se mai bage peste alti moderatori......

    Nu ai nici un pic de respect Universal fata de alti moderatori.....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #3
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    nu e vorba de respect pentru alti moderatori, ci si pentru respectul pt useri si in principal pentru sine ( cred ca are o imagine buna despre el, daca isi pune poze cu actori si zice ca e el ).

    DeLaParis , ceva de spus ? de ce este ala moderator? cu ce am gresit, noi, forumistii sa-l avem ca si moderator ?

  4. #4
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    București,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Da pe Platanu nu-l vede nimeni?
    Mi-a dat warn pe alte sectiuni decat cele pe care modereaza si sta ca un obsedat cu ochii pe mine.
    Cu Universal n-am nimic.E un moderator foare bun.Platanu nu.

  5. #5
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    @Lover
    acum chiar exagerezi, dupa ce ca tu m-ai jignit, acum vrei sa iesi cu basma curata??

    nu inteleg logica ta,Lover

    @Shadow: Nu , nu m-am bagat peste moderatori, m-am aparat.Ori vrei sa a spui ca daca cineva doreste sa te jigneasa tu stai cu mainile-n san????

    Am procedat corect.Nu eu am sfidat, ci el.

    Eu sunt un moderator responsabil puteti vedea thread-ul Extern -Germania, in curand avem si un concurs de Pronosticuri si am deschis foarte multe thread-uri, imi fac treaba, insa nu eu am probleme aici pe forum, ci Lover

    Uitati-va cate antecedente are, si apoi la mine.

    Faceti un calcul si analizati corect

  6. #6
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    daca stau mai bine sa ma gandesc consider ca ai procedat foarte bine avand in vedere faptul ca Dj Jaxxx nu a mai postat nimik pe forum din 29 iunie si Moshu nu a mai postat nimik pe forum din 24 iunie.......si la ora cand ai dat acel avertisment nu a fost nici un moderator de pe pariuri online......
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  7. #7
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Absolut nimeni.

    Ce era sa fac? Sa fiu lasat jognit? Asta trebuie sa accepte un moderator?
    Am o responsabilitae

  8. #8
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    nu va luati dupa lover - "amantul impotent"!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #9
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    nu va luati dupa lover - "amantul impotent"!
    haha...ai verificat ? sau ti`o zis mamica ?

  10. #10
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Absolut nimeni.

    Ce era sa fac? Sa fiu lasat jognit? Asta trebuie sa accepte un moderator?
    Am o responsabilitae
    regulile sunt reguli. nu conteaza ca nu era moderator... daca Vadim nu e aici nu inseamna ca Delaparis se apuca si baneaza pe toata lumea cum vrea el...

    Quote Originally Posted by Universal View Post


    Uitati-va cate antecedente are, si apoi la mine.
    hai ma fii serios...tu, care ne minteai in fiecare zi cu pariurile tale... care pui poze cu actori in locul tau... care zici povesti despre suedia si germania...
    Last edited by Lover; 6th July 2007 at 23:09.

  11. #11
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Care e problema ? ... serios
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. 6th July 2007, 23:23

  13. #12
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Care e problema ? ... serios
    nu ma face sa cred ca si tu esti ca si universal.
    pai cum care-i problema? el nu e moderator pe pariuri, ca sa ma sanctioneze pe mine. si l`am facut ipocrit...pentru ca asa e, minte foarte mult.

  14. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,969
    Reputatie
    1
    Bun ..; l-ai facut ipocrit ... atunci sa aduci dovezi clare ... altfel se considezra jignire si are dreptate sa te sanctioneze
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #14
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    @Loverdaca vrei neaparat sa-ti arat pasaportul meu figura mea si data nasterii, orasul, Nr. si tara (De), tu cazi aici de fraier.

    Vrei si poze de la birou?

    Iti dau cate vrei tu, si apoi mai vb cat vrei tu de pariuri.

    Daca vrei neaparat sa te faci de cacao nici o problema, vrei sa vb si in suedeza, germana? No problem
    oricand la orice ora, te astept, si putem conversa.

    Is deschis.


    Ia, acum tu ce imi poti arata, daca tot vrei confruntare?


    Eu am zis ca am gresit vara trecuta, si am admis ca am gresit,mi-am cerut scuze, dar acum s-a dus totul,a nu se uita ca au trecut de atunci nu mai putin de 10 luni(!!!), acum nu am gresit cu nimic, poate fiindca te-am avertizat ca m-ai jignit???

    Asta consideri tu o greseala???


    Scuza-ma daca iti spun, dar asta inseamna imaturitate din toate punctele de vedere.
    Last edited by Universal; 7th July 2007 at 00:48.

  16. #15
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    haha...ai verificat ? sau ti`o zis mamica ?
    nu vorbesc cu mamele userilor din principiu , cu atat mai putin cu a ta ca uite ce greseala a facut
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  17. #16
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    ipocrit este o jignire? ( avand in vedere ca am avut dreptate, si o pot dovedi cu posturi de pe acest forum )
    ipocrit = mincinos, perfid, prefăcut, șiret, viclean

    daca se penalizeaza "ipocrit" , sa se penalizeze si sinonimele
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  18. #17
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    sunt eu perfid,viclean ???


    oricum, nu potb spune ca sunt perfect, nobody does, dar nu cred ca is un moderator care taie si spanzura dupa pofta si dointa.Incerc sa fiu tolerant si diplomat cu toti, toti au aceleasi drepturi

  19. #18
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    sunt eu perfid,viclean ???


    oricum, nu potb spune ca sunt perfect, nobody does, dar nu cred ca is un moderator care taie si spanzura dupa pofta si dointa.Incerc sa fiu tolerant si diplomat cu toti, toti au aceleasi drepturi
    ipocrit = mincinos, etc.

    sa`ti mai amintesc de atunci cand pe pariuri, l`ai pus pe shadow sa se dueleze cu bunica-ta, care sa fim seriosi, tot tu erai... si ar trebui sa fi banat permanent pentru clona, uiti de aceasta regula ?

    ullyses nu te mai baga in seama... ca tu esti singurul prost... asa e la 12 ani, am trecut si eu prin aia

  20. #19
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Daca nu esti mod pe pariuri ar trebui sa dai report post. Pentru astfel de lucruri exista asa ceva.

    PS. e cineva mod pe pariuri?
    .

  21. #20
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Daca nu esti mod pe pariuri ar trebui sa dai report post. Pentru astfel de lucruri exista asa ceva.

    PS. e cineva mod pe pariuri?
    sunt 3 moderatori, ca nu prea intra...partea a 2-a. sa se ocupe delaparis, ca e supermoderator, sau diablo...da nu stiu daca si el e supermoderator.

  22. #21
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    am dat report post.
    Cu asta nu mai postez aici. M-am saturat sa tot vad aici tot felul de nesimtire si rea-credinta.


    Nu imi bat capul cu prostii.In acest caz nu esti inclus,Iuli .

    Am iesit.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •