Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 102 of 102

Thread: "Moderatorul" universal.

  1. #85
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    umbra am si eu o problema cu unii prin bucuresti...se poate rezolva?
    .

  2. #86
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    daca ai ceva cu Lover te rog frumos sa iti rezolvi problemele pe pm sau pe mess dar nu strica designul forumului cu posturile tale de 2 bani..........pt ca nimeni nu-i obligat sa citeasca posturile voastre second-hand........
    pai , nu mai citi mai umbra (ti se potriveste 100% ) mesaje pe forum , mai pune mana pe o carte , apropo ai trecut de faza cu "alba-ca -zapada"?
    ps rahaturi cu italia si alte ineptii care se vor secretoase discutati-le la telefon ... sau nu mai aveti bani de cartele ? la capsuni , tata , la pasuni atunci!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  3. #87
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    1.Mult zgomot pentru nimic
    2.Nu-mi cer scuze caci nu am de ce-de aproape 1 an nu am creat scandaluri si nu am iesit in evidenta, se poate vedea uitandu-va dand click pe numele meu.
    3. nu cad la genunchii nimanui,sa fie clar asta.Nu ma cert eu pt lucruri care nu-si mai au rostul.
    4.Acest thread va fi inchis

    5. Ultim

    Daca nu se va inceta cu amenintarile sui cu nesimtirea aceasta voi ''vorbi'' serios cu Vadim si atunci vom rezolva treaba in alt mod.Doresc seriozitate si
    SA MA LASATI IN PACE. Vreau sa am liniste!

    Este clar?

  4. #88
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Iuli...daca sunt probleme nesemnificative atunci nu are rost ...daca e ceva mai grav atunci se rezolva

    Ulise...nu ai inteles mesajul postului meu....era de asteptat.....

    Universal....daca vrei liniste ....atunci pastreaza si tu linistea....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #89
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    eu o pstrez .Numai sa nu mai vine vreunul cu prostii.Atata tot.
    Nu sunt prostul nimanui.

    Sa fie tuturor clar acest lucru.Cine nu inetelege este problema lui.Nu a mea.

  6. #90
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    bah, ia terminati ma. ce dreaq aveti.

    ma, cand astepti scuze de la cineva, inseamna ca acea persoana te-a suparat cu ceva? lover, ai fost suparat vreo clipa din cauza lui universal? eu cred ca ar trebui sa-i multumim lui universal pentru cat am ras si cata caterinca am facut de el si de buni la aceea vreme.

    Lover, inca ceva: Pe Serjent esti suparat? Nu uita ca si ala si-a facut clone si a facut un lucru si mai rau decat unibuni. Posta cu clonele pe threadurile sale si se lauda sau isi punea intrebari...

  7. #91
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    suparat pe universal ? niciodata , ps, poate doar putina mila pt el... doar ca vreau sa se respecte regulile pentru toata lumea, pe langa ca si`a facut clone mai si da avertismente aiurea, cand nu are dreptu`.

    pe serjent? nici atata :ras-plans: el mai facea macar ceva pt sectiune, mai punea cate o predictie...chiar daca era copy/paste sau vreun sistem luat de pe e-pariuri.

  8. #92
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Mi-AM SCHIMBAT ATITUDINEA

    Nu Voi Permite Nimanui Sa Se Mai Dea La Mine! Altfel e de rau......

    Sa Va Fie Odata Clar Pentru Totdeauna!



    Bye Bye stupid Uni....

  9. #93
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    delaparis , o intrebare.

    are voie sa ma ameninte cu PM`uri ? ca o sa am probleme daca nu incetez?

    uite ca nu incetez , nu ascult sfaturile clonelor, sorry

  10. #94
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Doar mila imi inspira uni buni asta...
    E de rasul forumului si se da mare si tare; sper sa nu vii deloc pe la noi prin Romania ca te faci de ras.
    .

  11. #95
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    bun ... sa fie clar ...

    o sa intervin doar daca sunteti mai putin copii ...

    am obosit sa va citesc prostiile pe aici si va rog frumos sa postati serios pe acest forum.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #96
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    uni asta are probleme grave de personalitate si moderator tot din mila a ajuns.....nu stiu de ce suferi, dar cu sigurantza ai probleme serioase cu "ficatul"........
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  13. #97
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    ignore la greu.Bak, stai linistit ca nu am probleme de personalitate
    Moderator nu am ajuns din mila, ci fiindca sunt competent

    nu crezi?

    intra pe http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=30 si convinge-te

  14. #98
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    si marmota invelea ciocolata in staniol.....cand intrai cu numele de UNI, te comportai de parca aveai 5 ani, treceai de la o stare la alta, parca erai pe extasy si apoi intrai in criza....ti-ai facut clone, crezi ca asta te face competent? si btw, ce fel de neamt esti tu cand abuzezi de "puterile" pe care le ai ca si moderator? chiar daca s-a legat omul de tine si te-a insultat, tu nu ai voie sa ii faci nimic din postura in care te afli.....eventual report post si altcineva se ocupa de el......
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  15. #99
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    omul mai greseste in viata- m-am linistit

  16. #100
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    ce bine rad de faza cu ignoreu :ras-plans: zice la toata lumea ca da ignore... mortal omu`... Editat de , mine
    Last edited by Lover; 13th July 2007 at 16:44.

  17. #101
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    ioi, ce naspa arata forumul ala pe germania
    Threaduri pt toate echipele si posteaza doar el si georg
    .

  18. #102
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    gata cu off-topic si prostii !!!

    Universal este moderator ols si cu asta am incheiat subiectul.


    PS: iuli, pacat ca gandesti asa ... acolo este una dintre sectiile cele mai serioase de pe forum unde se poate citi confortabil si este plina de informatii despre fotbalul din Germania. Ne deschidem un pic mintea si putem acceda la un nivel superior al gandirii ... asta daca avem bunavointa ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •