Results 1 to 10 of 10

Thread: iftimoaie da-i bataie !

  1. #1
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1

    Cool iftimoaie da-i bataie !

    este ionut cel mai tare din parcare ? eu zic ca da . sa speram ca va ajunge in america , daca nu chiar in japonia

  2. #2
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    43
    Reputatie
    1
    eu zic ca esti pe alta planeta...n-ai vazut ce adversari nepregatiti i se aduc...un polonez caruia-i curgeau suncile...n-ai vazut ispravile lui zmarandescu si ghita.?revino-ti cu picioarele pe pamant. si inca ceva...iftim se duce in discoteca atunci cand vrea si mananca ce-i pofteste inima...halal sportiv...
    [SIZE=7][COLOR=DarkRed][FONT=Century Gothic][B]

  3. #3
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    De ce nu participa anul asta la Oktagon? Ar fi avut sanse bune, la cine participa. Ghita va manca o bataie acolo...

  4. #4
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    ba babuinule ? ce te dai tu mare acum ? lupta-te tu daca esti asa tare . s-a luptat cu ustinov , iar daca arbitrii era mai corecti , il puteau declara castigator pe ionut . anul acesta se va mai lupta si cu kamayo . nu spune tu de adversari .
    darkslowstar ? nu va participa la oktagon ? eu stiam ca va participa . ma rog . oricum e cel mai bun .sa-mi zica babuinu unu mai bun . mai stii ? poate e el the best .

  5. #5
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Iftimoaie, cel mai meserias luptator ...apoi Zmarandescu il urmeaza
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  6. #6
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sigur nu va participa, poti sa te uiti pe site-ul competitiei, daroczi.

    Zmarandescu? Nu prea cred, are intotdeauna adversari salbi. Un Ustinov il distruge din prima repriza. La fel si Iftimoaie!

  7. #7
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Talking

    yo am practicat ceva asemanator o perioada indelungata shi imi permit sa-mi dau cu parerea in ei...sora shi zmarandescu sunt din acelashi material...luptatori masivi,o tehnica buna dar o conditie fizica jalnica shi au deja o varsta...Ghita are un fizic rel bun...ar mai tb ucrat la sala pt ca nu te poti prezenta pe post de kenor singh de 1,90 m...nu are nici macar o umbra de patratele...jenant pt aspiratiile sale ...iftimoaie are combinatii bune de brate dar nu indeajuns incat sa compenseze jokul f slab de picioare...ce e ciudat ...am avut sansa sa-l vad antrenandu-se live...era foarte mobil shi avea o lovitura f puternica de picior...de ce nu o foloseste mai des ?
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  8. #8
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Prob pt ca nu-l tin picioarele. Ionut are tendinta de a se baga mereu cu capul inainte, pana ala urma cineva il va taxa urat de tot.

  9. #9
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    s-a retras ghita de la oktagon . dupa infrangerea in fata lui tony gregory nu cred ca mai are dreptul ( asa am citit azi in GSP )

  10. #10
    real champs Pepsi-Cola's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    790
    Reputatie
    1
    Ionut e grozav .......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •