Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 351

Thread: Real Madrid - o echipa de fotbal sau o afacere?

  1. #43
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tamy
    real madrid o echipa de kkt
    Hai no...poi?I-ai vazut tu?
    ...Iker Casillas

  2. #44
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Orice suporter adevarat vede acest lucru in acest moment mai Thanya...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  3. #45
    sport legend Nixx's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Daca o tin tot asha au shanse sa-i ajung pe...Deportivo ...GO real!!!

  4. #46
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    mai No_NaM3 ai si tu drepatate.nu sunt cei mai buni acum si de ce sa nu recunosc, dar nici sa ii injuri cand pierd cateva meciuri.toti avem zile proaste, unii mai putine, altii mai multe. dar dupa 70 de partide jucate nu te poti astepata sa fie fresh tot timpul, mai ales ca nu prea s-au folosit rezervele, si aici e si greseala conducerii clubului...

  5. #47
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3
    Orice suporter adevarat vede acest lucru in acest moment mai Thanya...

    eu il intrebam daca a vazut el ca erau de kkt....unde erau de kkt pe tricouri sau unde?Poate a avut unu` dintre ei probleme cu burta, no.........:
    ...Iker Casillas

  6. #48
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    eu il intrebam daca a vazut el ca erau de kkt....unde erau de kkt pe tricouri sau unde?Poate a avut unu` dintre ei probleme cu burta, no.........:
    tu de unde stii ca nu au ?!?!
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  7. #49
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    lol.dar tu de ce crezi ca au?

  8. #50
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Am zis eu ca nu au?Dar daca tot vorbim de RealMadrid ca fiind o afacere ma gandesc ca bani sa-shi spele echipamentele au...nu?Data viitoare o sa ma uit sa vad....ok?
    ...Iker Casillas

  9. #51
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    lololo ...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  10. #52
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by madridista
    mai No_NaM3 ai si tu drepatate.nu sunt cei mai buni acum si de ce sa nu recunosc, dar nici sa ii injuri cand pierd cateva meciuri.toti avem zile proaste, unii mai putine, altii mai multe. dar dupa 70 de partide jucate nu te poti astepata sa fie fresh tot timpul, mai ales ca nu prea s-au folosit rezervele, si aici e si greseala conducerii clubului...
    Da pentru ca cheltuie o gramada pe 'super-jucatori' shi rezerve nu au deloc..adik doar produse ale clubului...shi orice echipa are momente proaste , dar mie imi place sa tachinez pe cineva cand este intr`o pasa mai prosta o echipa precum steaua sau real..
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  11. #53
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Mda...da` in comparatzie cu Real,Sateaua are un moment de criza de catziva ani....Real are rezerve.....shi inca foarte bune
    ...Iker Casillas

  12. #54
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    Mda...da` in comparatzie cu Real,Sateaua are un moment de criza de catziva ani....Real are rezerve.....shi inca foarte bune
    Thanya,stiai ca Steaua n-are nici pe departe bugetul lu' real (cu toate ca eu cred ca este cea mai bogata echipa din tara!)?

  13. #55
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Sper ca morientes sa nu revina la o asa echipa de idiotzi
    Monaco 4ever

    Sper ca noul presedinte, care cred ca va fi ales deoarece perez&valdano au transformat aceasta echipa inntr-o afacere
    Ionutz,apreciez capacitatea ta de a vedea clar cum stau lucrurile,si daca ii critici atunci cand joaca prost nu inseamna ca nu esti un suporter adevarat (asa cum zice thanya ) e mai rau atunci cand vezi ca dau cu capul dintr-un gard in altul si continui sa spui:We are the best!!! (asa cum spun vreo doua "chicas" pe aci!) Pana acum aveam o parere buna despre tine,acum insa ma ai de partea ta in mod total!

  14. #56
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alejandro
    Ionutz,apreciez capacitatea ta de a vedea clar cum stau lucrurile,si daca ii critici atunci cand joaca prost nu inseamna ca nu esti un suporter adevarat (asa cum zice thanya ) e mai rau atunci cand vezi ca dau cu capul dintr-un gard in altul si continui sa spui:We are the best!!! (asa cum spun vreo doua "chicas" pe aci!) Pana acum aveam o parere buna despre tine,acum insa ma ai de partea ta in mod total!

    Aham...shi ce ar trebui sa fac?Sa schimb echipa shi sa strig in gura mare''Oleeeeeee Barcelona''?Shi nu am mai zis de mult ''we are the best''.Una e sa ii critici cand joaca rau shi alta e sa spui in loc de''Real 4ever'' ''Monaco 4ever''
    ...Iker Casillas

  15. #57
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    Aham...shi ce ar trebui sa fac?Sa schimb echipa shi sa strig in gura mare''Oleeeeeee Barcelona''?Shi nu am mai zis de mult ''we are the best''.Una e sa ii critici cand joaca rau shi alta e sa spui in loc de''Real 4ever'' ''Monaco 4ever''
    E clar ca vedem lucrurile diferit!!!Ionutz s-a enervat pe cei de la real pentru ca l-au cedat foarte usor pe Morientes,pentru ca nu s-au gandit nici o clipa sa faca o echipa puternica,ci doar una plina de vedete (dovada e faptul ca nu s-au gandit sa aduca un antrenor competent,ba mai mult l-au demis pe cel care a adus ceva rezultate la Madrid!).Si daca Ionutz s-a gandit la ce-o fi fost in sufletul lui Morientes cand l-au vandut(cu toate ca juca bine!) atunci sigur ca tine cu Morientes,si cum acesta joaca la monaco si le-a dat gol fostilor sai colegi...
    Ai inteles ce am vrut sa spun?ionutz tine cu jucatorii care au adus rezultate la real,nu cu aia care cheltuie baii!!!

  16. #58
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Aham..mersi pt. explicatzii...Eu am auzit ca il vor inapoi pe Montieres(nush daca el mai vrea sa vina)da` parca zicea ca dupa ce se termina sezonul vine pt. ca Realul nu l-a dat de tot,doar l-a imprumutat...apoi....
    ...Iker Casillas

  17. #59
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    bai alejandro, am spus eu vreodata ca real sunt cei mai buni dupa 3 meciuri pierdute???nu-mi amintesc!!!ai grija ce spui si nu trage repede concluzii!!!am spus ca o sa tin cu ei chiar daca vor pierde si 30 de meciuri!!!nu-mi voi schimba echipa daca o sa plece vreun jucator sau daca o sa primeasca 10 goluri!!!mai bine gandeste la barcelona(daca esti fan barca) sau la steaua si nu te mai preocupa de viitorul realului....pt asta suntem noi!!!

  18. #60
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Morientes a declarat ca a semnat o intelegere cu chelsea...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  19. #61
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Ei fetitelor,ce v-ati enervat asa de tare?Atunci cand am post nu-mi amintesc sa va fi pomenit numele :p Eu doar l-am sustinut pe ionutz,care cred ca a avut dreptate
    Thanya,zici ca morientes se intoarce la real?Vezi ce zice NO_NAM3 - cica se duce la chelsea!Cred c-au s-o dea din nou in bara

  20. #62
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    :degete: de acum inclo nu ma mai bag.se pare ca domnii au monopolizat discutiile si se cred cei mai tari in fotbal.sa nu cumva sa-i contrazici!!!BYE

  21. #63
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Samuel la Real contra sumei de 25 mil eu
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •