Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 351

Thread: Real Madrid - o echipa de fotbal sau o afacere?

  1. #22
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nixx
    Care fani?Fanii lui Beckham + fanii lui Ronaldo + fanii lui Zidane = fanii realului???Daca Beckham pleaca din vara de la Madrid,"galacticii" ramin fara jumatate din ei.Astia nu sunt fani!!!Toti asiaticii sunt fanii realului dupa ce aceshtia l-au plimbat pe Beckham pe la ei.
    Ok, poate nu am nimerit-o cu fanii, cu toate ca stadionul ala e plin tot timpul, dar eu am plecat de la afirmatia ca Perez a distrus Real-ul. Tot nu vad unde e distrugerea...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #23
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nixx
    Care fani?Fanii lui Beckham + fanii lui Ronaldo + fanii lui Zidane = fanii realului???Daca Beckham pleaca din vara de la Madrid,"galacticii" ramin fara jumatate din ei.Astia nu sunt fani!!!Toti asiaticii sunt fanii realului dupa ce aceshtia l-au plimbat pe Beckham pe la ei.
    Cred ca te insheli amarnic.Ce ar trebui sa intzeleg....ca Realul nu avea suporteri cand Beckham nu juca la ei?Hmmm.....
    ...Iker Casillas

  3. #24
    sport legend Nixx's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    Cred ca te insheli amarnic.Ce ar trebui sa intzeleg....ca Realul nu avea suporteri cand Beckham nu juca la ei?Hmmm.....
    Ar trebui sa intelegi ca nu aveau atitia cit acum.Crede-ma ca avea mai putini(totusi, destul de multi, recunosc)...Cel putin erau fani adevarati,iubeau echipa,nu doar unii jucatori.Acum cine poarta un tricou cu numele lui Beckham e considerat fan al realului.Sincer sa fiu,inainte imi placea jocul lor,chiar daca e real.Acum...???

  4. #25
    sport legend Nixx's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Ok, poate nu am nimerit-o cu fanii, cu toate ca stadionul ala e plin tot timpul, dar eu am plecat de la afirmatia ca Perez a distrus Real-ul. Tot nu vad unde e distrugerea...
    Unde???Ai vazut vreodata banca realului?Queiros are la dispozitie 6 vedete + inca 5 titulari shi...atit.Daca se accidenteaza Ronaldo,cine-l inlocuieshte?Portillo.Nu cred ca se ridica la nivelul cerintelor.Ca sa nu mai zic de Roberto Carlos.(Sevilla - real 4-1,fara el).Shi la sfirshit de sezon pe cei 11 abia ii mai tin picioarele.De ce crezi ca au ratat finalul sezonului?Perez nu shtie ca o echipa mai are shi banca de rezerve.Barca in retur a avut multi accidentati,insa intotdeauna au gasit inlocuitori pe masura,de aceea rezultatele bune au avut continuitate.

  5. #26
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1

    Ok

    Quote Originally Posted by Nixx
    Ar trebui sa intelegi ca nu aveau atitia cit acum.Crede-ma ca avea mai putini(totusi, destul de multi, recunosc)...Cel putin erau fani adevarati,iubeau echipa,nu doar unii jucatori.Acum cine poarta un tricou cu numele lui Beckham e considerat fan al realului.Sincer sa fiu,inainte imi placea jocul lor,chiar daca e real.Acum...???
    Ai shi tu putzina dreptate......insa Realul mereu a avut suporteri...iar eu consider ca daca eshti fan inrait a unui jucator eshti shi a echipei la care joaca....
    ...Iker Casillas

  6. #27
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nixx
    Unde???Ai vazut vreodata banca realului?Queiros are la dispozitie 6 vedete + inca 5 titulari shi...atit.Daca se accidenteaza Ronaldo,cine-l inlocuieshte?Portillo.Nu cred ca se ridica la nivelul cerintelor.Ca sa nu mai zic de Roberto Carlos.(Sevilla - real 4-1,fara el).Shi la sfirshit de sezon pe cei 11 abia ii mai tin picioarele.De ce crezi ca au ratat finalul sezonului?Perez nu shtie ca o echipa mai are shi banca de rezerve.Barca in retur a avut multi accidentati,insa intotdeauna au gasit inlocuitori pe masura,de aceea rezultatele bune au avut continuitate.
    Daca iese Ronaldo intra Gutti....un jucator tanar care se ridica la nivelul de Galactic...in comparatzie cu altzii...cum ar fi Beckham.......Real are pe banca de rezerva o echipa tanara care merita din plin sa intre pe teren sa joace...insa nu are loc
    ...Iker Casillas

  7. #28
    sport legend Nixx's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Sezonul asta au avut destule sanse sa arate ca merita sa joace pt. real shi nu au facut-o,iar Guti - un sezon dezastruos.

  8. #29
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    A jucat prost toata echipa,si daca e o echipa adevarata toti trebuie sa-si asume esecul,daca nu - sa caute vinovati!

  9. #30
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1

    Looll

    Quote Originally Posted by alejandro
    A jucat prost toata echipa,si daca e o echipa adevarata toti trebuie sa-si asume esecul,daca nu - sa caute vinovati!
    Crezi ca e divizia A?I-ai auzit cumva pe ei ca au cautat vinovatzi?......Adevaratii invingatori shtiu intotdeauna sa piarda shi nu o dau de garduri...ex:RealMdrid
    ...Iker Casillas

  10. #31
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    loololo ...da` suporterii cum ii fluiera de fiecare cand pierd un meci ..ha?
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  11. #32
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Cred ca s-au cam saturat si ei de atatia martieni Facem pariu ca-l vor pe Morientes inapoi? Cam tarziu,acum nu mai vine el la Madrid

  12. #33
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Sper ca morientes sa nu revina la o asa echipa de idiotzi
    Monaco 4ever

    Sper ca noul presedinte, care cred ca va fi ales deoarece perez&valdano au transformat aceasta echipa inntr-o afacere

  13. #34
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Asha este...in ultimul timp shi`au pierdut capetele shi au umblat numai dupa bani...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  14. #35
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    gata ionutz nu mai esti fan real?acum monaco?si cand monaco nu o sa mai fie la inaltime imediat o sa treci la alta echipa....

  15. #36
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Spune doar adevarul mai shi asta nu inseamna ca gata nu mai este fan real ,pur shi simplu este realist...asha este normal pentru un suporter adevarat...
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  16. #37
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    murcia real madrid
    surpriza campionatului daca murcia invinge
    surpriza etapei daca realul bate (cum n-a mai castigat de 3 etape)
    daca o sa fie egal trece barça pe doi
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  17. #38
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Hmm....sa intzeleg ca daca Realul joaca prost inseamna ca umbla numai dupa bani...shi din cauza asta nu mai joaca bine?
    ...Iker Casillas

  18. #39
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Pai cum sa mai joace daca au salarii uriashe ??..ha ...gandeste`te shi tu un pic.
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  19. #40
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Shi in 2003 nu au avut salarii uriashe?
    ...Iker Casillas

  20. #41
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    Ba da...dar acum poate li s`au urcat la cap ...se vad super vedete(galactici) shi de fotbal nu mai se tin.
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  21. #42
    microbist Tamy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    real madrid o echipa de kkt
    [COLOR=DarkOrchid]POLI[/COLOR] [COLOR=Blue]&[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]VALENCIA[/COLOR] [COLOR=Blue]for [/COLOR][COLOR=Red]ever!!![/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •