View Poll Results: Votati nene

Voters
84. You may not vote on this poll
  • Vadim

    18 21.43%
  • AdelPiero

    1 1.19%
  • Mihai

    0 0%
  • Fia

    4 4.76%
  • Iulian

    0 0%
  • inter

    12 14.29%
  • Pacala

    5 5.95%
  • andreiush

    3 3.57%
  • ieppy

    5 5.95%
  • Sergio

    0 0%
  • Darkslowstar

    3 3.57%
  • don_denver

    1 1.19%
  • Ultras

    1 1.19%
  • gigel_bucur

    0 0%
  • vasile314tzurka

    4 4.76%
  • Paul

    12 14.29%
  • alpopa

    4 4.76%
  • MariusTr

    3 3.57%
  • Angelina Jolie

    8 9.52%
  • alejandro

    0 0%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 143

Thread: Cine e cel mai ciumeg din zona?

  1. #64
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    ce sa aleaga, freezer, MariuTR ori clona
    Nu cred, recreatule ... acolo nu mi-am facut nicodata clone si nici nu am fost "rau", acolo discutam despre cu totul atceva....

  2. #65
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Oops, da edit daca nu mai vrei un avertisment ... doar stii ca ai mai luat unu` pt nerelansat,preanerelansat deci ce alegi ?

  3. #66
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Nu ai inteles.... "recreatule" este un adjectiv ... nu e Subiectul propozitiei... ai inteles acum?
    Relansat recreatule... ai inteles acum?

    Greu se misca roata la deal

    later edit : Paul cel suspendat permanent vacation e la egalitate cu inter 5 voturi.
    Last edited by MariusTR; 22nd March 2006 at 16:20.

  4. #67
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Mda, subiect subinteles ... cunosc povestea ... faceai o afirmatie cu un quote a mesajului meu deci e clar cui raspundeai

  5. #68
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Nu ai inteles. Mai relansatule , tu esti mereu asa de incet la reactie cognitiva sau acum faci pe nestiutorul ca sa ma derutezi ?

    Ca si cum as fi zis : "Mai preafrumosule,..." aceeasi treaba. Te rog nu mai deranja cu kestii slabe.

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR
    Mi-e dor de un individ istet, care sa nu arunce cuvintele la intamplare, care sa nu vorbeasca doar sa se afle in treaba, un tip matur care sa ma uimeasca prin profunzime, care sa nu-mi dezamageasca neuronii. Pana atunci...
    Nu-ti dori ce nu poti duce...

  7. #70
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Si ce dreak va sa insemne "recreatule" ? Ca mie nu`mi place ... ai grija ca patinezi pe gheatza subtire ...

    P.S : lasa`ma cu explicatiile tale de doi bani ... nu am ce invatza de la tine

  8. #71
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    relansat, eu te pot baga in buzunar cu experienta mea ... te surclasez la orice ora in orice treaba.

    Recreat inseamna cel care are vacanta la mansarda... adica e rasfirat... se misca usor in fapte si idei, e un compliment. Ai inteles? Unde palaria moderezi tu pe aici ? Ca eu nu te-am vazut pe nicaieri.... si umblu mult pe aici...

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    tu pe cine crezi ca prostesti?

  10. #73
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    MariusTR acu` mai inainte te`am recreat timp de 30 secunde ... te`am bagat si te`am scos unde nici nu visai tu ca o sa ajungi azi ...

    Cred ca trebe dat ignore la categoria asta de oameni : tu, remy si inca alte personaje fabricate !

  11. #74
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    mey,dupa explicatiile lui Paul,adica ciumeg=cel care face multe scandaluri,care se bate cu adiministratorii, alea alea il votez pe Paul!
    eu cred ca el de asta a si creat threadul asta,sa-i faca concurenta lui daroczi..si cum daroczi acolo e cel mai iubit,aici tre' sa fie Paul,ca doar e threadul lui

  12. #75
    DPSociety don_denver's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,882
    Reputatie
    1
    hm..am primit vot......mc..Gabriel....dar nu sunt cel mai ciumeg..si nici printre cei mai ciumegi...sunt ciumeg..doar cand e cazul...
    [B][COLOR="Navy"]Sucking all the marrow out of life doesn't mean choking on the bone. [/COLOR] [/B]

  13. #76
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    esti destul de ciumeg...ca doar esti din mahala de acolo de la noi
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  14. #77
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    Paul preia conducerea...e oare el cel mai ciumeg dintre ciumegi ?

  15. #78
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    da . yo zic ca da. el e ciumegu ciumegilor ( desi nu stiu ce e ala ciumeg ).nici macar aici nu este inter pe primu loc.

  16. #79
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    acum vad ca tanaru marius m-a atacat pe pagina 4 a thread-ului . ce ? te consideri superior ? ti-am dezamagit neuronii ? hai dom`le lasa-ma in pace . nu am timp de scandal . nu voi mai avea timp de imapacari. Ma rog . dupa cum zicea si tudor musatescu :''Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.''

  17. #80
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Votul meu dat pentru fia sta stingher

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat
    Votul meu dat pentru fia sta stingher
    Nu bre , poate lumea nu e la curent cu "ciumegiile" lu fia , iar la loc de cinste sta operatiunea secreta denumita "medicamente" , strict pentru cunoscatori (sau pentru membrii de partid).

    L-am votat pe fia , desi am avut dubii . Forumul are din punctul meu de vedere mai multi "ciumegi universarsali" intre care se remarca: Vadim , fia , inter si ieppy. Si parca fia e mai ciumeg ca restu ...

  19. #82
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Uite mey, parca acum este altceva

  20. #83
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Nu bre , poate lumea nu e la curent cu "ciumegiile" lu fia , iar la loc de cinste sta operatiunea secreta denumita "medicamente" , strict pentru cunoscatori (sau pentru membrii de partid).

    L-am votat pe fia , desi am avut dubii . Forumul are din punctul meu de vedere mai multi "ciumegi universarsali" intre care se remarca: Vadim , fia , inter si ieppy. Si parca fia e mai ciumeg ca restu ...
    Multumesc, multumesc, doresc cui are nevoie o tona de medicamente, medicamente!
    Dedic aceste voturi primite tututor cunoscutilor mei, rudelor, prietenilor si nu in ultimul rand persoanei care m-a ajutat cel mai mult pentru a ajunge aici, Vadim.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  21. #84
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fia
    Dedic aceste voturi primite tututor cunoscutilor mei, rudelor, prietenilor si nu in ultimul rand persoanei care m-a ajutat cel mai mult pentru a ajunge aici, Vadim.
    Dar domnului Tudose nu-i multumeste nimeni pentru "ajutor" ?
    Can i thank him... heah, can i , can i ?
    Toata lumea il simpatizeaza pe Vadim si El Greco... eu zic sa ne mai schimbam preferintele ca poate unii se supara ( stiu eu cine )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •