View Poll Results: Pe ce loc credeti ca va termina rapidul acest sezon?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • Locul 1

    10 71.43%
  • Locul 2

    3 21.43%
  • Locul 3

    0 0%
  • Altul (precizati care)

    1 7.14%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 81

Thread: LIGA I tur/retur 2007-2008

  1. #22
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Peste mai putin de jumatate de ora, U Cluj _ Rapid. Se transmite pe Kanal D.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  2. 13th August 2007, 03:01

  3. #23
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Lideri etapa viitoare ?

  4. #24
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Sunt circumstante.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  5. #25
    RAPID4life dydee_rapidysta's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ~Legione Granata~
    Posts
    85
    Reputatie
    1

    Wink

    Quote Originally Posted by Sunchase View Post
    Lideri etapa viitoare ?
    Mai bine sa fim lideri dupa etapa 34 ,cred ca avem sanse mai mari decat ne dadeau unii la inceput,am incredere in Rapid..
    Face eventul,RAPIDUL face eventul..
    [SIZE="5"][CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][B]Fara blaturi si pomana RAPID va fi campioana![/B][/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE]

  6. #26
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Doamne cine plm a avut inspiratia asta sa-l aduca pe italianul asta imbecil in Giulesti ? avem 2-1 si un om in plus si aia ne dau gol !!!

  7. #27
    RAPID4life dydee_rapidysta's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ~Legione Granata~
    Posts
    85
    Reputatie
    1
    Las' c-am facut un meci bun,pacat de accidentarea lui Coman..
    [SIZE="5"][CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][B]Fara blaturi si pomana RAPID va fi campioana![/B][/COLOR][/FONT][/CENTER][/SIZE]

  8. #28
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grande View Post
    Doamne cine plm a avut inspiratia asta sa-l aduca pe italianul asta imbecil in Giulesti ? avem 2-1 si un om in plus si aia ne dau gol !!!

    Lasa ca macar am castigat, cu Lucescu ne-au batut cu 4-3 cu un om in minus.

    Mi-a placut Andrade, simti ca ai portar pe teren la centrari spre deosebire de Coman, care de cateva luni zici ca l-a lipit cineva cu superglue pe linie portii.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  9. #29
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Ce bine e sa fi pe primul loc. Sa nu mai numaram punctele distanta fata de primii, sa faca altii treaba asta

    Grande, esti cam grabit ...

  10. #30
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grande View Post
    Doamne cine plm a avut inspiratia asta sa-l aduca pe italianul asta imbecil in Giulesti ? avem 2-1 si un om in plus si aia ne dau gol !!!

    grande eu zic ca te grabesti. am avut rabdare cu lucescu 3 ani cand ne-a omorat cu sistemul de 3-4-3 si acum dupa 4 etape cand a avut loc o schimbare destul de importanta la nivel tactic sa-i dam in cap italianului? mai ales ca pana acum rezultatele sunt ok.. eu zic ca trebuie pastrat macar 2 ani

  11. #31
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Nu am vazut meciul de la Timisoara ,ce-a fost acolo ,cum am jucat ?

    merci !!!!!

  12. #32
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Prima repriza a fost incalcita, 2 faze ei, 2 noi. 1-1.

    In a doua am fost peste ei, n-au avut nicio ocazie. Noi am ratat mult prin Burdujan, Sapunaru si Maftei, dar n-a fost sa fie. Probabil si jocul intrerupt foarte des a fost de vina.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  13. #33
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Merci Datenshi ,dar cu gestul lui Ganea cum a fost ?

  14. #34
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Pai nu se vede pe reluare ce i-a facut lui Sapunaru, astia de la kanal d sunt jalnici. Dupa aia si-a iesit din minti, a fost nevoie de multi oameni ca sa-l tina. Cred ca il baga in spital pe arbitru daca nu il tineau coechipierii.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  15. #35
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Eu spun ca suntem pe un drum bun

  16. #36
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Si in sfarsit avem si noi un meci important, ma saturasem de textul "nu e un meci decisiv".
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  17. #37
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    am dominat meciul pana la schimbarea lui mazilu cu perja. nu am inteles schimbarea..insa de atunci am jucat haotic.pacat pt munca din primele 60 minute

  18. #38
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nici eu n-am inteles schimbarea aia, dar asta e. Pana la urma am pierdut doar un meci, poate ne trezim la timp.
    Stancioiu era capitan si a ajuns rezerva, ar trebui sa se intample acelasi lucru si cu Maftei care pe meci ce trece pare mai incapabil sa tina pe cineva.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  19. #39
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Bilete pentru meciul cu Unirea Urziceni
    Tichetele se vor găsi la casele de bilete și la fan-shop-ul de la Stadionul Giulești - Valentin Stănescu, la următoarele prețuri:

    Tribuna 0 - 75 RON
    Tribuna I - 30 RON
    Tribuna a II-a - 20 RON
    Peluza a II-a - 15 RON
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  20. #40
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    ce preturi a inceput sa bage si Cocos asta...e clar ca vrea cat mai putina lume la stadion ca sa-l injure cat mai putini suporteri pe Rednic.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  21. #41
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nici el nu prea mai e in gratiile publicului.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  22. #42
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Rednic: "E foarte greu sa câstigi când golul nostru a fost marcat de un fundas"

    * Sursa: www.prosport.ro


    "Puriul" acuza jocul varfurilor sale dupa meciul de aseara si oboseala aparuta dupa ce echipa sa a disputat un meci la trei zile in ultima vreme. Totusi el spune ca suporterii ar trebui sa fie multumiti de rezultat in conditiile in care eliminarea lui Nicolae Grigore a lasat echipa in inferioritate numerica mai mult timp: "A fost un meci în care nu am contat în atac. E foarte greu sa câstigi când golul nostru a fost marcat de un fundas. A fost foarte putina miscare în fata, iar Mazilu si Burdujan nu au scos un fault si mai mult nu si-au creat nici o ocazie. El este din pacate accidentat si ma vad în situatie de a nu a avea alte solutii. Cu Boya în teren puteam sa fim mai prezenti aseara în fata potii adverse. Am vazut si o oboseala care i-a facut pe jucatorii mei sa se resimta dupa ce am avut trei meciuri într-o saptamâna. Trebuie sa fim multumiti ca în aceste conditii am scos si un punct mai ales ca am jucat si cu un om în minus. Am facut tot ce am putut si în zece oameni, restul jucatorilor facându-si datoria în afara atacantilor" a declarat antrenorul giulestean.


    Ce prostii debiteaza si-asta...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •