Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 46

Thread: Cel mai bun jucător al Naționalei ?

  1. #22
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    neaga va fi cum e mutu
    .....la popice....a dat neaga vreun gol sezonul asta in liga lui mitica?
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Graz, Austria
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Fara indoiala absolut Adrian Mutu, in el sta echipa si asta si mai mult decat statea generatia de aur in Gica Hagi. Numai cu el in forma avem sanse sa trecem de grupe la europene.
    Apoi Cristian Chivu un fel de al doilea Gica Popescu.
    Si Lobont este cel mai bun portar roman pe locul trei.
    Dupa l-as remarca pe Dorin Goian.

  3. #24
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    mutu. s-a vazut si ieri lipsa lui.

  4. #25
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    MUTU ... fără de care iar ne uitam la alții cum joacă la Euro ... iar țineam cu Italia
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  5. #26
    manager optifight's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    295
    Reputatie
    1
    mutu si trica ,in rest vrajeala media

  6. #27
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Kansas City
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by optifight View Post
    mutu si trica ,in rest vrajeala media
    trica... Nu, sunt cel putin 23 mai buni ca el.

    Lobont-Goian-Dica-Mutu sunt cei mai buni pe posturile lor.
    Dezvoltarea aeroporturilor: 5mld Euro
    Dezvoltarea drumurilor: 8mld Euro
    10 Stadioane regulamentare: 10mld Euro
    EURO 2020 in Romania: PRICELESS

  7. #28
    sport legend clausisme's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    451
    Reputatie
    1
    Apropo de tirica cica au fost 36 de jucatori care au evoluat in preliminariile euro 08 si el si cu fantasticul Niculescu au jucat per total 1 min de joc (asta in Revista Tricolorilor cea inainte de meciul cu albania)

    Acum eu zic ca nu au fost 34 de insi mai buni ca tiri si niculescu

  8. #29
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Dupa cum spuneam si in alt thread - niciun jucator din Nationala NU e constant,deci NU se poate spune cine e cel mai bun

  9. #30
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    LOBONT ! (mutu imi e antipatic

  10. #31
    sport legend Pancujunior's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    bucuresti si usa
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    mutulica
    Trup si suflet eu voi fi mereu...pentru RAPID

  11. #32
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Incontestabil, Mutu

  12. #33
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Mutulache!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #34
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Kansas City
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    Echipa in general...

    Mutu
    Lobont
    Dica

    Deoarece ei 3 pot decide soarta unui meci. Goian si Marica urmeaza... Chivu este bun de capitan, dar nu sufera jocul fara el.

    Cred ca, desi ce au realizat nu e grozav, Lobont si Mutu sunt dintre cei mai buni jucatori ai Romaniei din toate timpurile pe posturile lor... Lobont chiar e genial, iar Mutu are un talent imens...

    Pacat de fotbalistii nostri talentati:
    Sanmartean, Mitea, Alin Stoica, Zicu, Ghioane, Mutu, Dica, Lobont, Goian, Marica... Toti au sau au avut recent de-a face cu ghinioane... La naiba, talent ca-n Romania nu prea se gaseste pe nicaieri, si totusi de-abia reusim sa ne calificam, si tot timpul iesim in grupa mortii... In afara de '98. Atunci era sansa noastra, dar am ratat-o.
    Last edited by Boeing; 5th December 2007 at 09:02.
    Dezvoltarea aeroporturilor: 5mld Euro
    Dezvoltarea drumurilor: 8mld Euro
    10 Stadioane regulamentare: 10mld Euro
    EURO 2020 in Romania: PRICELESS

  14. #35
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Rat, chiar daca a gresit cu Bulgaria, e om greseste si el. Alearga mult pentru un fundas, apare surprinzator in atac si centreaza perfect(foarte important la meciurile cu echipe modeste care se pun pe 2 linii, si nu numai). Al doilea ar fi Chivu si Mutu al treilea.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  15. #36
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Topic-ul asta nu-si are rostul......Mutu este CLAR cel mai bun jucator roman; nici Chivu, nici Lobont si nimeni altul este peste el......Sa fim seriosi!!!! de la Hagi incoace, nu a existat un jucator atat de determinant pentru nationala noastra precum a fost Mutu.
    Cei care spun alte nume in afara de Mutu, sunt doar declaratii de simpatie fata de acei jucatori. Insa nu vad un argument impotriva faptului ca Mutu e cel mai bun jucator roman la ora actuala. Care are, sa mi le spuna

  16. #37
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Andrei_23 View Post
    LOBONT ! (mutu imi e antipatic
    Si mie imi era antipatic Ronaldo insa daca ma intrebai cine era cel mai bun jucator din lume la sfarsitul anilor 90' ti-as fi raspuns : Ronaldo

  17. #38
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    si asta s-ar putea sa fie adevarat,insa eu am vrut sa zic altceva si am tastat gresit...trebuia sa arate asa " neaga va fi Acum e mutu"
    ce schimba o litera lipsa intelesul propozitiei...
    Adica????? daca inteleg bine, spui ca acum e mutu cel mai bun insa Neaga va fi in viitor !!!!!!!!!!!??????????

  18. #39
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Chivu. E cel mai consistent jucator al nationalei la ora actuala, plus ca da un randament de nota 10 la echipa de club. E un jucator care poate sa se adapteze cu usurinta aproape la orice post de pe teren (fundas central, fundas de banda, mijlocas central si defensiv). Ar putea juca si ceva mai ofensiv avand abilitatile de a pasa si de a centra foarte bine plus ca se misca foarte bine in teren.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  19. #40
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Topic-ul asta nu-si are rostul......Mutu este CLAR cel mai bun jucator roman; nici Chivu, nici Lobont si nimeni altul este peste el......Sa fim seriosi!!!! de la Hagi incoace, nu a existat un jucator atat de determinant pentru nationala noastra precum a fost Mutu.
    Cei care spun alte nume in afara de Mutu, sunt doar declaratii de simpatie fata de acei jucatori. Insa nu vad un argument impotriva faptului ca Mutu e cel mai bun jucator roman la ora actuala. Care are, sa mi le spuna
    Daca tu consideri ca acest topic nu isi are rostul de ce ai mai postat?......Oricum, e greu de comparat doi jucatori care joaca pe posturi diferite dar Mutu de cand il stiu eu a jucat excelent la echipa de club, dar la echipa nationala nu prea ia iesit jocul. Intradevar, Mutu e un jucator valoros dar trebuie sustinut. Trebuie sa joace alaturi de jucatori lafel de valorosi ca si el asa cum joaca la Fiorentina pentru a inscrie pentru nationala. Insa dupa parerea mea Chivu este cel mai determinat jucator din lotul nationalei si e mult mai consistent decat Mutu. La urma urmei Chivu este capitanul nationalei urmat de Mutu.
    Last edited by Denis; 10th December 2007 at 08:17.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  20. #41
    junior Dyanna's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Alba Iulia (Cluj Napoca)
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Mutu clar...s-a vazut si in meciul Fiorentinei cu PSV Eindhoven superb

  21. #42
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Mutu/Chivu
    Lobont
    Rat
    Desi Mutu e figurant ....l-am vazut si in meciul cu PSV nu se putea opri din strigat la colegi....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •