Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Bannerul furat de la pitesteni

  1. #22
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    ultravioletcanada arata-mi un banner de brigada din toata istoria stelei care face reclama la ceva.

    http://www.fcarges.net/imagini/suporteri/s1_mic.jpg

    Bannerul ULT*RAS a fost furat dintr-o masina... daca era o captura corecta atunci cred ca se desfiinta grupul.

  2. #23
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Triphat, spui tu ca daca a fost furat banner-ul dintr-o masina nu trebuia desfiintat grupul. Atunci spune-mi te rog ce intelegi printr-o "captura corecta" care sa duca la un astfel de rezultat.
    Banner-ul "Ultras Viola" a fost capturat dupa meciul Steaua - FC Arges, cand un suporter el echipei din Ghencea a fugit cu acesta, iar fortele de ordine le-au barat calea celor care incercau sa il recupereze. Consideri ca o captura realizata cu complicitatea jandarmilor pe care multi ii detesta si ii ataca este corecta? Si adaug inca o data, grupul de la Pitesti s-a desfiintat fara sa mai stea la discutii de genul a fost/n-a fost corect!

  3. #24
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    Cum exact a fost furat bannerul Ultras Viola ? De unde a fugit stelistul ala cu el ? Credeam ca aia de la sud s-au dus peste galeria pitestenilor si au plecat cu steagul. Poate imi explica cineva cum a fost capturat bannerul, pana cand si comunicatul Ultras Viola n-a spus multe, doar scuze.

  4. #25
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    triphat, nu stiu citi ani aveai cind in galeria stelei se lafaia mare un steag ros-albastru cu FORD scris pe el. nu am poze cu el si nici nu am fost curios sa fac poze cu el.
    in al doilea rind, sudul vostru imita cu multa ardoare sudul dinamovist. ei sint desfiintati, nu suporta echipa decit individual, dar fac capturi...
    din cite stiu eu, citiva stelisti, fara fulare sau alte insemne, au trecut ca prin brinza prin cordonul de jandarmi, si au intrat intre ai nostri. oricum, sa le fie de bine, si cu asta am incheiat discutia.
    cit despre reclamele din galeria voastra, stai calm. miine poimiine o sa-mi spui ca si coregrafiile sint facute din banii vostri. daca e asa, aia de la sud de ce au plecat?
    oricum, batem cimpii, si precum am zis mai devreme, noi sintem mai la tara, si "moda" ajunge mai greu la noi.
    FINI LES FOLIES STI!!!

  5. #26
    incepator
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    PITESTI
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Triphat
    ultravioletcanada arata-mi un banner de brigada din toata istoria stelei care face reclama la ceva.

    http://www.fcarges.net/imagini/suporteri/s1_mic.jpg

    Bannerul ULT*RAS a fost furat dintr-o masina... daca era o captura corecta atunci cred ca se desfiinta grupul.
    in poza asta e un banner "vulturii violeti" adica din aia ai lu` george (fostul sef de galerie - sclavii clubului).. bannerul a fost facut de Pic pt ei si logic ca i`au obligat sa`l puna asa.. cu reclama cu tot.

    as vrea sa vad si eu o poza cu bannerul "Nucleo Viola" care face reclama la Pic...
    [COLOR="Purple"][B]VIOLA PANA LA MOARTE!!![/B][/COLOR]

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Cer un raspuns din partea membrilor Ultras Viola care stiu despre ce e vorba:
    Pe coregrafia voastra de la meciul cu steaua era desenata si emblema lui fc national langa cele ale lui rapid si dinamo?

  7. #28
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dspirii
    Cer un raspuns din partea membrilor Ultras Viola care stiu despre ce e vorba:
    Pe coregrafia voastra de la meciul cu steaua era desenata si emblema lui fc national langa cele ale lui rapid si dinamo?
    da era desenata si stema nationaluilui!!!

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    ba nu face nicio reclama...si dak face ce va intereseaya pe voi ma_

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •