Results 1 to 20 of 20

Thread: O noua stea

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    O noua stea

    Da,o noua stea a provinciei,se numeste OTELUL GALATI s-a nascut sambata in groapa lui DINAMO.De fapt umilinta trebuia sa fie si mai mare dar arbitrul nu avrut sa acorde al 4_lea gol(prietenii stiu de ce).In etapa a 4 va veni randul STELEI pentru magaria cu OCHIROSII iar in a 5 vom deraia RAPIDUL chiar in GRANT.

  2. #2
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    planuri mari,dar e cam devreme...

  3. #3
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    frate aberezi . Exista o singura stea in Romania

  4. #4
    Retired One-Man Show's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Grupele Shampion Lig
    Posts
    1,275
    Reputatie
    1

    Angry

    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Da,o noua stea a provinciei,se numeste OTELUL GALATI s-a nascut sambata in groapa lui DINAMO.De fapt umilinta trebuia sa fie si mai mare dar arbitrul nu avrut sa acorde al 4_lea gol(prietenii stiu de ce).In etapa a 4 va veni randul STELEI pentru magaria cu OCHIROSII iar in a 5 vom deraia RAPIDUL chiar in GRANT.

    a fost o victorie...timpul va decide dak a fost o intamplare sau dak asta e valoarea echipei...Otelul este shi va ramane o echipa de mijlocul spre subsolul clasamentului shi cred ca a fost o intamplare cu Dinamo...Grigoras nu se astepta sa ia 3 puncte shi nici jukatorii tocmai de asta cred ca etapa viitoare Otelul va claca...
    [B]If You Don't Stand For Something You'll Fall For Anything[/B]

  5. #5
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    CALM frate. Aproape toata iarna nimeni nu a postat pe therdul lui Otelul din cauza neintersului galatenilor pt echipa Otelul. Si acum nu mai aveti loc in piele. CALM
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Intamplare a fost si la meciul STELEI la GALATI iar cu un asemenea arbitraj normal ca echipele bucurestene castiga.Daca FRF ar fi la GALATI si OTELUL ar fi campioana.

  7. #7
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    am si eu o intreabre.... de ce nu va umflati as ain pene si cand eratzi pe ultimu loc?
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Vezi ca in maxim trei etape trecem si de POLI IASI asa ca ciocu mic.Stan a fost tare ca OTELUL iar pe viitor poate ajunge si la nationala.FORZZA OTELUL.

  9. #9
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    ciocu mic tie ma.... ca eu n-am de ce.... eu nu ma laud asa ca tine....
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  10. #10
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Da ce a stralucit "steaua" asta in meciurile cu Steaua si Rapid Golaveraj de 7-0 INCREDIBIL
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Daca la IASI este cultura nu acelasi lucru putem spune despre sport si mai ales de fotbal.Nu uita ca GALATIUL este singura echipa din ROMANIA care a invins JUVENTUS TORINO,batrana doamna una dintre putinele echipe care au castigat tot ce sa putut in lume.As vrea sa te intreb ce mare performanta a reusit POLI IASI?

  12. #12
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    pai eu n-am nevoie de performante ca sa iubesc o echipa....eu o iubesc din suflet .... spre deosebire de tine...care pana cand v-ati revenit ai fost stelist acuma te dai mare cu o alta stelutza
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Hamsterutz ce zici acum de locul ocupat de OTELUL. Oare este inaintea lui POLI IASI?Noi suntem strajeri la poarta MOLDOVEI cea mai buna echipa a estului mioritic iar de la anul mai vedem.

  14. #14
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    aveti antrenor bun... pe cand Popa e mai bun la comicarii

    oricum deocamdata nu prea straluciti ... mai asteapta pana sa te arunci la epitete

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Vine si ziua in care ve-ti regreta rezultatul din tur de la GALATI pentru ca OTELUL a facut o traditie din asta:Cine a batut la GALATI in tur o sa fie batut pe teren propriu in retur, asa ca vremea CONSTANTEI se apropie.

  16. #16
    senior Geog's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    170
    Reputatie
    0
    O noua stea pe dracu' ... Otelul este doar o echipa care joaca bine in acest moment.

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nu e nicio noua stea, abia acum am vazut thread-ul asta, deocamdata ne prezentam slab in noul campionat, trebuie sa fim cu picioarele pe pamant. Oricum FORZA OTELUL

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Capitalistilor atentie venim in capitala asta jegoasa si plina de gropi sa va umilim dupa ce ani la rand a-ti furat tot ce a fost mai bun in provincie.

  19. #19
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Ma mir ca nu a vazut nimeni pana acum acest mesaj urat al tau ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Cand am afirmat ca Otelul este noua stea nu am gresit cu nimic.Iata ca am provocat suparare mare daca am batut Steaua la Galati.Bravo Otelul si sa aveti continuitate si cu Rapid si Dinamo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •