Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 179 of 179

Thread: ZIARE.... ZIARISTI.... Stiri reale sau dezinformari cu intentie?!

  1. #169
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pai si care este legatura. Au fost 17000 de spectatori... in conditiile in care un Bacau- Rapid abia a adunat 4000 , nu mai vorbesc de National- Arges, cu 400!

  2. #170
    Silfidus! Maximus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,708
    Reputatie
    1
    Noi suntem 15000 cu suflteul. ceilalti nu aduna 4000 de inimi alaturi. aduna 4000 de privitori, care e cu totul altceva. asta-i diferenta dintre noi si ei. si, pentru ca sunt constienti de asta, sunt marcati de frustrari. din acest motiv ne urmaresc si aici. sa se convinga singuri ca e adevarat. nu pot sa creada asa ceva. este peste puterea lor de intelegere. nu poti intelege ceva daca nu-l traiesti! fiti mindrii!
    GRUPPO MAXIMA - MEMBRU FONDATOR

  3. #171
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    au fost undeva pe la 22-23 mii ..de la tunelu de la vestiare si pana la tunelul de pompieri , erau decat vreo 2-3 randuri libere (cele de jos), ceea ce inseamna sa zicem 2000 locuri... + vreo 4 sectoare goale in totalitate, inca vreo 4000....deci undeva pe la 22 mii + cei care stateau sus...

  4. #172
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Stefane, iti spun eu ca in mod sigur nu au trecut de 18 000. Dar este o cifra oricum foarte mare fata de ceea ce intilnesti in mod obisnuit in divizia A.

  5. #173
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    spune-mi un meci la care au fost 18.000 de spectatori in divizia A... in afara de poli...
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  6. #174
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    nici macar la poli...etapa asta au fost vreo 6.000...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  7. #175
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    nu am zis mey nimik, si publicul si galeria au fost la inaltime ...de exemplu eu in prima repriza am stat in galerie..si dupa aia m-am dus si io sa ma uit la bataie si am ramas la peluza nord in repriza a 2-a ...si se vedea superb galeria...inca o data am dovedit ca suntem cei mai buni

  8. #176
    manager Che Guevara's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Havana/Cuba
    Posts
    314
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Tot stadionul cand este plin ochi are 28.000 de locuri. Nu putem spune ca la acest meci am fost mai mult de 15.000, maxim 17.000 de spectatori. Nu ma intereseaza sa ma compar cu echipe ca Farul sau Fc Bacau. Eu vreau sa vad stadionul plin meci de meci. De-aia e atat de mare ca sa fie folosit nu sa privesc scaune goale la meciuri.

    Ziaristii de la GSP sunt niste ...... Daca voiau sa scrie despre meciul cu Petrolul trebuiau sa faca investigatii pe cont propriu nu sa citeze mesajele mele de pe un alt forum. Astept ca ziarul lui Ioanitoiu sa imi trimita prin posta recompensa materiala pentru faptul ca m-a citat fara a-mi cere acordul.

  9. #177
    Leu greu Puc's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    121
    Reputatie
    1
    Din Libertatea de azi 22.10.05 :
    "12.000 $, pretul victoriei craiovene?
    Surse autorizate au dezvaluit ca de cateva zile oficialii prahoveni sunt asaltati cu oferte venite dinspre Craiova pentru a se preda astazi. Craiova ar fi oferit 12.000 $ Campinei pentru a nu-si apara corect sansele. "Nu cred ca s-au inteles, mai ales ca oltenii au anuntat ca banii vor ramane la ei pana la finalul partidei. Faptul ca nu exista nici o garantie ca-si vor incasa recompensa, dar si incapatanarea antrenorului Nanu, care si-a propus sa castige cu orice pret, au facut ca aranjamentul sa se clatine", au incheiat sursele campinene."

  10. #178
    manager dragosblue's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    ce mizerabili, nu vor inceta niciodata sa ne atace.

  11. 22nd October 2005, 13:00
    Reason
    Nu se accepta astfel de mesaje

  12. #179
    GRUPPO MAXIMA Vietnam's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    909
    Reputatie
    1
    Pina nu ne punem la punct cu PR-ul nu cred ca vom vedea articole corecte prin ziare, chiar daca jucam minunat!
    " Tinem cu echipa noastra / Si la bine si la rau
    O iubire alb-albastra / La [COLOR=DarkSlateBlue][B]Craiova[/B][/COLOR] e mereu !"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •