Page 6 of 87 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1824

Thread: Adrian Mutu

  1. #106
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1

    Votati-i pe Chivu si Mutu ptr. Balonul de aur

    Intrand pe pagina ziarului As puteti vota ptr. candidatii Balonului de aur.


    Bineinteles simulare


    http://www.as.com/votaciones/balondeoro03/

  2. #107
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Chiar numai realistii???!!!???
    Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  3. #108
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Ranieri se vaita ca trebuie sa vorbeasca cu jucatorii in trei limbi . Cica Adrian nu pricepe nimic in engleza .Chiar asa este ? Presa suedeza sustine asta .... Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  4. #109
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1

    Hmmm...nici chiar asa

    Ei nu e nici chiar asa...Adrian vorbeste un pic de engleza...basic....si trage tare sa invete cit mai bine limba.

  5. #110
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Ce ziceti, are sanse Mutu la Balonul de Aur?????
    Eu nu prea cred dar cine stie....ar fi ceva superb!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  6. #111
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    M-am inscris si eu pe forumul de pe site-ul lui Adi!!!!! E altfel decat acesta dar e destul de fain!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #112
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Nu Dorin!!! Iata ca a venit si un bianconer!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  8. #113
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    makar la simulare sa ia vro unu din ei))))))
    Amor de lejos, felices los quatro....

  9. #114
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1

    Adrian Mutu forum

    Da e intradevar altfel...pt ca aproape nimeni nu are curajul sa-si scrie acolo opiniile....poate incepi tu....si de altfel....acolo se posteaza in 3-4 limbi si toti raspund dupa aia in engleza....please translate that for me.....
    Parerea celor din Anglia si Italia (cei de pe forum) e ca articolele romanesti sunt cele mai cu miez si mai bune decit cele ce apar in ziarele tarilor respective.

  10. #115
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1

    Adi's e-mail address.....

    Hmmmmm am vazut cu stupoare ca Decebal Radulescu imi preia din idei....bravo lui macar asa mai afla si publicul anumite amanunte despre Adrian Mutu....macar daca le-ar si prelua corect....

    I-am setat telefonic of course adresa de e-mail lui Adrian.....
    adrian@adrianmutu.com si binenteles a doua zi apare si in Gazeta sporturilor un mesaj cum, ca puteti sa-i screti lui Adrian pe adr4esa adrianmutu_gsp@hotmail.com

    Hahaha....asta e buna....puteti sa-i scrieti al a adresa aia si probabil Decebal o sa va raspunda.....adica adresa are numele lui adi si Trademark-ul _gsp adica gazeta sporturilor....macar daca ii setau o adresa de email like adrianmutu@gazetasporturilor.com.....suna mai profesional asa ramane @hotmail.com.....

    In concluzie...daca vreti sa-i scrieti direct lui Adrian puteti sa o faceti la adresa: adrian@adrianmutu.com ....daca doriti sa-i scrieti prin intermediul lui Decebal....puteti sa-i scrieti la :
    adrianmutu_gsp@hotmail.com

    Poate mai invata si Decebal engleza....de fapt in urma interviului din Gazeta Sporturilor....am vazut si eu ca mai are de invatat.....
    by the way cintecul preferat al lui Adrian se numeste "Many men (wish death on me)" si nu MAIN MAN cum a aparut in ziar.....

  11. #116
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Nu cred ca are sanse dar... as vrea sa castige el balonul de aur!
    Favorit il vad pe Henry!

  12. #117
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Favoritul meu e NEDVED, dar vine dintr-o tara...stiti voi...

    Asa ca, doar NISTELROOY sa-l mai ia ! De asta insa nu-mi place ca e prea...LACATUS !

    Pina la urma, NEDVED ar avea un atu ca echipa lui NATIONALA...le-a dat CLASA olandezilor.

    Oricum, noi nu contam...

  13. #118
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Mici..... Dorin
    THE TRUTH IS OUT THERE

  14. #119
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Maldini poate pentru in ntreaga cariera
    Ar fi super pentru fotbalul romanesc chiar daca Mutu ar tremina intre primi 3
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  15. #120
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Raspunsul meu este categoric : NU
    Mutu nu are nici o sansa sa câstige Balonul de Aur.

    Acest trofeu se atribuie unor jucatori care au contribuit la câstigarea unui trofeu.
    [color=green]învatati sa pariati pe internet[/color]

  16. #121
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Eu nu sunt fan Mutu, nici pe departe, si nici n-o sa fiu vreodata. (Si parerea mea e ca nationala nu trebuie sa se bazeze pe Mutu. Oamenii pe care poti baza o nationala -- ca Dobrin sau Hagi -- apar o data la 30 de ani, daca ai noroc.)

    Oricum, revenind la domnul Mutu, sunt curios, ce oameni sunt fani Mutu? Suporteri dinamovisti nu-mi inchipui ca sunt, pentru ca Mutu i-a dezamagit cand aveau nevoie de el cel mai mult (cand a executat la misto un 11-metri pe ghencea, si cand a plecat la Inter in mijlocul sezonului); suporteri stelisti sau rapidisti nici atat nu-mi inchipui sa fie fan Mutu. Craioveni? -- 'ce-are Sulla cu prefectura'? Eu nu cunosc pe nimeni fan Mutu, nici in Bucuresti, nici in alta parte.

    Asa ca, cine naiba e fan Mutu, bai fratilor? Numai argeseni sunteti?

  17. #122
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Swordlord
    Asa ca, cine naiba e fan Mutu, bai fratilor? Numai argeseni sunteti?
    Eu nu sunt argesean.
    Mutu si Chivu sunt fotbalistii români ai momentului. Poate viitorul fotbalului nostru.

    Nu te obliga nimeni sa fii "fan" Mutu, însa cred ca trebuie sa te apleci în fata evidentei.

    8) 8) 8)
    [color=green]învatati sa pariati pe internet[/color]

  18. #123
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Yo sunt fan Adi Mutu
    Imi place ca s-a schimbat , are cu totul alta atitudine in joc , dar la nationala in meciul cu italia m-a dezamagit
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #124
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1

    Buna intrebare.....

    Ok o sa-ti raspund la intrebarea asta....
    Fani Mutu sunt poate peste un milion de persoane in proportie de 60-70 % din strainatate (in categoria asta intra si romanii din strainatate) care sunt curiosi si vor sa afle pina la ultimul detaliu despre Adrian.....si asta pentru ca in momentul de fata Adrian e cel mai mediatizat jucator roman (si nu uit de Chivu cind spun asta) si cu siguranta si cel mai in forma jucator.
    Daca o sa traiesti in alta tara decit Romania o sa vezi ca dupa un timp nu o sa te mai intereseze defel campionatul lui Mitica si nicidecum despre mizeriile care se intimpla in campionat...incepi sa urmaresti evolutiile jucatorilor care confirma...si nu celor care...sa nu dau nume care si-au dorit neaparat sa joace afara...unde fac banca ,,,,,
    Iti spun si cum am devenit fan Adrian Mutu.....la inceput nu-mi placea defel de el pt ca era mult prea individualist, si credea ca lumea se invirte in jurul sau( asta daca urmarea-i si interviurile cu el).
    In ultima vreme e mult schimbat si in bine....e mult mai modest (priveste si prietenia dintre el si Chivu....unde desigur e destula rivalitate...si ultima lui declaratie ca el ii incalzeste doar banderola de capitan la Chivu pt ca el e adevaratul capitan denota ceva caracter).
    Urmareste si jocul lui la Chelsea unde alearga dupa orice minge si daca e pierduta (asta place in campionatul Angliei si ne e de mirare ca are atatia fani) face faza de aparare si pe linga asta si marcheaza.
    Pe linga asta e am vorbit cu el la telefon si pot sa spun ca am ramas uimit despre felul cum am putut discuta cu el......(vezi postingul de mai sus) asa ca pot sa afirm ca la momentul actual orice roman poate sa fie mindru ca are un jucator ca si Adrian Mutu.
    Binenteles la fel ca si oricine si el are scapari, momente de slabiciune etc....meciul cu Italia nu a avut o miza f mare si totul era sa nu se accidenteze....la o adica asa am fi facut oricare...nimeni nu-si risca slujba pt o miza redusa.
    In concluzie, cred ca daca privesti peste campionatul Romaniei ( unde vesnic vor fi divergente , nu mai departe de divergentele de pe acest forum intre diferite echipe romanesti) daca esti roman vei fi mai mult sau mai putin fan Adrian Mutu.

    P.S. Daca consideri ca gresesc sau nu am dreptate poti sa-mi trimiti mesaj privat.

  20. #125
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realc
    Nu cred ca are sanse dar... as vrea sa castige el balonul de aur!
    Favorit il vad pe Henry!
    realc ma mir ca nu-l vezi pe pitu favorit . Mutu categoric nu are nici o sansa, o sa iasa si in urma lu` chivu . Sper sa-l castige Maldini, chiard aca poate sunt altii mai in forma ca el la ora asta ...da nu a castigat niciodata si merita ..ptr cate a facut la viata lui..!
    Amor de lejos, felices los quatro....

  21. #126
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    /nope/
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •