Page 3 of 87 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1824

Thread: Adrian Mutu

  1. #43
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Pai vorbitzi cu Ferguson shi cu Ancelotti sa se uite pe eurosport shi calciomercato.

  2. #44
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    beckham 38.07%
    ronaldinho 12.88%
    chivu 17.40%
    stam 12.15%
    morientes 8.38%
    figo 11.13%
    intrebarea este : pe cine trebuie sa aduca galliani la milan?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #45
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    La Milan nu e nevoie decat de chivu eventual si beckham
    De Mutu nici vorba, Costa e mult peste roman cel putin deocamdata si sa nu uitam ca pe banca de rezerve se afla si Rivaldo
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #46
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ad3an
    La Milan nu e nevoie decat de chivu eventual si beckham
    De Mutu nici vorba, Costa e mult peste roman cel putin deocamdata si sa nu uitam ca pe banca de rezerve se afla si Rivaldo
    parerea mea este ca mutu este mult maui bun decat rui costa. ce a facut costa in primul sau sezon la milan???-nimic sau mai bine spus stergea praful de pe banca de rezerve!!! noroc ca si-a mai revenit in acest sezon dar cred ca si-a revenit datorita lui seedorf care-l ajuta fff mult. ce a facut mutu in primele sezoane???- la verona ca si la param a fost principalul marcator al echipei dar mai mult decat atat fiind si un fff bun servant cu multe pase decisive. cei 2 au asezari oin teren aproape asemanatoare si au libertate de miscare deplina dar cu toate astea mutu este mai bunnnn!!!
    cat despre chivu ar fi fff bine daca ar veni la milan pt ca ar castiga mult experienta de la "veterani" si si-ar face cu usurinta loc in prima echipa, iar despre beckham ce sa mai zicem -cu el ffff bun pasator si cu centrarile impecabile ar fi lulte goluri mai eles ca in atac sunt shevchenko si inzaghi, 2 atacanti cu lovituri fff bune de cap.
    milan: portar-dida
    fundasi-contra, nesta, chivu, maldini
    mijlocasi-beckham, gatuso, rui costa(ambrosini), seedorf
    atacanti-shevchenko, inzaghi
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  5. #47
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    In primul rand Mutu este mai bun decat Costa insa nu joaca pe acelasipost. Costa e conducator de joc in stilul clasic si Mutu este un al doilea atacant. Daca Mutu ar ajunge la Milan ar fii greu sa se bage in locul lui Seva insa ma gandesc ca ar reusi. Contra in nici un caz nu va ajunge la Milan. Exista o mica sansa daca pica transferul lui Cafu la Milan o chestie putin probabila. Chivu nu va ajunge la Milan deoarece Galiani a anuntat ca ei nu au nevoie de un fundas central pentru ca sunt acoperiti cu Nesta, Maldini, Roque Junior, Costacurta si Laursen. Chivu in momentul de fata le da clasa la toti in afara de Nesta. dar asta e decizia lui Galliani.

  6. #48
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sa fim seriosi,mutu nu are nici o sansa sa ajunga la milan,si nici nu este nevoie,cat despre comp dintre mutu si sheva hai maa ca ma faci sa rad sheva este mult peste mutu iar daca ar avea o nationala cat de cat ar fi probabil cel mai bun jucator din lume

    Chivu va veni la Milan deoarece Roque Junior si Maldini sunt deja mosi iar in viitor Milan o sa aibe nevoie de cineva
    SPER
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #49
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Sa le iau pe rand: Seva nu a mai juact fotbal de un an si jumatate(give ori take 6 luni). Stiu ca a fost accidentat si ca de aia dar de revenit la valoarea pe care l-a consacrat nu a reusit. Cat despre Chivu inca odata, daca Galliani spune NU, Nu ramane, mai mult ca sigur. O fii Maldini batran dar spre diferenta de Hierro el inca mai duce nivelul la care joaca Milan. Iar batranul Roque Junior are 27 de ani. Dupa parerea ta ar trebuii sa iasa deja la pensie?

  8. #50
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    LA anu Seva va fi cel mai bun jucator din lume si inca ceva nu uita ca dat lui milan a ajun in finala,iar roque junior e cam sclabut pt nivelu milanului si chivu o sa vina la milan sper!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #51
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    da nici la Lazio nu i-ar sta rau, daca isi rzolva baietii problemele financiare , ar fi bine pt. mutu sa fie la Lazio
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #52
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    Adrian Mutu

    spuneti si voi ce parere aveti despre un eventual transfer al lui Adi Mutu....in afara Italiei.....!
    poate la Manchester..........
    FORTZA DINAMO!!!

  11. #53
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    parerea mea e ca mai bine ar ramane la Parma!cel putzin...inca vreo doi ani!
    FORTZA DINAMO!!!

  12. #54
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    a intrat si Olympic Lyon pe filiera Mutu
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #55
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Mutu si agentul ar vrea la Chelsea pentru bani si interes mondial dar eu nu m-as bucura prea tare pentru cariera lui ! Dorin

  14. #56
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    mutu ar fi pericol sa mearga la cheslea si sa isi faca aia o echipa de sa spulbere pe real ) ce visuri, nu?
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  15. #57
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Salve tuturor....

    cool forum....se pare ca aici sunt suporteri adevarati....

    eu unul sper ca Mutu sa-si vada de treaba , si sa joace fotbal nu de alta dar in ultimul timp numa divort si alte chestii...sa joace fotbal ori la Parma ori la alta echipa ca ne prinde bine in criza asta financiara sa ne laudam ca noi romanii avem doi jucatori cu o cota undeva la 20 mil E. Pacat de Contra ca i-a trebuit lui bataie si scandal.Acuma avea si el Champions League :x dar asta e ce sa facem , fiecare pasare pe graiu ei piere... sper din tot sufletul sa nu intre si Mutu in umbra...ca o fi Juve ,Inter Roma,Lazio Chelsea , Barcelona sau Lyon sa joace fotbal ... daca pleaca eu sper sa aleaga Milan...

    Have fun
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  16. #58
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Bine ai venit IlMILAN!

    Si eu zic nu mai pleaca Mutu de la Parma, ca desi vin ofertele, suma ceruta de parmegiani e imensa in conditiile economice de azi...

    PS: Forza Milan!

  17. #59
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Bine v-am gasit fratilor...
    io is foarte suparat ca nu mai am presa sportiva autohtona de citit..
    gazeta si Prosportul numa asa ceva nu is...doar barfe...iar forumurile numa cu injuraturi...

    in ce-l priveste pe Mutu cred ar fi cazul sa mai stea la Parma poate va fi capitan plus ca i-au marit salariul ....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  18. #60
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Lyon ofera 23 mil.euro pt. Mutu
    sa vedem daca pleaca, dupa mine sa dai campionatul italian pe cel francez nu este o afacere /nope/
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #61
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Ai dreptate inter mai bine ar fi să mai stea un an la Parma și apoi să plece la o echipă mai mare din Italia, Spania sau Anglia.
    Leave me alone!

  20. #62
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    07/18/2003. Parma coach Cesare Prandelli has insisted that Adrian Mutu is not leaving the club.

    "Adrian is ours and will remain here," he said. "He is only a youngster and had a magnificent season.

    "He is a great player but he now faces his most difficult test because he has to repeat his performances from last year. If he does that then he will become a champion."

    Mutu has been linked with Lazio.
    SA Italy
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  21. #63
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Lazio a facut o noua oferta pentru Mutu: Claudio lopez si 7 milioane de euro!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •